Treść opublikowana przez MikeWawa
-
[ALL B6] Czy mozna zmienic szerokosc opony z 235 na 225
Temat do zamkniecia audi dostało SEMPERIT Speed Grip Nawet całkiem fajnie trzymają
-
[ALL B6] Czy mozna zmienic szerokosc opony z 235 na 225
tak wiem , dlategp pytam czy nie auto nie zgłupieje [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:55_________________________________________________Znam odpowiedz. Uczciwy wulkanizator nie chciał mi założyć 215 , wyjasniajac ze rozwale sobie mosty
-
[ALL B6] Czy mozna zmienic szerokosc opony z 235 na 225
Pytanie czy jak bede mial 215/55/17 z przodu a 235/45/17 tylu to nic sie nie bedzie dzialo ? Teraz mam dojazdówke i z auto szalej , choinka na tablicy , esp ABS wariują i pokazuje mi sie czerwona ikona hamulcy na fisie
-
[ALL B6] Czy mozna zmienic szerokosc opony z 235 na 225
Witam , Ma problem , dziś złapałem kapcia jadać do domu . Zapas to niestety dojazdówka . I tu moje pytane , chce kupić dwie opony . Teraz mam 235/45/17 czy mogę założyć opony o szerokości 225 ? To mój felunek http://www.myturbodiesel.com/images/wheels/audi_17_5x112/17silver.jpg
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Ja leje tylko V Powera i Verve . A to dlatego ze łudzę sie ze te paliwa spełniają jakiekolwiek normy :>[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:57_________________________________________________ Z testów ADAC, na które powoływał się „Auto Świat”, wynika, że wzrost osiągów nowoczesnych, wysilonych jednostek napędowych wynosi od 1,6 do 4,5 proc. Natomiast spadek spalania – od 1 do 5,6 proc.
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
Moze to kwestia jakosci zamiennika ? Mi miesiąc temu jebnał właśnie ten napinacz. Kupiłem ori (na ktory czekałem tydzień bo w Poznaniu u importera nie mieli wiec szedł z germani) bo wole mieć święty spokój
-
[ALL B8] Long Life Service
Jezusie widzisz i nie grzmisz . Czy te 300 zloty w olej co 10 tys to tak dużo ? Chyba najlepiej zainwestowane pieniążki w auto
-
Ceny paliwa marzec 2026
Shell V-Power Diesel na wawrze , W-wa . 5.99pln Dobre co ..? [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________ Na świecie sa 194 państwa jeśli policzymy również Watykan . Tyle pieknych miejsc gdzie za godzine pracy mamay 10-15 litrów paliwa. Selavi :>
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Wiem wiem . Jak by roz perd... to chyba bym sie obs.... ze szczescia
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Panowie auto juz po operacji. Okazało sie ze poszła rolka od paska wielo.. Na szczęście pasek rozrządu nie był ruszony. Auto trafiło do MegaCar gdzie zrobiłem wymianę całego rozrządy wszystkich pasków napinaczy rolek pompy wody etc Rachunek zabolał ale jest spokój . Gwarancje dostałem
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Ale po jakich drogach jezdzisz :polew: :>
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
A 2.5 TDI BAU rozwiez zrobi ?
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Chyba tak , przodu jeszcze nie rozebrałem . Widać zerwany pasek wielko.. i pasek roz który (bogu niech będą dzięki ) jest nienaruszony . W środę ma byc u mechanika. Wymieniam CAŁY rozrząd
-
[B6 BAU] 2.5 TDI Quattro Tiptronic SWAP na 4.2 V8 344km
Jest odp w poprzednim temacie . Nie rozrząd - pasek wieloklinowy - Pasek roz nietknięty
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Znalazłem przyczynę - pasek wieloklinowy . Rozdzad cały .
-
[B6 BAU] 2.5 TDI Quattro Tiptronic SWAP na 4.2 V8 344km
Jak w temacie Czy jest możliwy ? Tak wiem ze wszystko jest możliwe ale czy da sie to zrobic nie wymieniając 3/4 auta ? Jakie części byłyby ew potrzebne poza silnikiem i komputer ?
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Zeby sie upewnic , jesli pasek roz na kolach jest napiety to znaczy ze nie pekł ?
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Wydaje mi sie ze kontrolki przygasają delikatnie . Druga sprawa i zobaczyłem to dopiero teraz to to ze słyszę jakby klikniecie przy przekręceniu kluczyka [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 23:25_________________________________________________Mam cos podobnego
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Nie rozrusznik sie nie odzywa nic nie słychac . Koles z pomocy PZU twierdzi ze to rozrusznik ale ja nie bede probował na popych bo to automat
-
[B6 BAU] Silnik nie kreci Help !
Witam Mam problem z autem Pojechałem do sklepu auto postawiłem na parkingu . Wracam ze sklepu po 10 min . Próbuję odpalić auto a tu trzask i silnik nie kreci . Próbowałem jeszcze dwa razy odpalić ale to samo . Kontrolki sie pala , ale silnik nie kreci . Sprawdziłem pasek zdejmując obudowę paska i pasek roz jest na swoim miejscu napięty . Raczej to nie akumulator bo szyby radio i cala reszta elektryki działa . Dodam ze przed tym incydentem nie było żadnych problemów z autem . Macie jakieś pomysły co mogło sie z nim stac ? Jesli nie to przydadzą się namiary na mechanika który podjedzie chociaż zerknąć na auto bo nie chce go ruszać . Oczywiście za podjechanie w sobotnie południe będzie bonus Auto stoi w Konstancinie pod warszawa
-
Battelfield 3 Beta Xbox - kto gra
Wy ludzie pc macie ta opcje ze będziecie mieli opcje grania w 64 osoby. nadal zapraszam na konsole jak ktos gra na xksie to moj nick na xbox live to "lasicud"
-
Battelfield 3 Beta Xbox - kto gra
Szkoda , szukam ludzi do squadu
-
Forza Motorsport 4
Na xbox live jeste demo . Grafika i dziwek zabija
-
Battelfield 3 Beta Xbox - kto gra
Witam Panowie Kto gra BF3 beat na xbox?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie zalałem autko MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 Weszło 5.4 litra . Oliwe kupiłem w JaroOil . Za 5l plu 1l zapłaciłem 210zeta. Olej Ori , porównywałem ze zdjęciami z wątku o motulu. Zastanawiam sie tylko czy nie trzeba bylo kupic jakiegos Mobila , pojezdzic z kilka dni i dopiero wymienic na motul .