ajotel

Reputacja

1. ajotel

B6 DIVISION

Da się ustawić kodowaniem automatycznie długie lub mgielne na 30% mocy po odpaleniu silnika? Jeśli nie to jaki moduł DRL polecacie (bez zbędnych bajerów tylko DRL)?
  2. Miałem dziś taką akcję. (Mój A4 B5 lift działał do tej pory całkiem normalnie, używam oryg. scyzoryka gdzie wszystkie funkcje pilota działają nadal normalnie) Zgasiłem silnik, poszedłem do sklepu i po powrocie już nie odpaliłem - a dokładnie auto odpala i gaśnie co wskazuje na zadziałanie immobilizera. O co chodzi że nagle nie widzi kluczyka? Drugi klucz zapasowy fabryczny tez nie odpala. Możecie podać możliwe przyczyny czemu nagle przestał odpalać? Wolałbym wiedzieć co to może być żeby mnie nie wydoił mechanik za coś innego :/ Acha kontrolka immobilizera po włączeniu zapłonu po chwili gaśnie a po kilku sekundach zaczyna migać.
  3. Możesz dokładniej powiedzieć gdzie i w jakiej kolejności wejść na vagu żeby skasować ten problem? Mój wskaźnik działa nomalnie póki nie dochodzi do rezerwy. Zaraz po zapaleniu się rez. dolałem 10 litrów i mimo to rezerwa świeci dalej a wskaźnik pokazuje nie zero tylko początek rezerwy choć jest min. 15 litrów w baku. Sprawdzałem dzisiaj czujnik i działa on prawidłowo czyli wychodzi że kwestia softu właśnie.
  4. Mam pytanie czy ktoś z was ma Concerta CD połączonego z poliftowymi zegarami VDO po CAN i działa mu RDS na fisie? U mnie działa wszystko oprócz wyświetlania na fisie i ciekaw jestem czy da się to jakoś zrobić.
  5. Dzięki Szymoonk! A powiedz mi jeszcze czy trzeba też podłączyć linię K (Concert II ma taki pin)? Moje radio wyświetla komunikat "transport" i aby go wyłączyć muszę zrobić to VAG-iem więc pytanie czy gdy będę miał podłączony CAN to też da radę to zrobić czy muszę gdzieś podpiąć się do K-line? Jeśli tak to skąd pociągnąć linię K?
  6. Jak wiadomo w B5 po II lifcie i z zegarami z cyfrowym zegarkiem jest magistrala CAN. Może ktoś w takim razie opisałby montaż concerta II w tym przypadku?
  7. Dzwoniłem dzisiaj do Gliwic i sytuacja zmieniła się diametralnie. Otóż nagle mówią mi że wynajem na godzinę dotyczy tylko jednego samochodu i tylko w przypadku np czipowania go w międzyczasie. Jeśli chce się tylko zmierzyć moc to 4x4 kasują 300 i koniec Pytam się czy są zniżki jak będzie 5-6 aut a baba mówi NIE. Tym samym ta firma dla mnie umarła i nie polecam nikomu Pozostaje Czerwionka gdzie wyjściowo jest 250 za 4x4 ale mówią że można coś zbić jak będzie grupa. Tak więc zbieramy się na sierpień chyba. [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 09:42_________________________________________________Dzwoniłem teraz jeszcze do Opola. Tam hamują na samochodzie w czasie jazdy i koszt od 100 do 150 zeta za pomiar mocy i momentu (150 pewnie za 4x4) ale mają mi oddzwonić w kwestii rabatu jak była grupa. Pewnie ten rodzaj hamowania jest gorszy niż na rolkach ale nie znam się i może ktoś się wypowie na ten temat?
  8. W drugiej połowie sierpnia raczej mnie nie będzie (urlop) także ja pojechałbym do Gliwic nawet w tym tygodniu. Tym bardziej że i tak najtaniej będzie chyba wziąć na godzinę czyli w grę wchodzi grupa 3 max 4 auta. Kto jest chętny na już?
  9. No właśnie do tych dzwoniłem.
  10. Dzisiaj dzwoniłem do Gliwic i koszt pojedynczego hamowania to 150 dla ośki i 300 dla 4x4 i jest jeszcze opcja wynajmu hamowni na godziny 1 godzina wychodzi 246 zł, 3-4 auta na godzinę jest szansa zrobić czyli koszt rozsądny. Jest jeszcze hamownia w Czerwionce-Leszczynach i tam chcą za 4x4 250 zł i jest opcja rabatu przy większej ilości aut ale raczej będzie drożej niż w Gliwicach także ja jestem za Gliwicami.
  11. Wczoraj kupiłem A4 Avant 1.8T Quattro AJL mod. 2000 i nie pozostaje nic innego jak zawitać na forum bo pytań to już teraz mam kilkadziesiąt