Treść opublikowana przez MikeWawa
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czas wymiany sie zblia . Od ostatniej mineło 11k . Z tego co widze to ludki na forum chwala motul wiec pomyślałem ze zmienię właśnie na ten . Własnie ktory bedzie lepszy jesli 80% mojej jazdy to miasto ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie auto od kilku lat jezdzi na Mobil 1 5w50 ( 2.5 tdi bau) . Zmieniac na motul 5w40 czy lac dalej mobil ?
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Bullshit. Zakładając garnitur pokazujesz ze zależy Ci traktujesz to poważnie umiesz dostosować się do sytuacji Nie ma nic złego w założeniu garnituru. Nikt Ci nie powie ze przesadziłeś . To jest jedna z zalet dobrze dobranego garnituru . A jeśli trafisz na jakiegoś pedanta który zobaczy Cie w polo to będziesz sie musiał niezle starac. Ile razy prowadziłem rekrutacje tyle razy nie mogłem zrozumieć jak można ubrac sie jak luj na rozmowe o prace. Poza tym z tego co wiem to cześć takich doradców w sklepach pracuje w koszuli i krawatach , no Euro rtv agd. PS Powodzenia
-
[TRASA] Śląsk -> Londyn :gwizdanie:
Za 1ooo pln ?Nie ma takiej opcji. :>
-
Chińskie Audi - podróby
Audi , Bmw czy Mercedes nikogo nie pozwą do sadu za te kopie. Z prostej przyczyny . Marki te sprzedają w Chinach tyle aut za taka kasę ze im się nie opłaca rozzłościć tamtejszych władz. Poza tym czy typowy klient marek premium pomyśli nawet o zakupie takiego wynalazku ?? Prosze...
-
[B6 BDH] FMIC w 2.5tdi
Ruszyło sie cos w temacie ? Czy cos takiego podejdzie do BAU ? http://www.fmic.pl/product.php?id_product=88
-
[B6 BAU] quattro kombi po czyszczeniu -NEW PHOTO :notworthy:
Andy dobrze mowi V. ROCZNIKI MODELOWE 2004 oraz 2005 W produkcji RM'2004 znalazły się cztery dotychczas niespotykane, wręcz "rewolucyjne" jednostki silnikowe: 1. BCZ i BAU - spełniające normę spalin EURO3 2. BDG i BDH - spełniajace warunki normy spalin EURO4 Najważniejszą wspólną cechą wyrózniają wwym. silniki jest zupełnie nowa, inna konstrukcja "lekkich", wieloelementowych wałków rozrządu oraz ułożyskowanych dźwigni zaworowych. W następstwie wprowadzonych zmian: - wyeliminowano zupełnie problemy wadliwych rozrządów (wycierające się krzywki, spadające dźwignie zaworowe, etc. odeszły w niepamięć) - uzyskano o ok. połowę mniejsze opory wewnętrzne silnika (mniejsze zużycie paliwa, inna łagodniejsza akustyka, mniejsze obciążenie paska rozrządu) Przy okazji warto zauważyć, że nowy rodzaj wałków rozrządu wraz ze zmodernizowanym osprzętem (dźwignie, hydropopychacze) – praktycznie już bez kolejnych ulepszeń – przeniesiono do jeszcze nowszych silników (czyli do 2.7TDi, 3.0TDi, 4.0TDi oraz 4,2TDi) i praktycznie w niezmienionej formie są produkowane do dnia dzisiejszego ... . BFC to jak by nie patrzec AYM Dla silników 155PS AYM bardzo podobnie do AKE również nie nastąpiła żadna zmiana konstrukcyjna, lecz dotychczasową moc 155PSów i płaski moment obrotowy 310 Nm - podniesiono odpowiednio do 163 PSów z zachowaniem dotychczasowych 310 Nm momentu obrotowego, dostępnego w przedziale od 1400 do aż 3600 obr/min. Wczesniejszy kod silnika AYM zastąpiono kodem BFC. [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:15_________________________________________________Po czyszczeniu felg wygląda znacznie lepiej
-
[B6 BAU] Płyn ucieka z ukladu wspomagania
OK, dzieki za info. A co z tymi dwoma modelami pomp ? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 12:42_________________________________________________Sprawa załatwiona. Po zakupie kompletu uszczelek pompa w 100% sprawna
-
[B5 APU] Problem Opony do quattro
Jesli sie nie myle to w/g prawa wszystkie 4 musza byc takie same . Ale to tylko w pl bo w ire lub gb tylko te na jednej osi musza miec taki sam rozmiar
-
pytanie odnośnie tp
Ja mialem miesiąc . Ale pierwszy rachunek przyszedł po 2 miesiącach (Dwa pełne cykle) :wallbash:
-
[ALL] Kupno alkomatu
No nie wiem ku*** czy tak gratis :polew: :naughty:
-
pytanie odnośnie tp
Ale GB to jest cywilizowany swiat ... Ja wlacze z tp bo gdy zamawiałem Neostrada to pani sie słowem nie odezwała o oplącie za utrzymanie lacza . A zapytana o całkowity kosz podała okolo 50pln . Próbuje z nimi rozwiązać umowę ale to jest walka z wiatrakami . Maja 60dni (sic) na odpowiedz. Wiec teraz place 90 pare złotych a mam net 2 mbit
-
[B6 BAU] Płyn ucieka z ukladu wspomagania
Prawdopodobnie ze złącza , tego u gory pompy .
-
[B6 BAU] Płyn ucieka z ukladu wspomagania
Mam maly problem ucieka mi plyn z ukladu wspomagania. Leci norlanie ciurkiem . Czy to mozliwe zeby uciekał bo jakis waz jest dziurawy czy raczej pompa do wywalenia . ? Po dolaniu plynu jest ok przez 10-15 min potem plynu juz nie ma . Tudziez jaka moze byc cena pompy wspomagania nowej (moze by zamienik) [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 14:55_________________________________________________Czy to mi podejdzie ? http://moto.allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a6-2-5-tdi-1997-2005-i1773641319.html[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 15:03_________________________________________________Panowie musze zamówc pompe jutro Pytanie czym one sie różnią poza oznaczeniem http://moto.allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-2-5-tdi-8e0145155-nowa-i1752127880.html http://moto.allegro.pl/audi-a6-2-5-tdi-1997-2005-pompa-wspomagania-i1774322815.html
-
[B5 AFN] Po wymianie pompy wyje i nie ma wspomagania
Panowie co sie spie.. Pompa wspomagania Audi A4 B5
-
Ceny paliwa marzec 2026
mega tanio... 5,09 Orlen Poznań na Krzywoustego :gwizdanie: Mialo by 5.49
-
Szampan
Jaka okazja , dla kogo .
-
Które auto do driftu?
Tylko 200sx ..
-
Język angielski, zwrotna inwestycja.
Sugeruje (jesli dysponujecie czasem) wypad do jednego z anglojęzycznych krajów. Nic , zaden kurs ,szkolenie program wam tyle nie da co wyjazd.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Shell Diesel V-Power w powsinie - Notabene na przeciw salonu audi :naughty: 4.59
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hejka Czy jest w Warszawie lub okolicy miejsce gdzie można sie tak pobawić ?
-
[ALL] Drugie Audi z dusza
V8 to takie stare A8 .. Ale ta b2.. na zywo jest jeszcze piękniejsza
-
[ALL] Drugie Audi z dusza
B2 z i 2.7 T to byłby git ! Tu jest cos http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=1456[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 17:58_________________________________________________Niezła :naughty:
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
Ja mam . Ja przeniose moje 3 nr do play-a do dostane taka oferte jak Hugo ?
-
Ceny paliwa marzec 2026