Treść opublikowana przez guerrero
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
raczej nie mam takiej mozliwosci bo wszytsko mam juz skrecona [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 00:22_________________________________________________ z tego co sie orietuje podobno samej tulejki nie mozna kupic, moze jedynie w aso, ja miale szczescie ze mechanik ktory wybadal ten problem mial taka a4 rozbita na czesci i z niej wyciagna tuleje
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
dokladnie
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
u mnie juz nie stuka :> wszystko bylo spowodowane tuleja w zwrtonicy wahacza dolnego-tylnego. tuleja poprostu sie wyrobila i obkrecala sie co dawalo taki denerwujacy metaliczny stuka.
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
u mnie jest juz tragedia, mozna powiedziec ze stuka caly czas przy skrecaniu w prawo i lewo, przy hamowaniu i dodawaniu gwaltownie gazu , nawet przy kreceniu kierownica na postoju(wiec chyba to nie przegub?)
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
ja juz sam nie wiem co robic, bylem u trzech mechnikow i kazdy wykluczyl przegub wewnetrzny ale nie potrafia powiedziec co to jest przy skrecie w lewo stuka z prwaje strony (tak mi sie wydaje) nie ma znaczenie czy jade do przedu czy do tylu przy gwaltownym ruszaniu tez stuka i przy ostrym hamowaniu tez stuka
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
tak tylko podobno nie mozna kupic w zadnej hurtowni, w zadnym sklepie motoryzacyjnym, jedynie jakis gosc sprzedaje na allegro
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
masakra, koszt przeguba wewnetrznego do audi a4 b7 okolo 1000zl bo podobno wystepuje w calosci z polosia - slowa mechanika na allegro mozna kupic sam przegub w cenie 275zl, ale czy to napewno to jest przyczyna stukow smiley?
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
Byłem dzisiaj u mechanika i wykluczył przegub, ale nie ma pojęcia co to może być Sent from my HTC Desire using Tapatalk
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
wlasnie u mnie chyba sa takie same objawy tylko przy ostrym skrecie nic jescze nie slychac jaki jest koszt wymiany tego wewnetrznego przeguba?
-
System operacyjny Android
witam, od jakiegos czasu ma problem z wysylaniem postow za pomoca tapatalk-a, wyskakuje mi komunikat: "Failed to connect to Forum, please check with forum administrator if problem persists." na innych forach nie mam z tym problemu
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
ja juz zgłupiełem i sam nie wiem czy skrzypi mi roleta czy te plastiki z ktorych wychodza pasy , ale raczej beda to nieszczesne plastiki i z tym chyba juz nie mozna nic zrobic?
-
[ALL B7] Stuki/przeskakiwanie w zawieszeniu
jak mam cos podobnego ale tylko przy ruszaniu na wstecznym, wiec przyłaczam sie do pytania
-
[B6 AVF] prawe przednie koło
witam, bylem w sobote u mechanika poniewaz cos mi stuka w przednim prawym kole jak wjade w dziure, sprawdził mi auto na trzepakach i wszytskie wahacze sa ok, wiec co to moze byc? moze amortyzator? z gory dziekuje i pozdrawiam
-
[ALL B6] Nie działający spryskiwacz tylnej szyby
ma jadno pytanko apropo spryskiwaczy: czy wlaczajac przednie spryskiwacze szyby, zawsze automatycznie wlaczaja sie spryskiwacze reflektorow? jest na to jakis sposob? bo troche to takie dziwne pozdrawiam
-
[B6 AWX] Szarpnięcie na wstecznym biegu
Ja przy ruszaniu na wstecznym, zwłaszcza pod górkę mam takie dość głośne stukniecie, które moim zdaniem dochodzi z tylnej części auta, ale pewności nie mam. Co to może być? Z góry dziękuję i pozdrawiam Sent from my HTC Desire using Tapatalk byłem dzisiaj u mechanika jest to wybity jakis stabilizator cena 55zl + 15zl wymiana
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
mam dokladnie to samo. wie ktos jak odkrecic te plastiki z ktorych wychodza pasy? nie widze tam zadnych srubek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie