Treść opublikowana przez artua2
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
wielkie halo pewnie nie ale koszt nie mały i wydaje mi sie nieopłacalny jak za taki mod na alledrogo masz pompy od 1000 do 1500 zł
-
B8 TrOOOOp
a ja jakoś nie mogę się przekonać do rotorów... może jak je kiedyś zobaczę na ulicy to mi przejdzie...
-
B8 TrOOOOp
jeśli dobrze myśle to te:
-
B8 TrOOOOp
ciezko kupic? BARDZO bym chcial to domodzic u siebie.. bardzo mi brakuje tej funkcji. sprawdź na wlepie w ksiżce czy twój ABS przypadkiem nie obsługuje kontroli ciśnienia... Bardzo ładny felunek w ogóle 20"
-
B8 TrOOOOp
kurcze a tak by mi się przydało... mógłbym kontrolować ciśnienie podczas wypraw w teren itp itd i tvn...
-
B8 TrOOOOp
jeśli ABS w mojej beósemce nie ma możliwości kontrolowania ciśnienia w oponach to czy mozliwy jest montaż i zakodowanie jakiegoś z tych czujników poniżej? Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
pod tą kalpka która sie otwiera po naciśnięciu Open powinny być 2 wejści na karty pamięci oraz wejście na karte sim...
-
B8 TrOOOOp
panowie po ile można puścić kompletny sufit ze słupkami itp w jasnym kolorze do avanta bez szyberdachu? bo mam na zbyciu
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
ładny furacz:) no i w końcu ktoś z niedaleka z B-ósemką
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
mam tylko z odległości photo sharing sites na zdjęciu nie widać ale czarne kółko które jest seryjnie w szybie trochę sie odznacza...
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
1. w aso, jeśli masz 6 pinową to koszt wtyczki i ponów niewielki 2. palcem ale koniecznie bierz do tego rękawiczki najlepiej te lekarskie, mi było wygodniej bez no i mam taki czarny paluch jakbym grzebał komus w d**ie i nie mogę domyć... 3.odtłuściłem spirytusem tylko to miałem pod ręką. 4. nie kładłem podkładu bo nie wiedziałem czy da sie zmyć z szyby w razie czego no i klej ma na celu zamaskowanie kabli a nie sklejenie czegoś więc uważałem to za zbędne... bez szablonu też sie da i pewnie na to samo wyjdzie, weź dokładnie przymierz w jakim miejscu ma być uchwyt i przyklej. Na drugi dzień jak klej wyschnie podczep lustro z zaślepkami, obmaluj na szybie markerem do tablic wzór pola które masz wymalować, zdejmij lustro i wysmaruj cienką warstwę tak by wyszło lekko za linię markera odczekaj parę godzin, przyczep lustro i nastepnie nożem do tapet obetnij w okół zaślepek nadmiar i gitara
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
też trochę pomogłeś
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
czy kapy od lusterek S5 będą pasowały do mojej a4? ---------- Post dopisany 18-12-2012 at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 22:25 ---------- witam Panowie w tym tygodniu doszło pare modów którymi chciałbym sie pochwalić. Elektrycznie składane i grzane Lusterka z poliftowego S4: czarna Podsufitka z tegorocznego RS4- to samo co S4: Wsteczne Lusterko fotochrom z Kompasem: I samoroboczy System Homelink: co do systemu Homelink to stwierdziłem że nie warto kupować modułów i zdejmować zderzak by system był i działał jak chce tego Audi.(koszt modulów to około 500 zł-moduł homelink+ moduł komfortu który u mnie nie obsługuje homelinka) postanowiłem połączyć przyciski Oryginalnego pilota Garażowego z tymi które były w panelu koszt 20 zł w serwisie telefonów komórkowych jedyny problem stwarzały diody podświetlające poszczególne przyciski które zastąpiłem innymi.
-
B8 TrOOOOp
może warto po prostu przed wstawianiem fotek wymazać Blachy bo mają swoje sposoby by nas znaleźć...
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Najlepiej zrobić szablon na jakiejś folii samoprzylepnej, kładziesz lustro z zaślepkami na folię i odrysowujesz albo zaraz w okół zaślepek tniesz ostrym nożykiem... tak wyszło u mnie (oczywiście uchwyt lustra przed założeniem został oczyszczony z resztek kleju) free image hosting i po założeniu lustra : photo sharing
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
ja na swoim starym uchwycie miałem na 100% jakiś czarny klej, zreszta ponoć można kupić taki zestawik w ASO. w sobotę byłem u szybiarzy i dali mi klej do szyb samochodowych (czarny) i zalecili bym na to przykleił uchwyt (nie wolno kleić na kleje sztywne typu kropelka bo szyba od naprężeń pod wpływem ciepła-słonca po prostu pęknie). zrobiłem szablon ciut większy od powierzchni którą zakrywaja zaślepki lustra i wysmarowałem cieńką warstwą kleju do szyb, jutro jak klej wyschnie, zamontuje lustro z zaślepkami i nożem do tapet-dywanów obetnę nadmiar kleju w okół zaślepek. Kropeczki sobie odpuszczę bo zbyt dużo zabawy przy tym no i boję sie ze nie wyjdą dość "wiarygodnie" postaram sie wrzucić jutro jakieś fotki jak to wyszło ty fly będziesz musiał dodatkowo pokombinować by przyklejic lustro w takim miejscu by czarna łata która jest na szybie nie przysłaniała czujnika... co do usunięcie starego uchwytu to w DIY-u koleś grzał palinikiem z zewnątrz by klej starego uchwytu sie rozwulkanizował i za pomocą kombinerek go zdjął. ja to zrobiłem tak ze na lutownicę naciągnąłem skręcony kabel od głosników (taki miekki) który dość szybko sie rozgrzewał no i był elastyczny jak linka, wciskasz go między szybę a uchwyt, odpalasz lutownicę... i linka prześlizguję sie roztapiając klej, po czym uchwyt odpada (uwaga uchwyt może byc gorący) pozostaję tylko zeskrobanie resztki kleju nożem do tapet i odtłuszczenie przed naklejeniem nowego mocowania
-
potrzebne numery wtyczek
dzieki david te z zabezpieczeniem do lampki to przeciw wysuwaniu sie tak? pzdr
-
B8 TrOOOOp
nooo ostatni model całkiem ładnie się prezentuje chociaż trochę dużo tego światła i wygląda jakby tam był telewizor a nie lampa
-
B8 TrOOOOp
2013 Audi R8 - YouTube widzieliście te kierunki?
-
potrzebne numery wtyczek
poszukuję numery męskiej wtyczki do wtyczki : 8E0 972 763 oraz wtyczki do lampki: 4E0 947 105 Dziękuję z góry
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
jest pare opcji: -czarna lub przyciemniana folia na zewnętrznej stronie szyby -jakaś mocna czarna folia przyklejona od wewnątrz i na to uchwyt do lusterka(zastanawiam sie nad wytrzymałością-czy lustro sie utrzyma na tej folii przyklejonej do szyb y) -wysmarowanie identycznej powierzchni czarnym klejem do szyb lub sylikonem od wewnątrz(stosowane w terrarystyce gdy sie robi samodzielnie tło) -przykleić mocowanie lusterka i następnie popryskać powierzchnię sprayem do przyciemnienia szyb.... ja osobiście rozważam opcję 1 lub 2 lub 3, 4 u mnie odpada bo nie chce sobie w aucie niczego uwalić... ale dam sobie czas i pomyślę jeszcze może coś się wykombinuje bo narazie kompinuje nad zamontowaniem uproszczonego homelinka potem za lustro bd sie brac
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
jest jest pod światłem widać ze w górnym prawym rogu coś jest
-
B8 TrOOOOp
jeśli chodzi o transport to ja swoją z krakowa nad morze za 200 zł przytargałem. dajesz ogłoszenie na oferia.pl ze zlecisz transport podsufitki, dorzucając sie do większego transportu. to kwestia 2 dni i ktoś ci sie zgłosi. Audi A4 8K0 '08 Plastiki z podsufitki (2787112757) - motoAllegro a fotochroma ja mam na zbyciu w czarnym jak cos. pzdr
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
chwile to zajmie bo zbieram graty... została mi jeszcze zaślepka wąska no i jakiś dobry klej żeby przykleić mocowanko ale mam nadzieję ze nie zostałem wycyckany z tym kompasem