Treść opublikowana przez ziemas
-
[ALL B5] Alarm seryjny sam się włącza.
OK znalazłem i odłączyłem , jest teraz tak: Jak zamknę się w środku i otwieram drzwi od środka to nie ma alarmu ani dioda się nie świeci(inaczej było przed odpięciem sterownika), alarm zadziałał jak przekręciłem kluczyk w stacyjce, miałem tylko otwartą od środka jedną klamkę. To jest dalej ten alarm czy go niema po odłączeniu sterownika? Chwilowo nie mruga [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 22:14_________________________________________________Ok! problem rozwiązany poprzez wypięcie kostki tak jak napisał "karo-servis" Dzięki.
-
[ALL B5] Alarm seryjny sam się włącza.
Mam problem z alarmem. Alarm sam się uruchamia i mruga awaryjnymi, syrena odłączona, odłączone kable od maski. Już nie chcę go naprawiać, chcę się go pozbyć. Odłączenie klemy pomaga na parę minut. Temat się powtórzył po 2 miesięcznej przerwie. Dzisiaj się zaczęło po wymianie termostatu. Nie mam możliwości teraz Vag'a podpiąc. Da radę go odłączyć?
-
[ALL B8] Poszukuje bardzo dobrego tłumikarza we wrocku
Również polecam.
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
Pompa poszła do wymiany na używkę.Łożyska w pompie zmielone... Pasek do wymiany.
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
Podpinam się jeśli można? Mam to samo, do tego pasek faluje na pompie a podobno napięty. Ponadto stukanie się pojawiło masz coś takiego? [b5 AFN]
-
[B5 AFN] Jak przerobić lampę z anglika?
Dźwigienki brak to jest szklana na H4.
-
[B5 AFN] Jak przerobić lampę z anglika?
Kupiłem jakiś czas temu lampę lewą do a4 b5 96r tą na spinki Valeo nie na klej. Okazało się że jest od anglika i muszę expresem coś z tym zrobić. Czy wymiana klosza pomoże czy odbłyśnika? Czy może wymiana całej lampy? confused4 oznaczenia na kloszu mam E9 prawa lewa, lewa świeci na przeciwległy pas a prawa na pobocze: \___ , ____/ tak być nie może! strzałki na kloszach <- , -> . Czytałem że nie pomogła wymiana klosza ale nie mam pewności czy była taka jak moja. Z góry dzięki za pomoc
-
WROCŁAW SERWIS
Zapłaciłem za wymianę amortyzatorów z tyłu 200zł (amorki miałem swoje) a w innych chcieli powyżej 300zł.Cyklicznie robię u nich drobne naprawy jak zawieszenie, olej, paski. Polecam ze swojej strony.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Już jestem umówiony, czwartek godz 17:00 :>
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Kasa dotarła, potwierdzam zgłoszenie! :>
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Ja byłem na diagnostyce w Ecu i naprawili mi małe co nieco w 5 min :>, ale kąty wtrysku też mam przestawione(problemy z odpalaniem w zimie) i coś z przepływomierzem, mimo to zaprosili mnie tu na forum i na chipownie, "to rozwiąże problem z przepływomierzem". Więc podejrzewam że to nie przeszkadza choć pewnie warto zrobić. Ręki nie dam za to uciąć. Może ktoś jeszcze potwierdzi.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
Witam są jeszcze miejsca? Do kiedy można się zapisywać?, czekam na kasę i lecę jak coś.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem Ziemek jeżdżę audi a4 b5 96r. Przed pytaniami używam opcji "szukaj".