tylko siła.. a niestety dojście byle jakie, u mnie podważałem łomem tak jak sie nie ma ściagacza jakby co pozniej zdejmujesz od dołu nazwijmy to "zawleczki" wybijasz sworznie i lekko delikatnie drobnym papierkiem, na to najlepiej smar grafitowy i smigają jak talala
tak dokładnie jeśli w umowie jest dopisane ze auto z awaria uszkodzone to i to.. to nie ma wtedy ingerencji w cene zakupu, moga to oczywiście sprawdzić więc najlepiej wpisać coś "fajnego" ale i tak nikt nie sprawdza a jesli jest tylko kupna sprzedaży to gdy tylko cena jest niższa niż ich widełki to naliczają od swojego cennika.. niestety
Witam Jaśnie Państwa od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem mojej wymażonej A4 $line
Zatem wreszcie mogę zalogować sie i dołączyć do grona jaśnie Państwa
witam zatem i życzę owocnych pomocy z mojej strony jak narazie wiedza w stylu zdjęciu boczka drzwi
jeśli ktoś potrzebuje i rejon Torunia mam V-skana diagnostycznego jak potrzeba proszę sie odzywać można zobaczyć co tam nie hula