Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MikeWawa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MikeWawa

  1. Temat do zamkniecia audi dostało SEMPERIT Speed Grip Nawet całkiem fajnie trzymają
  2. tak wiem , dlategp pytam czy nie auto nie zgłupieje [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:55_________________________________________________Znam odpowiedz. Uczciwy wulkanizator nie chciał mi założyć 215 , wyjasniajac ze rozwale sobie mosty
  3. Pytanie czy jak bede mial 215/55/17 z przodu a 235/45/17 tylu to nic sie nie bedzie dzialo ? Teraz mam dojazdówke i z auto szalej , choinka na tablicy , esp ABS wariują i pokazuje mi sie czerwona ikona hamulcy na fisie
  4. Witam , Ma problem , dziś złapałem kapcia jadać do domu . Zapas to niestety dojazdówka . I tu moje pytane , chce kupić dwie opony . Teraz mam 235/45/17 czy mogę założyć opony o szerokości 225 ? To mój felunek http://www.myturbodiesel.com/images/wheels/audi_17_5x112/17silver.jpg
  5. Ja leje tylko V Powera i Verve . A to dlatego ze łudzę sie ze te paliwa spełniają jakiekolwiek normy :>[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:57_________________________________________________ Z testów ADAC, na które powoływał się „Auto Świat”, wynika, że wzrost osiągów nowoczesnych, wysilonych jednostek napędowych wynosi od 1,6 do 4,5 proc. Natomiast spadek spalania – od 1 do 5,6 proc.
  6. Moze to kwestia jakosci zamiennika ? Mi miesiąc temu jebnał właśnie ten napinacz. Kupiłem ori (na ktory czekałem tydzień bo w Poznaniu u importera nie mieli wiec szedł z germani) bo wole mieć święty spokój
  7. Jezusie widzisz i nie grzmisz . Czy te 300 zloty w olej co 10 tys to tak dużo ? Chyba najlepiej zainwestowane pieniążki w auto
  8. Shell V-Power Diesel na wawrze , W-wa . 5.99pln Dobre co ..? [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________ Na świecie sa 194 państwa jeśli policzymy również Watykan . Tyle pieknych miejsc gdzie za godzine pracy mamay 10-15 litrów paliwa. Selavi :>
  9. Wiem wiem . Jak by roz perd... to chyba bym sie obs.... ze szczescia
  10. Panowie auto juz po operacji. Okazało sie ze poszła rolka od paska wielo.. Na szczęście pasek rozrządu nie był ruszony. Auto trafiło do MegaCar gdzie zrobiłem wymianę całego rozrządy wszystkich pasków napinaczy rolek pompy wody etc Rachunek zabolał ale jest spokój . Gwarancje dostałem
  11. Chyba tak , przodu jeszcze nie rozebrałem . Widać zerwany pasek wielko.. i pasek roz który (bogu niech będą dzięki ) jest nienaruszony . W środę ma byc u mechanika. Wymieniam CAŁY rozrząd
  12. Jest odp w poprzednim temacie . Nie rozrząd - pasek wieloklinowy - Pasek roz nietknięty
  13. Znalazłem przyczynę - pasek wieloklinowy . Rozdzad cały .
  14. Jak w temacie Czy jest możliwy ? Tak wiem ze wszystko jest możliwe ale czy da sie to zrobic nie wymieniając 3/4 auta ? Jakie części byłyby ew potrzebne poza silnikiem i komputer ?
  15. Zeby sie upewnic , jesli pasek roz na kolach jest napiety to znaczy ze nie pekł ?
  16. Wydaje mi sie ze kontrolki przygasają delikatnie . Druga sprawa i zobaczyłem to dopiero teraz to to ze słyszę jakby klikniecie przy przekręceniu kluczyka [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 23:25_________________________________________________Mam cos podobnego
  17. Nie rozrusznik sie nie odzywa nic nie słychac . Koles z pomocy PZU twierdzi ze to rozrusznik ale ja nie bede probował na popych bo to automat
  18. Witam Mam problem z autem Pojechałem do sklepu auto postawiłem na parkingu . Wracam ze sklepu po 10 min . Próbuję odpalić auto a tu trzask i silnik nie kreci . Próbowałem jeszcze dwa razy odpalić ale to samo . Kontrolki sie pala , ale silnik nie kreci . Sprawdziłem pasek zdejmując obudowę paska i pasek roz jest na swoim miejscu napięty . Raczej to nie akumulator bo szyby radio i cala reszta elektryki działa . Dodam ze przed tym incydentem nie było żadnych problemów z autem . Macie jakieś pomysły co mogło sie z nim stac ? Jesli nie to przydadzą się namiary na mechanika który podjedzie chociaż zerknąć na auto bo nie chce go ruszać . Oczywiście za podjechanie w sobotnie południe będzie bonus Auto stoi w Konstancinie pod warszawa
  19. Wy ludzie pc macie ta opcje ze będziecie mieli opcje grania w 64 osoby. nadal zapraszam na konsole jak ktos gra na xksie to moj nick na xbox live to "lasicud"
  20. Szkoda , szukam ludzi do squadu
  21. Na xbox live jeste demo . Grafika i dziwek zabija
  22. Witam Panowie Kto gra BF3 beat na xbox?
  23. Panowie zalałem autko MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 Weszło 5.4 litra . Oliwe kupiłem w JaroOil . Za 5l plu 1l zapłaciłem 210zeta. Olej Ori , porównywałem ze zdjęciami z wątku o motulu. Zastanawiam sie tylko czy nie trzeba bylo kupic jakiegos Mobila , pojezdzic z kilka dni i dopiero wymienic na motul .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.