Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MikeWawa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MikeWawa

  1. Z tej dwójki to raczej Polonez
  2. Flyer Ci juz odpowiedział . Podobno sprawdzone
  3. Znosna to byla po 3 zeta.. Teraz to jest tragedia . Rzad dostaje z 75% (jak nie więcej) haisu z każdego litra paliwa. Jak dla mnie przegięcie pały . [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 22:22_________________________________________________ Hahah No zaje**** Jak obniża akcyzę to będzie taniej o 13 groszy Haha Czyli na 100 km zaoszczędzę (tzn moja firma bo ja za wache nie place) 1.3pln czyli jakieś 20-30 zeta miesięcznie . Śmiech na sali . Obniżka to jest np na 4pln/litr a nie ko** parę groszy
  4. Tak kolego . Odpowiedz na 1-sze pytanie to Audi . Ale juz na to zawarte w poście to Szmelcvagen
  5. w dwóch autach naraz tak byłoby najsprawiedliwiej :polew:= 2x biały Stig
  6. Pewnie mówimy o idealnej sytuacji . Ten sam kierowca
  7. Do 100km to raczej golf.. 1/4 raczej to samo . Moim skromnym zdaniem
  8. I ten 2.5 tdi to manual ?
  9. Verva on na Bema Wola - W-wa 5.27 Ciekawe kiedy 6 pln za litra pęknie ..
  10. A czy to nie jest wersja Le Mans ?
  11. A który silnik był zestawiony z quattro ? Juz mam . Silnik 2.2
  12. Siemka Kiedyś jak miałem 12 lat to zobaczyłem Audi 90 Coupe w komisie . Zakochałem się . Teraz patrze za ogłoszenia i widze ze ludzie oddaja te auta za pol-darmo. Pytanie do was . Mial ktos ten model ? Ile lat musi miec auto zeby bylo zabytkiem ? Czy przy sprowadzaniu auta np 20 letnie oplaty sa takie same ? A tu przykłady autka http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=l44z3gndv3im http://moto.allegro.pl/niezawodne-audi-polecam-i1759496086.html
  13. Biorąc pod uwage fakt ze mam zamiar robić w ASO rozrząd plus kilka pierdółek to rabat sie przyda. Swoja droga czy ktoś może polecić ASO w w-wie ?
  14. No to choooj... Trudno , trza brac ori... :kwasny: Raz jeszcze podziękował kolego.
  15. rysunek 199-40 poduszka gumowo-olejowa Dzieki wielki . :notworthy: Dobrze widze ? Poducha ponad 600pln?
  16. Gdzie w ETKA znajde poduszke po silnik ? Szukam nr czesci .
  17. Mam dokladnie to samo . Jesli rusze delikatnie to nic nie slychac. Jak dynamiczniej to juz jakis stukot , gruchotanie. Ciekawe jest to ze dzieje sie to na prostych kolach . Przy skreconych tego nie zauważyłem . Do tego za kazdym razem jak ruszam to slychac dzwiek jak byc cos sie rozłaczalo ..ABS ??
  18. Tu masz odpowiedz... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215809.0 Choc z drugiej strony fakt ze jest to anglik o niczym jeszcze nie świadczy...
  19. I wlasnie tu sie zaczyna. Bo nie ma Vaga [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 10:26_________________________________________________Dzieki pomocy Andiego skrzynia została przekodowana. Dynamic Shift Program jest wyłaczony . Auto zmienia biegi szybciej - Jezdzi sie lepiej :good:
  20. Poszło . Swoja droga ciekawe zdjecia .. :naughty:
  21. No niby tak Ale w razie w nie chce mi sie leciec pol polski do typa aby mi wrocil do orginalu
  22. tja, na pewno od "czipa" a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta? Nie wiem . Napisał tylko ze tego auto nie beda robic. Panowie ja tylko szukam kogos kto mi ladnie "wyplaszczy" monent i doda z 10km A jak by przy tym spalanie spadlo to juz bedzie bajka
  23. Bedzie pretekst zeby wymieniac na 6 speed manual :naughty:
  24. Wiem , problem moze byc z tipm Ale chyba ktos cos takigo robil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.