Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adr3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adr3k

  1. ale 18 to już inna kaska + oponka, gwint w planach Cięzko wyrwac jakąś 18 w dobrych pieniążkach a 17 za 600 to fajne pieniązki
  2. to co szukać 18 ??
  3. mam 16 + zimówki te myślałem na lato
  4. Witam mam pytanko mam okazje kupic felunek 17'' za 600 pln czy się opłaca felgi w stanie dobrym
  5. Pewnie mnie widziałeś pozdrawiam. Na wiadukcie. Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk
  6. tak krzyżaki są ok tylko luz na maglownicy ewidentny koło od strony kierowcy tylko szukam info jak się poratować dokęcaniem na 3 miechy musi wytrzymać
  7. Witam od niedawna zaczęło nawalać jak po dziurach jadę wszystkie drążki ok wachacze też, zostaje luz na maglownicy czytałem o tej śrubie regulacyjnej i czy warto i jakiej siły użyć bo małą grzechotką to nie ruszyło Proszę o jakieś info na temat tej śruby A4 B5 AJM 2001 Pozdrawiam Adr3k
  8. Witam ma pytanko do was mam chyba luz na maglownicy napierdziela jak po dziurach jadę, drązki i końcówki sprawdzone macie namiar na kogos kto regeneruje w rozsądnych pieniążkach magiel Pozdrawiam
  9. Witam jak w temacie mam delikatne popukiwania w lewym kole dzisiaj byłem i kumpla mechanika i stwierdziła luz na drążku i teraz mam pytanko bo widziałem w necie zdęcie drażka z jednej strony "mówie o komplecie " jest sworzeń z drugiej nakrętka czy nie wystarczy ta nakrętke dociągnąć ???? Sorka za może głupie pytanie ale reszte zawieszenia znam ale z ta nakrętką to nie pozdrawiam i dziękuję za pomoc Adr3k
  10. Witam mam taki problemik jakiś tam czas temu przestała działac klima wywnioskoałm że sprzęgło klimy teraz mam problemik bo po miesiącu jazdy odkręciło mi sie sprzęgło i kółko spadło na osłone silnika kółko odzyskałem ale śruby i podkładki nie chcę to złożyć jaka śruba jest mi potrzebna i jaka podkładka 2001 1.9TDI AJM Pozdro i dziękuje za pomoc
  11. witam mam pytanko.. po moich problemach z klimą stwierdziłem ze sprzęgło klimy naprawię na wiosne , ale tu dziś problem sprzęgło mi się samo dzisiaj odkręciło i spadło na osłone silnika i teraz pytanko czy mogę jeźdźić bez tego sprzęgła ////????
  12. witam mam pytanko.. po moich problemach z klimą stwierdziłem ze sprzęgło klimy naprawię na wiosne , ale tu dziś problem sprzęgło mi się samo dzisiaj odkręciło i spadło na osłone silnika i teraz pytanko czy mogę jeźdźić bez tego sprzęgła ////????
  13. szkoda ze całych zestawów nie ma ale luz
  14. Witam potrzebuje waszej pomocy szukam jakiś Hid-ów do mojego pędowozu człowiek coraz starszy juz nie to oko h7 mam Narvę +80% ale lipa szukam czegoś so fajnie do b5 pasuje 4300k dajcie jakieś linki sprawdzonych hidów Pozdro
  15. temat przerobiłem to co za sprzęgłem do silnika idze tu masz problem na 100 % tak samo lałem woda po całym silniku i grodzi i tam wyszło
  16. juz byłem u jednego od klimy na jana pawła "jakiś czas temu" dziękuje skocze do żmudy jak koledzy wyzej polecają nie wolno jechac do jakiegos tam odradzam dzięki za pomoc Pozdro
  17. jak przekaźnik załącza klime obroty leciutko spadają ale minimalnie na 1 sek czytałem ze te sprzęgiełka casami lecą to jest moja wina czy po prosyu tak ma być tzn zaczyna się zacierac sprężarka i daje juz opór
  18. duzo roboty z tym ?????? ile sprzęgiełko kosztuje i jak to samemu zdiagnozowac ?? ps bo tez sam tak podejrzewam
  19. 0 obciązenia silnika jak sprawdzić dokładniej zawsze jak klimke włanczałem to było obciązenie teraz nie ma
  20. podskocze moze jutro bo kurcza niewiem co moze byc tak fajnie działało i zdechło moze byc mało gazu ??? i vag nie pokaze teg o ???
  21. nie chce gdzieś głupio sie na spręzarka sie naciągać u kogos w jakimś warsztacie
  22. witam zna sie ktos na klimie z was jak cos to zerknijcie bo chyba koszty będę mieć duże pozdro http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/b5-ajm-problem-klima-zalancza-sie-sprezarka-tez-246748/
  23. Witam jak w temacie klime używałem tydzień temu było ok dzisiaj przyświeciło troche +22 stopnie i lipa nie załancza sie sprężarka vag nie pokazuje nic pasek klimy jest na miejscu bezpiecznik klimy nr 25 sprawny gdzie szukać dalej proszę o pomoc gdyz czytam rózne tematy i pisze ze padła sprężarka pozdrawiam i dziękuje
  24. Witam jak w temacie mam takie coś 283 Czujnik liczby obrotów przedni lewy-G47 przerwa lub zwarcie do plusa Oczywiście zajrzałem do kłoła ale mam problem ze jak poruszam kablem to zapala się abs i esp najprawdopodobniej będzie wymienić wiązke czujnika obrotów wraz z czujnikiem klocków Powiedzcie mi czy jest to skomplikowane próbowałem wyciągnąc czujnik liczby obrotów ale nie drgnął i gdzie ta wiązka idzie "przypuszczam" ze do komputera Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- CZUJNIK ABS SUPERB VW PASSAT B5 AUDI A4 PRZÓD NOWY (2379463249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten sie nada chyba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.