Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. PO RAZ KOLEJNY NA SPRZEDAŻ http://allegro.pl/audi-a4-b5-i6819147631.html
  2. j**ana nawet sie błyszczy troszke
  3. Takie tam ze zlotu Carslovers w Ciechanowie
  4. dzis zamonotowałem kanape do tyłu wyglada dobrze jak za 10 pln
  5. no wpadła kanapa skorzana do tyłu
  6. przespałem i przemyslałem temat lampa a4 b5 jest zbyt mała by to tam upchac a nie mówiąc o tym ze trzeba jeszcze zmiescic ten przetwornik do neonu .... wiec odpuszczam temat .....
  7. dzis rozebrałem lampe dawce i nie mam koncepcji jak to upchnac w ta lampe .....upchnac jak upchnac ale wsadzic przetworniki do ledu .....i mozna by było przerpbic te neony w taki inny desen
  8. jutro juz wpada dawca ...i bede działał a co do podlaczenia bedziemy myslec z krzysaudi
  9. całkiem fajny weekend przyszła owa dokładka cupra dzieki krzysaudi wpadł też nowy fis .... no ciekawostka u krzysaudi w garażu wypatrzyłem neony z Audi A6 C7 no i je przechwyciłem .. teraz jest w planach jakoś to upchac w lampe do Buni
  10. taki mały efekt po sprzataniu a tu bose i dzis przyszedł nowy fis w weekend montaż dziekuje dziekuje
  11. co to małe rączki nie zrobią ....
  12. no ja kupiłem za 5 euro za sama gałke
  13. z chin przyszło .......a tak szczeze to nie wiem od czego ..... juz po montażu jutro podesle foty
  14. taki nowy drobiazg
  15. siema co ta za karteczka za szyba ? chcesz sprzedac jaki price ?
  16. ma to mniej wiecej wyjsc tak
  17. tak samo nie pasuje body S4 do diesla.... a jednak ludzie zakładaja .... co zrobic
  18. 120-130 km
  19. pierwsze jakies rzuty projeku ...... wysłałem jeszcze kilka wytycznych jak to ma wygladac . Jak tylko popprawia to wrzuce kolejne .. potem zatwierdze i działamy działamy zmiejszymy troszke znaczek oooo poprawimy logo z numerem dodamy trszek logo typów i dzida bedzie
  20. jest i moja bunia 1.35
  21. avus lepij tu wygladał ... to tylko moje zdanie
  22. takie tam .....
  23. w sobote wpadły mi zaciski od a8 d2 ..... na tarcze 314 albo 323 musze to jeszcze ustalic ..... eygladaja strasznie ale mysle ze beda jeszcze z nich cacka . Nie orientuje sie ktos czy robił ktos takiego swapa Ja nie jestem demonem predkosci ...... wychodze z założenia im wolniej jedziesz tym dłużej cie widza
  24. pieknie co? masz inne ujecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.