Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SuNDaY

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. SuNDaY odpowiedział(a) na slawcio240279 temat w 2.5TDI
    też tak miałem w moim poprzednim A4 AFB problem okazał się bardzo prosty do rozwiązania... Okazało się że winę za to ponoszą przewody które idą turbiny (te małe czarne przewody wysokiego ciśnienia) A wcześniej już wymieniałem N75 i byłem nawet umówiony na regeneracje turbo... Ale na szczęście skończyło się na przewodach za całe 30 PLN z ASO
  2. SuNDaY odpowiedział(a) na Vienio temat w 1.9TDI
    Jak się takie coś czyta to normalnie się nóż w kieszeni otwiera... Proponuje kilkukrotne przepłukanie układu.. Ropa jest jednak tłusta i moim zdaniem trzeba to przynajmniej dwa razy przepłukać... czyli zalać nowym płynem, nagrzać auto, spuścić i ponownie...
  3. szukam kogos z 2.0 tdi z multitronem z poznania albo okolic... chce zobaczyc jak wyglada lewy wewnetrzny przegub (widac to z komory silnika) ... bo w tym co ogladalem to mi sie wydaje ze ten ma przestawiony.. chyba powinien isc prosto od skrzyni ale nie jestem pewien...
  4. Dzięki wielkie PW poszło zobaczymy co tam o nim mają....
  5. B7 jutro jadę oglądać z tego się dowiedziałem to jest to silnik BPW i skrzynia KTT... Tylko jednego mi się nie udało sprawdzić... Nie chcieli mi w Audi udostępnić historii serwisowej... Może macie jakieś dojścia do tego??
  6. O rrrany - trochę Cię nie było Po ilości postów widzę, że też nie udało Ci się zalogować na starym loginie ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- No trochę to mało powiedziane a stare konto poszło w siną dal razem z Groszkiem już jakieś 3 lata temu Ale teraz ponownie się przymierzam do A4 i chyba nawet będę miał do Ciebie romans bo mam zamiar kupić z Multi.... Ale to jeszcze pewnie będzie czas żeby to obgadać jak już kupie
  7. Siemano Co tam słychać stara gwardio ??
  8. Dzień dobry
  9. Cena jest jedna i to "urzędowa": chyba 98 PLN A co do miejsca to ja polecam chłopaków z ulicy Omańkowskiej (boczna od obornickiej - przed PZU jadąc od strony miasta)
  10. Tego się właśnie obawiałem... cóż pozostaje mi tylko "się przyzwyczaić" bo 500 pln nie mam zamiaru w to auto ładować ...
  11. :shocked: :hi: Pewnie że wasz hieh hieh... Teraz co prawda jeżdżący rowerkiem albo piekielnie "szybką" Xsarą 1.9D 68KM a nie groszkiem... ale to ciągle ten sam SuNDaY [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 21:49_________________________________________________Chłopaki mam pytanie czy zna ktoś sposób na rysy na szybie?? Od wewnętrznej strony mam rysy po przecieraniu szyby szmatą z kamieniami... :wallbash:
  12. Dzień dobry
  13. Witajcie Ciągle szukam tego wymarzonego autka - mam nadzieję że trochę mi w tym pomożecie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.