Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie odnośnie rejestracji auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie mam kilka pytan wczoraj przyjechal moj wojek i przywiuzl mi autko audi na urodzinki spisalismy umowe darowizny i taka tylko pasiadam i mam pytanie jak ja teraz je zarejestruje jak oplace oplate akcyze

Opublikowano

Witam serdecznie mam kilka pytan wczoraj przyjechal moj wojek i przywiuzl mi autko audi na urodzinki spisalismy umowe darowizny i taka tylko pasiadam i mam pytanie jak ja teraz je zarejestruje jak oplace oplate akcyze

skąd to auto było ?

Opublikowano
  • Autor

z niemiec

Opublikowano

Akcyzę płacisz od wartości rynkowej - dowiesz się ile w celnym.

Resztę załatwiasz normalnie, jak z umową k-s.

Opublikowano

ja osobiście zmieniłbym pisownię w tytule wątku i samym wątku, przywiózł jak już, wali po oczach brak wykształcenia albo lenistwo autora

Opublikowano
  • Autor

dobra juz mam inne rozwiazanie dostalem umowe kupna sprzedazy ale jest tam smieszna cena czy to tego sie nie dowala jest tam wpisane niecale 500euro auto mialo bok przetarty

Opublikowano

dobra juz mam inne rozwiazanie dostalem umowe kupna sprzedazy ale jest tam smieszna cena czy to tego sie nie dowala jest tam wpisane niecale 500euro auto mialo bok przetarty

W celnym mają swoje widełki do różnych marek i modeli samochodów i mogą policzyć akcyzę wg własnych tabeli. Pamiętam, jak mój znajomy sprzedawał auto swojemu bliskiemu kumplowi czy coś i spisali umowę k/s auta na której była śmieszna kwota 1000 zł czy coś koło tego. W umowie dopisali, że w samochodzie jest uszkodzone to i tamto, że różne pierdoły do wymiany/regeneracji. I chyba z tymi dopiskami nikt się nie ciskał, że tak tanio :wink4:

Opublikowano

tak dokładnie jeśli w umowie jest dopisane ze auto z awaria uszkodzone to i to.. to nie ma wtedy ingerencji w cene zakupu, moga to oczywiście sprawdzić więc najlepiej wpisać coś "fajnego" ale i tak nikt nie sprawdza :D a jesli jest tylko kupna sprzedaży to gdy tylko cena jest niższa niż ich widełki to naliczają od swojego cennika.. niestety :wallbash:

Opublikowano

tak dokładnie jeśli w umowie jest dopisane ze auto z awaria uszkodzone to i to.. to nie ma wtedy ingerencji w cene zakupu, moga to oczywiście sprawdzić więc najlepiej wpisać coś "fajnego" ale i tak nikt nie sprawdza :D a jesli jest tylko kupna sprzedaży to gdy tylko cena jest niższa niż ich widełki to naliczają od swojego cennika.. niestety :wallbash:

Dane biorą według cennika eurotaxu ale tam mają samochody do 10 lat na starsze nie mają cenników więc do ceny nie powinni się doczepić.

Ja przy kupnie zawsze zaniżam cenę żeby płacić mniejszy podatek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.