Treść opublikowana przez Adr3k
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
Nic wężyki mięciutkie po temp węży wnioskuję ze max to 90 a czujnik nowy tylko stary był z czarnym gniazdem teraz mam z zielonym może o to chodzi ??? W grupie engine jest ok 89/92 w grupie instruments są własnie wałki z tą temp
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pany potrzebuję pomocy ew porady w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219525.0 Normalnie boję się już autkiem bujać jak mi 121 wyskakuje Dziękuje i pozdro Może znacie kogoś kto rozkmini ten temat ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam kto coś poradzi i pomoże w tym temacie bo już mi ręce opadają http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219525.0 Thx
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
ok jutro sprawdzę dokładnie ale czy klimatronik i na desce korzystają z tego samego czujnika czy każdy ma osobno [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 22:47_________________________________________________Sprawdziłem wskazania obydwóch grup do 90 stopni pokazywały tak samo ale po jakimś czasie wskazania w grupie Instruments osiągnęły 121 stopni a grupie engine 90 , na desce ok 115 st. na klimatroniku 121, jestem po wymianie czujnika "czujnik temperatury G62 / G2" temperatura się ustabilizowała lecz niepokoi mnie temperatura wyświetlana na klimatroniku kanał 49 pokazuje średnią temperaturę 95 st. ale potrafi dojść już nie do 121 tylko 101 st ale później wraca do 95 przy temperaturze zewnętrznej 16 st. i spokojnej jeździe i tak w kółko czy to jest dobra temperatura ?? "Wskazania kod 51 klimatronika stałe 90 st " Z góry dziękuje i pozdrawiam ps podkusiło mnie dzisiaj rano podłączyć vaga i co się okazało że w grupie instruments 03 temp jest 70 i na klimatroniku 67 co ciekawe na zimnym silniku po nocy co to może być ? wieczorem mała rundka po dzielnicy i 121 już się zaczynam bać
-
[B5 AJM] Temperatura silnika
ja np dzisiaj miałem na desce i na klimatroniku i vagu 121 st. normalnie kolejny termostat do wymiany po tygodniu, czasami się uda ze pośmigam cały dzień i będzie 90-92 ale czasami 116 -120 dlatego nie czekam kolejny termostacik wymieniam "Gates" działał 1 tydzień teraz zakładam ori
-
[B5 AJM] Tylnie zawieszenie , kilka rad proszę
Witam ja zmieniłem beleczkę kupiłem od kolegi spetsnaz i jest ok nie robiłem ponownie geometrii "szkoda kasy " autko prowadzi się idealnie nie jest to duży koszt 200-300 pln
-
[B5 AJM] Czujniki temp cieczy chłodzącej -rózne wskazania....
Witam jak w temacie mam problemik temperaturką autka przed wymianą i po wymianie termostatu jest tak samo tzn temp na desce podczas jazdy 90 -110 i nagle spada do 60 na klimatroniku to samo tylko że z jakimś tam marginesem błędów +- 6 stopni normalnie gdy na desce pokazuje mi 110 czasami 115 stopni to bym to jakoś zauważył w komorze silnika ze jest max temp. ale węże idzie potrzymać a i w zbiorniczku nie ma szału teraz takie pytanko podłączyłem vaga i temp na liczniku 110 na klimatroniku 114 a na vagu 90 , czy czujniki te z licznika i z klimatronica są to te same czy przyczyny szukać gdzie indziej Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam Adr3k edit: wieczorna przejażdżka po 5 km 90 st nagle wzrasta do 110 pózniej spada do 90 na zegarach i 97 na klimatroniku i utrzymuje się po jakimś czasie znów wzrost i znów 90 np wczoraj jeździłem cały dzień i było zawsze 90
-
[B5 AJM] Wyciągnięcie wykładziny podłogowej prosze o poradę
Witam jak w temacie czy ma ktoś jakieś zdjęcia ew poinstruuje gdzie jakie śrubki jak jest z fotelami "chodzi o poduszki " przede wszystkim lokalizacja śrubek. Najważniejszy tunel środkowy Przy okazji nie słyszę pracy klapy obiegu zamkniętego gdzie jest jej lokalizacja Z góry dziękuję i pozdrawiam Adr3k
-
[B5 AJM] Wiatraczek chłodnicy klimy.......
Przepraszam ze odgrzewam poprzednie tematy ale nie chcę coś zwalić w zdjęciu wiatraka i rozebraniu silniczka chodzi mi o to ze szukam kto jakie szczotki i od czego podpasował i ew nr łożyska by się przydał zanim rozkręcę to ustrojstwo co działa tylko jak się walnie Z góry dziękuje za pomoc Pozdro Adr3k
-
[B5 AJM] Kanały pod siedzeniami ??? pytanie
Witam jak w temacie szukam i szukam i znaleść nie mogę chodzi mi o te plastiki "kanały pod siedzeniami kierowcy i pasażera" jakie one maja zastosowanie czy to jakiś nawiew, ogrzewanie bo klima pewnie nie , nie ma w nich zadnego przepływu powietrza moze maja inne zastosowanie z góry dziekuje za pomoc i odpowiedz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kurcza nie o tą firmę mi chodziło ala szukam dalej .....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam jeszcze 1 pytanko do was , przeglądam forum bo szukam gościa z częstochowy od alarmów kiedyś widziałem posta i fajne opinie o nim ale teraz nie wiem kto to dajcie namiary jak coś THX ps: tymek jak ogarniasz przeróbkę 1/2 fis na Fis ???
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam sorka ze tu pisze ale czy ktoś w cz-wie pomógłby mi zamontować full fisa do polifta ew ile jest roboty z tym i czy opłaca się taki nabyć ??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215011.0
-
[B5 AJM] Czujnik otwarcia maski...... zapytanie
podziękować za pomoc
-
[B5 AJM] Czujnik otwarcia maski...... zapytanie
to jaka jego rola ,,,,, myślałem ze jak pokazuje mi tylnią klapę to pokaże też maskę
-
[B5 AJM] Czujnik otwarcia maski...... zapytanie
Witam jak w temacie już prawie wszystko w autku mam zrobione co niedomaga został mi tylko czujnik przedniej klapy nie wiem w jaki sposób go sprawdzić nie wyświetla mi na 1/2 fis, staram się naprawiać każdy detal ale ten czujnik już nie daje mi spokoju, co może się w nim psuć,??? jak miałem problem np w tylnim oświetleniu bagażnika poprawiłem luty na płytce i pomogło >>> Z góry dziękuje za pomoc
-
[B5 AJM] Oświetlenie bagażnika w avancie problem /.....
Kolejny raz forum pomogło mi i wy koledzy dziękuje " zimne luty " przelutowałem i po sprawie
-
[B5 AJM] 1-sze logi proszę o sprawdzenie :)
Dziękuje za sprawdzenie gdyż od kupna auta "4 tyg" męczy mnie naprawdę wiele pytań "mój 1 diesel" bałem się o pompki, teraz drażni mnie cieknący egr ale 700 za nowy nie dam o resztę staram się żeby była jak najlepiej utrzymana. Jeszcze raz dzięki Zadam może tu lamerskie pytanko, po czym poznać ze oprócz esp mogę mieć asr .......
-
[B5 AJM] Oświetlenie bagażnika w avancie problem /.....
Witam jak w temacie nie mogę rozkminić czemu nie świeci, żarówki ok po bezpiecznikach nie sprawdzałem bo nie działało by coś więcej pewnie troszkę dużo kabelków tam idzie i nie chce coś spalić "nie działa w żadnej z 3 pozycji " jeżeli ktokolwiek posiada jakieś info będę wdzięczny ew naprowadzi mnie jakoś co sprawdzić Z góry dziękuje ps. avancik po lifcie nie wiem czy to ma znaczenie i takie pytanko po co są te dwie diody koło oświetlenia kabiny z przodu ???
-
[B5 AJM] 1-sze logi proszę o sprawdzenie :)
ok termostacik się wymieni a co do reszty " silnika , turbo|" ?????
-
[B5 AJM] 1-sze logi proszę o sprawdzenie :)
Statyczne Grupy: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52708.html Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52709.html Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52711.html BS Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52710.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52712.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52713.html Dynamiczne Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52714.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52715.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52716.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/rambojohan_52717.html nie wiem czy dokładnie zrobiłem ale starałem się Z góry dziękuje
-
[B5 AJM] Tylnie zawieszenie , kilka rad proszę
jeszcze pytanko dla znawców zmierzyłem przesunięcie koła i wychodzi mi jakieś 0,4- 0,5 mm do podłożenia pod czopem "piastą" czy już ktoś praktykował coś takiego bo obiło mi się o uszy ze są specjalne podkładki które korygują takie przesunięcia naprawdę brak mi kasy na belkę czy też piastę "czop " co myślicie o tym .. podłożenie pod czop blachę nierdzewną 0,5 " z góry dziękuje
-
[ALL B5] Klimatronic - jak obsługiwać
Witam podepnę się pod temacik trochę lamerskie pytanko ale nurtuje mnie to bardzo a4 b5 2001 climatronic czy da się jakoś ustawić sam nawiew żeby nie włączała się klima "Bo sumie nie wiem kiedy się załącza " i coś piszecie ze pojawia się śnieżynka jak klima pracuje u mnie też tak ma być bo jakoś nie widzę
-
[B5 AJM] Tylnie zawieszenie , kilka rad proszę
Thx za pomoc teraz sie muszę jakoś upewnić co krzywe "tylko jak " kupię piastę i dalej będzie ........ kupię belkę szarpnie po kieszeni Link ciekawy ale jaka gwarancja ze nie będzie taka jak moja
-
[B5 AJM] Tylnie zawieszenie , kilka rad proszę
............ \po czym to poznać co skrzywione do kogo się udać blacharz niewiem juz sam