Skocz do zawartości

alik16

Pasjonat
  • Postów

    132
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O alik16

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. alik16

    Logi Leon FR 1.9TDI ARL

    musisz posprawdzac podcisnienia , czy sa szczelne , jakie wartosci odrazu na pompie i po zaworku n 75 , i zobaczyc czy sztanga chodzi w turbinie prawidlowo czasem przez zapchany kat tez tak bedzie ze nie bedzie pelnego doladowania tyle sie ostatnio nauczylem .. pozdr.
  2. alik16

    Logi Leon FR 1.9TDI ARL

    a nie za malo dmucha Ci turbo w/g zadanej ? zagladales cos do n75 ? czy seria od nowosci ?
  3. alik16

    Logi Leon FR 1.9TDI ARL

    mam tez 1.9 ASZ audi a3 , i wydaje mi sie ze u ciebie naprawde pompki nie sa w/g vaga zle ale moze to nic nie znaczyc .. czytalem ostatnio logi chlopaka na ktorych wszystko ladnie pieknie wygladalo ale audicy nie dalo sie dobrze zawirusowac . pojechal do kolesia ktory regenruje wtryski o tamten powiedzial mu ze tylko 50 % byly sprawne ale po przeczyszczeniu (1000 zl -4 - koles gdzies w nadarzynie k.wawy) samochod odzyl i prawie 20 km wiecej udalo sie uzyskac na wirusie wiec chyba nie zawsze vag jest wiarygodny do pompek.. pozdr.
  4. alik16

    Problemy z B6 1.8T.

    ma to ze jest wtedy nieszczelnosc w podcisnieniach i sondy zaczynaja korekty blednie lapac , mozesz o tym poczytac na forum passata w bardzo przydatnym artykule do 1.8T ABC DIAGNOSTYKA 1.8 T naprawde wszystko ladnie opisane pozdr.
  5. alik16

    Problemy z B6 1.8T.

    mialem podobny problem z wypadaniem zaplonow i falowaniem obrotow kupilem nowy dv z koncowka n bodajze od bexa i teraz auto znowu odzylo i chodzi rowniutko moze w dv-ce ci membrana lapie nieszczelnosc ?
  6. czym sie obajwia padniety czujnik ? bo mi wywala blad 16955 - Brake Switch (F) P0571 - 008 - Implausible Signal - Intermittent czasem swieci abs z tym samym bledem wtedy zaczyna mi cos lekko szarpac czasem i ostatnio na cb mi krzykneli ze swieca mi sie swiatla stop caly czas ... a potem jak wyszdlem z samochodu bylo juz ok .. i tempomat czasem przez ten blad sie nie chce wrzucic ... czy to sa adekwatne obajwy czujnika czy zwarcia bardziej jakiegos?
  7. ktos planuje jakis zlocik niedlugo w siedlcach?
  8. bedzie pasowalo ale zebys sie nie zdziwil ja dostalem luka w opakowaniu sachsa... nie wiem czy to przez sklep czy maja dziwna polityke ale przynajmniej mam ori sprzeglo takie jak mialem . pozdr. a i jakie objawy miales przy dwumasie?
  9. witam , wczoraj juz trzeci lub czwarty raz doznalem uczucia jak by nagle gaz przestał działać nie bylo to szarpniecie silnika poprostu w pewnym momecie silnik stracil cala moc i bardzo wolno zaczal przyspieszac mimo gazu w podlodze a po chwili wrocilo wszystko do normy .... błedów nie ma zadnych w ecu ... co moze byc przyczyna??? adoptowalem przepustnice ale to chyba nie to ..? czy to moze byc padajacy zawor n 75 albo dv ktore czesto w tych silnikach padaja a ja ich od nowosci nie wymienialem ??
  10. Panowie czyli reasumujac da sie dorobic kolektor do takiej Turbiny od TFSI ? jak tak to kto i gdzie molgby mi to zrobic ? najlepiej odrazu ze wszystkimi przylaczami TIP itp?? oczywiscie nie chodzi mi tutaj o firmy tuningowe ktore za 15 k to zrobia ... chcialbym dojsc do ok . 230-250 km w miare w rozsadnych pieniadzach tak do 5 k-7 k mam teraz 170 km firma z krakowa za caly wydech 2,5 z kwasowki plus downpipe , chce 1800 zl uwazam ze cena ok , plus 1700 za FMICA moze razem cos taniej by bylo do tego Turbinka k04 i pytanie czy do niej odrazu trzeba olejowe i wodne weze zmieniac i przeplywke wstawiac inna? moglby ktos namacalnie napisac czego dokladnie musze szukac? bo jak czytam te posty to jedni zmieniaja wtryski z pompa paliwa inni nic o tym nie wspominaja ... i sie pogubilem co dokladnie trzeba wymienic zeby taka moc uzyskac i zeby to jezdzilo plynnie ..
  11. pytanko odnosnie wstawienia turbinki do 1.8 T AMB 170 km , 2004 r czy taka podejdzie K04 Audi S3/TT Seat Leon VW Golf 5 2.0 TFSI 8P/PA/8J BHZ BYD Turbo Turbocharger 53049700064 53049880064 06F145702C 06F145702CX-in Engine Parts from Industry & Business on Aliexpress.com z tym kolektorem ? albo taka tylko ona jest bez kolektora i jaki bym musial do niej kupic zeby podpasilo ? turbina SEAT SKODA VW 1.8 TSI 06J145702C JAK NOWA (3229912315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pewnie trzeba by odrazu wtryski fmica i dolot zrobic do tego ?
  12. chyba podobny zamowiem kiedys na allegro tylko troche drozej ale tez z podjebki .. i moge smialo polecic jakosc wykonania bardzo dobra i wszystko dziala jak nalezy .. farba nie do zdarcia.. i cena o polowe nizsza;) pozdr. łap Free Shipping! Headlight switch3 stalls For AUDI A4 B6 OE:8E0 941 531 B-in Switches from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com
  13. tak myslalem .. a w jaki sposob dobiera sie rezystory ? chcialbym na postojowki na przod i tyl dac nigdzie nie moge znalesc ile aktualnie mi same ledy pobieraja pradu zeby do tego wyliczyc jaki rezystor dolozyc .. A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki? Żarówka w obwodzie - lub odpowiedni rezystor - lub inne lampy/żarówki. Przy pomocy MCE i jego ustawień niczego nie oszukasz.
  14. jest na allegro pod haslem pin f 063 po 1 zl to i tak duuzo lepiej niz w aso , dzieki ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- jeszcze jedno pytanko na szybko tam w wlaczniku coming home 5 pin ma byc do masy podlaczony ale skad wziac mase wpinac do do wtyczki z CE czy mozna wziasc mase z wlacznika swiateł ??? czy oddzielnie gdzies do srubki ??
  15. mam postojowki w led , ale i tylne lampy mam cale ledowe i w nich postojowki sa na led i maja za slaby pobor mocy i chcialem sie dowiedziec czy zamiast wplatywac oporniki do przodu i do tylu w instalacje mozna by MCE jakos oszukac ... A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...