Treść opublikowana przez bidzio1
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
jest regulacja, już wszystko ustawione. tez z bmw 7 ci chodzi?? od wersji benzynowej nie podejdzie do nas ze wzgledu na IC bo zasłonią cały wlot powietrza no chyba że ty nie masz to możesz spróbować, a od diesla trochę cena zniechęca
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Jak mi się zachce to wytnę kawałek tego ucha od belki i przypasuje ten halo od bmw 5, bo normalnie kusi mnie to a na dworze coraz zimniej... ale te roboty przy aucie są silniejsze ode mnie
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Pastaldo dostałeś fotki? jak ci sie to podoba? ja dzisiaj założyłem do swoich halogenów żarówki osram cool blue. barwą są podobne do xenonu i całkiem ładnie świecą. ale te przeciwmgielne gubią mi się w xenonie z mijania zobaczymy jak będzie mgła bo tak na ścianie to fajnie świecą, troche je wyregulowałem i jest ok.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
ok ciekaw jestem jak sie w ogóle komponuje ze zderzakiem i ogólnym wyglądem samochodu. zaraz pojde zrobić zdjęcie, ale jak sie zdecydujesz na nie to weź sobie poprawke na to że te z aukcji nie mają homologacji i świecą wszędzie... nie ma żadnej granicy światło-cienia ani uformowanej wiązki... hmm tego nie doczytałem No kwestia przemyslenia Ale pod xenon będą dobre daj maila na pw wyśle ci fotkę, ale powiem że rewelacyjnie to zdjęcie nie wyszło bo całego halogena nie włożyłem bo ucho mocowania belki zawadza, a z drugiej strony to by trzeba ta poprzeczkę kratki wywalić ale wszystko do zrobienia a powiem ci że ciemny halogen fajnie by wyglądał, miałem je oddawać ale chyba zostawię i na wiosnę spróbuje coś wyrezać. może nie będzie tak źle :>
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
ok ciekaw jestem jak sie w ogóle komponuje ze zderzakiem i ogólnym wyglądem samochodu. zaraz pojde zrobić zdjęcie, ale jak sie zdecydujesz na nie to weź sobie poprawke na to że te z aukcji nie mają homologacji i świecą wszędzie... nie ma żadnej granicy światło-cienia ani uformowanej wiązki...
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Tak mam je, moge fotkę zrobić, z tym że nie włożę go całego w dziure bo zawadza o mocowanie belki ze zderzakiem, akurat tam jest jedno...[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 09:37_________________________________________________ daj link[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 09:22_________________________________________________ A co cie tak ciągnie do milicza?? to moje rodzinne miasto tam sie wychowalem w rynku, nad bankiem (kiedys ZURiT) Aha rozumiem,
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Sprawdzone chcesz to ci je wyśle Może i by je wpasował ale przy zderzaku już jest przerabiania... a pozatym ten "łuk" jest troche inny, a tak pozatym to halo są fajne.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
daj link[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 09:22_________________________________________________ A co cie tak ciągnie do milicza??
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Niewiem dlaczego się różniły ale znam ich wymiary benzyna 24cm szerokość 8cm wysokość (cena okolo 50zł szt) diesel 17 cm szerokość 8cm wysokość (cena okolo 150zł szt) na wysokość by pasowały ale szerokość trochę przeraża zwłaszcza wersji benzynowej (kratka ma okolo 36cm a halogen ma 24cm) ten z diesla by się bardziej wpasował ale w tym wypadku cena powala... cena cena ale zauwaz że jeżeli założysz ten większy to zasłaniasz prawie całą kratkę i dolot powietrza do IC. Ktoś kto ma FMIC mógłby i zasłonic całe kratki a my musimy brac poprawke na to. Fakt większy halo ładniej by się wkomponował ale ten mniejszy mysle też by nie był zły. Zaraziłes mnie troche tym tematem wiec przemyśle czy u siebie tez nie wyrezac halo bo u mnie w starych lampach Valeo nie mam halo Właśnie chodzi o ten dolot do ic, te od benzyny są makabrycznie wielkie... na pewno by się świetnie komponowały ale jak by nie było w tym miejscu ic a jeśli chodzi o te od diesla to by jeszcze uszły ale 300zł za 2 halogeny? jak by się dobrze uparł to niewiele dokładając jest zderzak z polifta... a z tymi od bmw jeszcze jest rezanie i pytanie czy dobrze uda się je wkomponować. wiec na razie zostają halo z fabii, tanie i w miarę udało się to jakoś przypasować
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Niewiem dlaczego się różniły ale znam ich wymiary benzyna 24cm szerokość 8cm wysokość (cena okolo 50zł szt) diesel 17 cm szerokość 8cm wysokość (cena okolo 150zł szt) na wysokość by pasowały ale szerokość trochę przeraża zwłaszcza wersji benzynowej (kratka ma okolo 36cm a halogen ma 24cm) ten z diesla by się bardziej wpasował ale w tym wypadku cena powala...
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Gdzie tą diodę wstawić? też kiedyś miałem trixenon w audi 80 :gwizdanie: oj to było oświetlenie... bixenon w soczewce + halogeny dalekosiężne z xenonem + zwykłe drogowe(obok soczewki)
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
nie no troche za wysoko świecą te moje, praktycznie wyżej jak mijania, porównywałem też na ścianie z fabrycznymi halo w ojca astrze i jest sporo wyżej, może jutro spróbuje wyregulować jak będzie w miarę pogoda. A wie ktoś może co zrobić aby halo nie gasły po włączeniu długich??
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Na razie świecą po drzewach... muszę je wyregulować. wtedy napisze jak świecą, na pewno muszę założyć jakieś lepsze żarówki bo te które są w zestawie jakoś tak żółto świecą
-
Spoty wrocławskie
mam coś takiego:
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Było już nie raz o tym... zresztą zobacz sam czy warto?? te z aukcji: Spryskiwacze lamp przednich Golf II prawdziwe spryski reflektorów:
-
Spoty wrocławskie
Ostro nie- przedwczoraj zaczęli wczoraj skończyli Krótko ale konkretnie
-
Spoty wrocławskie
Witam Sorki że się wtrącę ale widze ze handlujecie ostro podzespołami do komputerów Mam do sprzedania kartę graficzną geforce quadro fx 4500 dla zainteresowanych link z opisem karty: http://www.shinvision.com/pl/195 http://twojepc.pl/news10384.html Ewentualnie mogę sprzedać całą stację roboczą Dell precision 380 procesor pentium 4, 3.6Ghz HT ram 2gb dysk 500gb grafika Quadro fx 4500
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Nie bardzo by to podeszło... brat ma golfa [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 21:26_________________________________________________http://allegro.pl/bmw-e38-7-od-1995r-nowy-lewy-diesel-i1943426159.html ale ten od bmw 7 w dieslu jest węższy niż w benzynie i może ten by bardziej podszedł
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Powodzenia
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
miałem kratki z takiego polo i te halogeny są dosyć duże, no i jak je przymocować??[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 20:36_________________________________________________ chyba trochę za szerokie, ale fajne trzeba się dowiedzieć jaki wymiar mają (wysokość)
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
w oryginalnym dolocie odcinasz lewą ściankę i odchylasz w lewo, ja do niej dodatkowo przymocowałem kawałek płaskiego plastiku, i ten plastki z jednej strony jest przymocowany do tej odchylonej klapy a z drugiej do takiej gumowej przegrody co jest koło chłodnicy. wiesz o co mi chodzi??
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
No mogły by być tak z pół centymetra mniejsze, ale jak bym znalazł mniejsze to spróbuje coś zmontować, ale w takim kształcie...
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Wiem Ledy wylecą, nie miałem nowych kratek a pokusa była wieksza będą nowe kratki to i będą na nowo zrobione, ale to już chyba na wiosne...
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Dokładnie takie Zobacz tutaj jak?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232842.msg2779820#msg2779820
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Czekam na kratki aby zrobić bez ledów. Ze szparą już nic chyba nie zrobię bo halogen przykręcony jest do kratki i nie ma pola manewru...