Treść opublikowana przez MikeWawa
-
co mocniejsze?
Z tej dwójki to raczej Polonez
-
co mocniejsze?
Flyer Ci juz odpowiedział . Podobno sprawdzone
-
Ceny paliwa marzec 2026
Znosna to byla po 3 zeta.. Teraz to jest tragedia . Rzad dostaje z 75% (jak nie więcej) haisu z każdego litra paliwa. Jak dla mnie przegięcie pały . [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 22:22_________________________________________________ Hahah No zaje**** Jak obniża akcyzę to będzie taniej o 13 groszy Haha Czyli na 100 km zaoszczędzę (tzn moja firma bo ja za wache nie place) 1.3pln czyli jakieś 20-30 zeta miesięcznie . Śmiech na sali . Obniżka to jest np na 4pln/litr a nie ko** parę groszy
-
co mocniejsze?
Tak kolego . Odpowiedz na 1-sze pytanie to Audi . Ale juz na to zawarte w poście to Szmelcvagen
-
co mocniejsze?
w dwóch autach naraz tak byłoby najsprawiedliwiej :polew:= 2x biały Stig
-
co mocniejsze?
Pewnie mówimy o idealnej sytuacji . Ten sam kierowca
-
co mocniejsze?
Do 100km to raczej golf.. 1/4 raczej to samo . Moim skromnym zdaniem
-
co mocniejsze?
I ten 2.5 tdi to manual ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Verva on na Bema Wola - W-wa 5.27 Ciekawe kiedy 6 pln za litra pęknie ..
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
A czy to nie jest wersja Le Mans ?
-
[ALL] Drugie Audi z dusza
A który silnik był zestawiony z quattro ? Juz mam . Silnik 2.2
-
[ALL] Drugie Audi z dusza
Siemka Kiedyś jak miałem 12 lat to zobaczyłem Audi 90 Coupe w komisie . Zakochałem się . Teraz patrze za ogłoszenia i widze ze ludzie oddaja te auta za pol-darmo. Pytanie do was . Mial ktos ten model ? Ile lat musi miec auto zeby bylo zabytkiem ? Czy przy sprowadzaniu auta np 20 letnie oplaty sa takie same ? A tu przykłady autka http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=l44z3gndv3im http://moto.allegro.pl/niezawodne-audi-polecam-i1759496086.html
-
[B6 BAU] Gdzie w ETKA znajde poduszke
Biorąc pod uwage fakt ze mam zamiar robić w ASO rozrząd plus kilka pierdółek to rabat sie przyda. Swoja droga czy ktoś może polecić ASO w w-wie ?
-
[B6 BAU] Gdzie w ETKA znajde poduszke
No to choooj... Trudno , trza brac ori... :kwasny: Raz jeszcze podziękował kolego.
-
[B6 BAU] Gdzie w ETKA znajde poduszke
rysunek 199-40 poduszka gumowo-olejowa Dzieki wielki . :notworthy: Dobrze widze ? Poducha ponad 600pln?
-
[B6 BAU] Gdzie w ETKA znajde poduszke
Gdzie w ETKA znajde poduszke po silnik ? Szukam nr czesci .
-
[B5 ADR] Dźwięk przy ruszaniu, nie stukanie
Mam dokladnie to samo . Jesli rusze delikatnie to nic nie slychac. Jak dynamiczniej to juz jakis stukot , gruchotanie. Ciekawe jest to ze dzieje sie to na prostych kolach . Przy skreconych tego nie zauważyłem . Do tego za kazdym razem jak ruszam to slychac dzwiek jak byc cos sie rozłaczalo ..ABS ??
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
Dzieki
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Tu masz odpowiedz... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215809.0 Choc z drugiej strony fakt ze jest to anglik o niczym jeszcze nie świadczy...
-
[ALL B6] Kodowanie Tiptronic
I wlasnie tu sie zaczyna. Bo nie ma Vaga [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 10:26_________________________________________________Dzieki pomocy Andiego skrzynia została przekodowana. Dynamic Shift Program jest wyłaczony . Auto zmienia biegi szybciej - Jezdzi sie lepiej :good:
-
Strona mojej żony na Facebook
Poszło . Swoja droga ciekawe zdjecia .. :naughty:
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
No niby tak Ale w razie w nie chce mi sie leciec pol polski do typa aby mi wrocil do orginalu
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
tja, na pewno od "czipa" a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta? Nie wiem . Napisał tylko ze tego auto nie beda robic. Panowie ja tylko szukam kogos kto mi ladnie "wyplaszczy" monent i doda z 10km A jak by przy tym spalanie spadlo to juz bedzie bajka
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
Bedzie pretekst zeby wymieniac na 6 speed manual :naughty:
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
Wiem , problem moze byc z tipm Ale chyba ktos cos takigo robil