Treść opublikowana przez Adr3k
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale 18 to już inna kaska + oponka, gwint w planach Cięzko wyrwac jakąś 18 w dobrych pieniążkach a 17 za 600 to fajne pieniązki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co szukać 18 ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam 16 + zimówki te myślałem na lato
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam mam pytanko mam okazje kupic felunek 17'' za 600 pln czy się opłaca felgi w stanie dobrym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pewnie mnie widziałeś pozdrawiam. Na wiadukcie. Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk
-
Stuki na maglownicy a regulacja proszę o poradę
tak krzyżaki są ok tylko luz na maglownicy ewidentny koło od strony kierowcy tylko szukam info jak się poratować dokęcaniem na 3 miechy musi wytrzymać
-
Stuki na maglownicy a regulacja proszę o poradę
Witam od niedawna zaczęło nawalać jak po dziurach jadę wszystkie drążki ok wachacze też, zostaje luz na maglownicy czytałem o tej śrubie regulacyjnej i czy warto i jakiej siły użyć bo małą grzechotką to nie ruszyło Proszę o jakieś info na temat tej śruby A4 B5 AJM 2001 Pozdrawiam Adr3k
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam ma pytanko do was mam chyba luz na maglownicy napierdziela jak po dziurach jadę, drązki i końcówki sprawdzone macie namiar na kogos kto regeneruje w rozsądnych pieniążkach magiel Pozdrawiam
-
Luz na drązku kierowniczym
Witam jak w temacie mam delikatne popukiwania w lewym kole dzisiaj byłem i kumpla mechanika i stwierdziła luz na drążku i teraz mam pytanko bo widziałem w necie zdęcie drażka z jednej strony "mówie o komplecie " jest sworzeń z drugiej nakrętka czy nie wystarczy ta nakrętke dociągnąć ???? Sorka za może głupie pytanie ale reszte zawieszenia znam ale z ta nakrętką to nie pozdrawiam i dziękuję za pomoc Adr3k
-
Sprzęgiełko klimy nr częsci ... proszę o pomoc
Witam mam taki problemik jakiś tam czas temu przestała działac klima wywnioskoałm że sprzęgło klimy teraz mam problemik bo po miesiącu jazdy odkręciło mi sie sprzęgło i kółko spadło na osłone silnika kółko odzyskałem ale śruby i podkładki nie chcę to złożyć jaka śruba jest mi potrzebna i jaka podkładka 2001 1.9TDI AJM Pozdro i dziękuje za pomoc
-
Sprzęgło klimy - odkręciło sie samo !!!
witam mam pytanko.. po moich problemach z klimą stwierdziłem ze sprzęgło klimy naprawię na wiosne , ale tu dziś problem sprzęgło mi się samo dzisiaj odkręciło i spadło na osłone silnika i teraz pytanko czy mogę jeźdźić bez tego sprzęgła ////????
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam mam pytanko.. po moich problemach z klimą stwierdziłem ze sprzęgło klimy naprawię na wiosne , ale tu dziś problem sprzęgło mi się samo dzisiaj odkręciło i spadło na osłone silnika i teraz pytanko czy mogę jeźdźić bez tego sprzęgła ////????
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szkoda ze całych zestawów nie ma ale luz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam potrzebuje waszej pomocy szukam jakiś Hid-ów do mojego pędowozu człowiek coraz starszy juz nie to oko h7 mam Narvę +80% ale lipa szukam czegoś so fajnie do b5 pasuje 4300k dajcie jakieś linki sprawdzonych hidów Pozdro- [ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka
temat przerobiłem to co za sprzęgłem do silnika idze tu masz problem na 100 % tak samo lałem woda po całym silniku i grodzi i tam wyszło- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
juz byłem u jednego od klimy na jana pawła "jakiś czas temu" dziękuje skocze do żmudy jak koledzy wyzej polecają nie wolno jechac do jakiegos tam odradzam dzięki za pomoc Pozdro- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak przekaźnik załącza klime obroty leciutko spadają ale minimalnie na 1 sek czytałem ze te sprzęgiełka casami lecą to jest moja wina czy po prosyu tak ma być tzn zaczyna się zacierac sprężarka i daje juz opór- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
duzo roboty z tym ?????? ile sprzęgiełko kosztuje i jak to samemu zdiagnozowac ?? ps bo tez sam tak podejrzewam- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
0 obciązenia silnika jak sprawdzić dokładniej zawsze jak klimke włanczałem to było obciązenie teraz nie ma- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
podskocze moze jutro bo kurcza niewiem co moze byc tak fajnie działało i zdechło moze byc mało gazu ??? i vag nie pokaze teg o ???- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie chce gdzieś głupio sie na spręzarka sie naciągać u kogos w jakimś warsztacie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam zna sie ktos na klimie z was jak cos to zerknijcie bo chyba koszty będę mieć duże pozdro http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/b5-ajm-problem-klima-zalancza-sie-sprezarka-tez-246748/- Problem z klimatyzacją- nie załącza się sprężarka
Witam jak w temacie klime używałem tydzień temu było ok dzisiaj przyświeciło troche +22 stopnie i lipa nie załancza sie sprężarka vag nie pokazuje nic pasek klimy jest na miejscu bezpiecznik klimy nr 25 sprawny gdzie szukać dalej proszę o pomoc gdyz czytam rózne tematy i pisze ze padła sprężarka pozdrawiam i dziękuje- Czujnik liczby obrotów przedni lewy-G47 problem z nim
Witam jak w temacie mam takie coś 283 Czujnik liczby obrotów przedni lewy-G47 przerwa lub zwarcie do plusa Oczywiście zajrzałem do kłoła ale mam problem ze jak poruszam kablem to zapala się abs i esp najprawdopodobniej będzie wymienić wiązke czujnika obrotów wraz z czujnikiem klocków Powiedzcie mi czy jest to skomplikowane próbowałem wyciągnąc czujnik liczby obrotów ale nie drgnął i gdzie ta wiązka idzie "przypuszczam" ze do komputera Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- CZUJNIK ABS SUPERB VW PASSAT B5 AUDI A4 PRZÓD NOWY (2379463249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten sie nada chyba - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]