Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hokuspokus20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie czujnik tylko dolać musiałem płynu Dla informacji DOT-4 10 zł chyba 0,5l
  2. Cieszkop poradziłeś sobie z tym błędem? Ostatnio mam dokładnie takie same objawy... przy ostrzejszym skręcie w prawo mruga BREAKS i pika trzykrotnie. Muszę sprawdzić poziom płynu hamulcowego i podpiąć VAGa bo chyba pojawił się ten błąd 01826 - Sensor for Steering Angle (G85): Supply Voltage Terminal 30 skasowałem go ale sprawdzę czy wrócił.
  3. mam już pismo i wycenę niezależnego rzeczoznawcy. Dziś wysyłam do PZU
  4. z OC sprawcy. Dodam ze likwidator był na tyle bezczelny ze wysłał mi wczoraj nowy kosztorys gdzie obniżył stawkę za roboczogodzinę z 60 na 50zl czyli o 300 zł mniej jeszcze wyszło;] Właśnie robię drugą wycenę niezależnego rzeczoznawcy i wysyłam pismo z odwołaniem!
  5. Czyli jak sprawa się zakończyła?? Możesz dokładnie opisać? mam podobną sytuację tylko inne uszkodzenia. Odszkodowanie z OC sprawcy. PZU wystawiło mi kosztorys na zamiennikach i po stawce roboczogodziny 60zl ( w tym wątku do wglądu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213649.0 ) i teraz właśnie niezależny rzeczoznawca sporządza mi kosztorys. Możesz mi coś podpowiedzieć?
  6. Panowie tez mam pytanie o demotaż listwy ale chodzi mi raczej o tę na środku drzwi. Cuber posłuże się Twoim zdjeciem a chodzi o listwę w zielonej ramce http://imageshack.us/photo/my-images/546/004scaled600.jpg/ znalazłem odpowiedź tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127121.0;highlight=b6+listwa+drzwi i widzę że jest klejona
  7. a czy ktoś jest mi w stanie wyliczyć odszkodowanie? Do wymiany przednie drzwi ( porysowane plus głęboka rysa a blacha wgięta) z lusterkiem (urwane) i przedni błotnik (bardzo pogięty ) od strona pasażera oraz zderzak przedni ( lekko pęknięty więc uważam że do wymiany). Tylne drzwi porysowane więc chyba tylko malowanie. Poda ktoś orientacyjną kwotę o jaką powinienem się starać ?B6 rocznik 11/2004 1,9 tdi lakier metali srebrny . Panowie dostałem kosztorys z PZU ale nie pasuje mi on wcale. Ceny jakieś strasznie niskie. Błotnik 90zl? to na allegro są droższe używki i co to znaczy "W kosztorysie zastosowano urealnienie na części zamienne AUDI w wysokości 35,0%" niech ktoś to przejrzy i poradzi coś:
  8. a może taka interpretacja? pojazdu nr 2 winny bo: -oba pojazdy były w ruchu ale pojazd nr 1 zmieniał pas prawidłowo a pojazd nr 2 łamiąc przepisy spowodował kolizję -pojazd nr 2 nie zachował bezpiecznej prędkości i odległości a przy tym wjechał w praktycznie w tylną część pojazdu ciężki przypadek
  9. Witam Chciałbym poradzić się w kwestii odszkodowania za uszkodzenie mojej audi a4. Sprawa wygląda następująco. Zaparkowałem samochód na parkingu w miejscu niedozwolonym częściowo na chodniku ale z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem to zrobić a nie było nigdzie indziej miejsca. Parking przy restauracji i centrum rekreacyjnym. VW transporter który ciągnął przyczepę z kajakami tak manewrował ze przetarł mi przyczepą cały bok tzn tylne i przednie drzwi oraz błotnik przedni (jeśli konieczne załączę zdjęcia) od strony pasażera. Z początku nie przyznawał się do winy tłumacząc ze ja źle stałem następnie że to przyczepa taka długa i nie jego wina i że z jego OC to na pewno nie będzie wiec wezwałem policje wtedy zmienił zdanie ze możemy spisać na OC przyczepy jednak zaczekałem na policję.Ja otrzymałem mandat za złe parkowanie, a on za uszkodzenie mojego pojazdu i spisane zostało OC VW a nie przyczepy ponieważ pojazdem poruszającym się był właśnie VW transporter. Rozumiem z wina została ustalona po jego stronie jednak pan policjant wspomniał,że ubezpieczalnia może migać się od wypłaty całości odszkodowania z powodu złego parkowania. Parking oznaczony strefa zamieszkania gdzie powinny być wyznaczone miejsca postojowe i gdzie pierwszeństwo ma pieszy jednak tam gdzie stanąłem znajdowały się też pasy i częściowo na nie najeżdżałem, parking ten nie należy do drogi publicznej. Zgłosiłem szkodę do PZU bo tam sprawca miał wykupione OC. Chciałbym otzrymać nowe elementy a nie szpachlowane i malowane i moje pytania są następujące: 1. Czy ubezpieczalnia może zmniejszyć lub odmówić wypłaty przez to ze pojazd był źle zaparkowany? 2. Chciałby otrzymać nowe drzwi i czy mam do tego prawo? ( wcześniej żądne element z uszkodzonej karoserii nie był uszkodzony) 3. Jak najlepiej rozmawiać i jakimi argumentami się posłużyć podczas oględzin by uzyskać zadowalające odszkodowanie? Będę wdzięczny za poradę Pozdrawiam
  10. Witam Wszystkich i pozdrawiam serdecznie. Jestem z Poznania myślę że łączy nas wspólna pasja do marki Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.