-
Spoty Olsztyńskie
Z doświadczenia wiem, że zawsze komuś nie będzie pasował dany termin, jednak na pewno postaramy się kolejny dopasować do potrzeb klubowiczów. Zapraszamy na nasz regionalny portal tam wszystko jest aktualizowane na bieżąco. Pozdrawiam.
-
Spoty Olsztyńskie
jaccov6, to już kogoś trzeba zachęcać po to aby przyjechał na spota ? Na spota przyjeżdżają ludzie, którzy tego chca sami i nie trzeba nikogo do tego zmuszać. Skoro nudziłeś się mogłeś wpaść byliśmy od 20stej do 22, było bardzi miło i sympatycznie, znalazły się nawet 3 sztuki Audi a4. Tomekktm1 następnym razem postaramy się aby teramin i czas podpasował wszystkim. Kolejne spotkanie zrobimy pewnie za ok 2 tyg, wrzuce ewentualnie info. Pozdrawiam Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
Już po zlocie, było bardzo fajnie, 2 godzinki kopania w opony, szkoda że zabrakło wielu z klubowiczów ...
-
Spoty Olsztyńskie
Specjalne zadanie dla Ciebie żebyś się nie nudził, obkopiesz wszystkim opony
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka, część osób mnie zna, a część nie ale to nie zmienia faktu, że zapraszam na spota celem kopania w oponę Miejsce TPSA, ul. Piłsudskiego Termin piątek 16.01.2015r Czas GODZ 20.00 Pozdrawiam Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
Witam Pany, czasem tu zajrzę Dziś z zapytaniem/propozycją, mam na części Audi A4 B5 2FL 1999r 1.8T AJL quattro P1060180.jpg hosted at VPX.pl - VPX.pl :: hosting grafiki tel. 503 39 49 12
-
Spoty Olsztyńskie
Witam Może ktoś akurat szuka Kierunk kierunkowskaz Audi A4 B5 USA Olsztyn ? Tablica.pl
-
Spoty Olsztyńskie
Witam Panowie Jak ktoś czegoś potrzebuję to jest do rozebrania A4 2.5TDIq Avant https://plus.google.com/photos/107828411130063687242/albums/5862546994579918481 Kontakt 790560604 i powoływać się na mnie
-
[FOTO] Czy te zawieszenie podejdzie do A4 B5 1.9TDi '95 sedan ??
Tak wydaje Ci się dobrze, to jest gwint. Pytanie czy nakrętki się ruszają.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Byłem, poznałem kilka osób, szkoda że tak mało.... Pozdrawiam Śląsk
-
Spoty Olsztyńskie
A widzisz panie, mam klubowe ramki Kormorana, a trza mi naklejkę
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka, szybkie pytanie, ma ktoś może zapasową naklejkę klubową ? Chętnie odkupię, nie chce mi się zamawiać z forum.
-
Spoty Olsztyńskie
Jakiś zlocik jutro ?
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Po prostu mało projektów widziałeś, zajrzyj na zagraniczne fora Jednak fakt projekt robiony z rozmachem tylko żeby wystarczyło cierpliwości
-
Spoty Olsztyńskie
Chłopaki wodza nam na forum nie trzeba, eSPe sobie radzi a my go wspieramy