Treść opublikowana przez MikeWawa
-
[B6 BAU] Wtrysk sterujacy - czy jej sens wymieniac
Witam Mam pytanko , pokazuje mi błąd g80 . Wiem ze to wtrysk , sprawdzone . I tu moje pytanie czy jest sens kupić coś takiego ? http://allegro.pl/audi-a4-b5-a6-c5-2-5-tdi-wtryski-059130202g-i2109170822.html Kwota 150 PLN to nie pieniądze a jeśli rozwiąże sprawę chociaż na kilka miesięcy to będę happy . I jeszcze jedno pytanie , jak skomplikowana jest wymian wtrysku sterującego ? Czy da sie do zrobic samemu czy raczej warsztat i jesli tak to jakie koszta ?
-
Prosba o rozszyfrowanie autografów
No to super
-
Prosba o rozszyfrowanie autografów
Czołem Panowie Czy możecie mi pomoc i rozszyfrować nazwiska z autografów ? Jedno to Ariel Borysiuk a drugie ? [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 18:31_________________________________________________Czy nikt tu sie piłka nozna nie interesuje ?!
-
[B6 BAU] Wtrysk sterujacy - BAU - Needle Lift Sensor (G80) - nr czesci Etka
Podziekował [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 19:45_________________________________________________Czy w takim razie warto zakupic cos takiego _ http://allegro.pl/wtryskiwacz-audi-vw-2-5-v6-059130202g-059130201g-i2070689027.html
-
Rant do quattro i dwie szerokości felg np.8" i 8.5" moze tak być??
Nigdy nie da się dobrać idealnie dwóch rożnych szerokości opon.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ropke od tatusia mam tylko od święta. :> Jak teraz będę kupował auto to tylko benzyna to tego podtlenek Gdyb jendnak ceny skoczyly a ludzie przestali jezdzic to tak wyjdzie mnie to taniej . Bo tyle ile moja krowa w korkach pali to tragedia. Poza tym ja mam tak ze mogę mieć w lodówce światło ale na auto kasę musi byc, no moze jeszcze na fajeczki Orlen Praga -w-wa On verva 5,99 Kolejny głupi protest , ktory uderzy w kierówców a nie stacje. Na paliwie gówno zarabiaja a hot dogach itp dopiero kase trzepia. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11011769,Kierowcy_beda_blokowac_stacje_przeciwko_podwyzkom.html?lokale=warszawa
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jak dla mnie może byc po 10 pln . Przynajmniej nie będę musiał wyjeżdżać 50 min wczesniej do pracy . Stolica się odkorkuje i bedzie git
-
Jaka alternatywa dla TOTAL QUARTZ 7000 15W50 ?
K**** zalej Orlen Platinum i bedzie jezdzil . To nie audi .
-
[B6 BAU] Wtrysk sterujacy - BAU - Needle Lift Sensor (G80) - nr czesci Etka
Panowie , Wyskakuje mi od jakiegoś czasu błąd g80 - Needle Lift Sensor (G80) . Dwa pytanie . Czy ktoś kto ma etke może mi powiedzieć jak jest nr części dla wtrysku sterującego w silniku BAU ? Czy w gre wchodzi tylko wymiana na nowy ? Czy jednak można cos pokombinować z regeneracja lub uzywaka ?
-
[ALL] Clone RNS-E ???
Ten nie jest zly ale ten do którego dałem link przynajmniej troche przypomina rns e . Poza tym ten "twoj" ma jakis dziwny opis - audi a4 2002-2007 Poza tym to juz kosztuja od 2500 do 3000 pln [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 17:08_________________________________________________Ten z antkiem jest nie zly http://www.dynavin.com/android.php[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 18:06_________________________________________________
-
[B6 AWX] Jaką nawigację GPS za 300-400 zł ?
Nomad Evo maj starszy procek i o wiele mniejsza rozdzielczosc . Zobacze na Nomad Q [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 17:53_________________________________________________Tu masz specyfikacje nowych nomadów Procesor/odbiornik GPS SiRF Atlas V 533 MHz • Panoramiczny ekran 7 cali WVGA 800 x 480 • System SiRFAlwaysFix™ stale utrzymujący urządzenie w pozycji gorącego startu • Pamięć operacyjna 128 MB • Aplikacja do nawigacji Navigo 9i + Turystyka • Transmiter FM • Pamięć wbudowana 2 GB • Czytnik kart microSD/SDHC • Odtwarzacz multimediów w tym RM, RMVB, animacje flash • Polskie menu i instrukcja obsługi • Intuicyjny interfejs użytkownika • W zestawie: ładowarka samochodowa, etui ochronne, aplikacja Navigo 9i + Turystyka, zestaw montażowy do samochodu, rysik, ściereczka do ekranu, instrukcja, gwarancja. Oczywiscie Win jest odblokowany
-
Tani Tablet - nadaje się to do czegoś?
A moze cos takiego ? http://pentagram.pl/produkty/nawigacja_gps/nawigacja_samochodowa/pentagram_nomad_q_7_0_p_9570
-
[B6 AWX] Jaką nawigację GPS za 300-400 zł ?
Zapraszam na PW Nowe Pentagramy 5 i 6 cali link do sprzetu w podpisie . Wszystko od producenta.
-
[B6 AVF] Antena GPS
U mnie nie widziec czemu sygnał ma odrazu po przekręceniu kluczyka
-
[ALL] Clone RNS-E ???
Tak to wiem , tylko jest napisane ze "integruje sie z autem" . Ciekwaer jak to wygłada w praktyce .
-
[ALL] Clone RNS-E ???
Moze posiadacze by sie wypowiedzieli :gwizdanie:
-
mała kamera używka-jaka?
Fajna ale mi do szczęścia trochę brakuje full hd. Ja do zabaw mam mala samsunga http://rtv.gadzetomania.pl/2010/02/23/samsung-hmx-u20-i-hmx-u15-kieszonkowe-kamery-full-hd Jest full hd , na 4 gb karcie trochę sie filmu zmieści . Nie jest zła . Do tego 3 krotny zoom optyczny.
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Nie badz taki hop do przodu , w stolic tez sa ludzi
-
Ceny paliwa marzec 2026
To było do Wypsia, a co do chętnych do pracy. Dzis było interview. Dziewczyna która miała pracować na recepcji (shift supervisor) krzyknęła 4k na rękę ... @Luki .. Ja weekend wracam do Irlandii na kilka dni bo już mi sie tęskni
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja akurat pracowałem przy meblach 5 lat, i max 12 zł/h zarabiałem.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 10:54_________________________________________________Inna sprawa ze 3 K w wawie a na wsi pod czestochowa to co innego Zgadza sie kolega . Sam mam tak ze zarabiam nawet ok ale koszty życia mnie zjadają . Wk** mnie to ze nikt nie chce za 3 k zasuwać . Każdy chce nie wiadomo ile . A tak nie ma. Przyjdź zapracuje na podwyżkę. W wawie sa tez ludzie którzy zapie za 1,5 k i zyja . A później sie slyszy ze bezrobocie 18 procent. Bzdura A co do tematu . Ropa od Taty (kierowcy z Orlenu) - 2pln za litr
-
Ceny paliwa marzec 2026
dajcie mi 16 zł/h to ide od strzała do pracy :gwizdanie: Znowu brednie pismaki wymyslaja Co ty gadasz ? 16 pln na godz to wychodzi jakies 2,5 kola . U mnie w pracy szukają ogarniętego meblarza i nie me komu robić za 3k na rękę :wallbash: W d*pach sie k*** przelewa tylko daj i daj . I zawsze mało.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Twoje wyliczenie to pomyłka .... Niby 2800- 3000 euro to średnia krajowa ale jeszcze trzeba od tej sumy odliczyć 42% podatku itp i zostanie Ci 1400-1600 euro wypłacone i teraz można dopiero przeliczyć tą sumę na 1L/wachy ... To co chcesz może powiedzieć że za granicą ludzie zarabiają po 1400 euro?? Buehehehe no może....na zmywaku albo przy taśmie A nawet jesli to odejmując te 42% to daje nie 1400-1600 tylko 1624-1740 O 224 euro zaniżyłeś dolny próg :/ W Polsce za tę róznicę 224 euro niektórzy muszą przetrzymać CAŁY miesiąc, więc wiesz. No ale bida widać na zachodzie bida Niedługo ludzie będą się przeprowadzać do Polski, przecież tu taki dobrobyt Nie wiem kolego jak to liczysz i skąd Ci sie wzięło 14oo -17oo Euro ale ja mówiłem o kwocie after-taxes .
-
[ALL] Clone RNS-E ???
Warto ? http://www.audizine.com/classifieds/showproduct.php?product=65619&title=audi-a4-b7-rns-e-clone-with-igo-primo&cat=116 Na pewno plusem jest możliwość wgrania np Auto Mapy .. http://factory.dhgate.com/car-dvd-player/audi-a4-special-car-dvd-player-with-gps-dual-canbus-match-hot-selling-p42832236.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
To i tak dobrze zarabiasz jak na ten popaprany kraj :polew: 1500 pln w korkach spalam , 2000pln mieszkanie .. to ile zostaje ? Wielki **uj :wallbash:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Shell V-Power Diesel - W-wa - Powsin przy Rowińskim - 6,17 - 30 gr za kartę smart Tak na marginesie to bzdura straszna z tymi cenami . W Polszy mogę sobie kupić 820 litrów V power za jedna pensje , za granica za średnia kupujesz 2100 litrów. :wallbash: