Treść opublikowana przez bidzio1
-
samopoziomowanie
Witam koledzy. Zabieram się do montażu samopoziomowania lecz mam pewien problem. Chciałbym zasięgnąć porady dotyczącej montażu od osób które już to robiły. Potrzebowałbym jakiś schemat/ instrukcje co gdzie do czego podłączyć aby było w miarę jak najprościej. oraz mam dylemat dotyczący mocowania tylnego czujnika posiadam takie coś i niewiem czy będzie do mnie to pasowało. posiadam przedni napęd a wg. rysunków z etki niewiele da się dowiedzieć bo tam te mocowania są całkiem inne...
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jutro zrobię zdjęcia to wrzuce
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
No ja właśnie dzisiaj też wpakowałem lampke z polifta do przed lifta. nie ukrywam ile mi to nerwów zjadło ale nawet jakoś wyszło
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Dokładnie jak Kaju pisze oświetlenie to moja robota z tym że bez tego czerwonego bo już to miał
-
Spoty wrocławskie
Audi Karola i jego nowe oświetlenie wewnętrzne mojej roboty Karol pozwoliłem sobie wrzucić 2 zdjęcia
-
Spoty wrocławskie
Jak tam Kaju zdążyłes już się pochwalić nowym oświetleniem? Zaraz ci wyśle fotki. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
ja też w domku siedzę dzisiaj. Najlepszego w Nowym roku!!!
-
Spoty wrocławskie
tobie to dobrze pół dnia przespane:decayed: ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- wiesz co vag commandera to sie instaluje czy tylko się odpala normalnie?? aha widzi mi w nim wirusa...
-
Spoty wrocławskie
i jak tam Karol pół dnia spędziłeś w aucie?? komp chodzi??
-
[B5 AWT] Montaż ori xenonow i samopoziomowania do polifta
doszło dzięki.
-
[B5 AWT] Montaż ori xenonow i samopoziomowania do polifta
Panowie mógłby się ktoś podzielić ze mną schematami i instrukcją do samopoziomowania??
-
Spoty wrocławskie
za pamięci zapisałem sobie numer w telefonie bo nawet o tym zapomniałem puszcze ci sygnała to będziesz miał moj. ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- no ja z rana też mam parę rzeczy do zrobienia koło południa się zgramy
-
Spoty wrocławskie
no miałem i co? znowu zapomniałem... co jutro robisz??
-
Spoty wrocławskie
Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka. ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa
-
Spoty wrocławskie
widać że nie śledzisz wątku... tu ścięcia na tematy gustów/bezguścia i innych Hornetowych przemyśleń są na porządku dziennym. Na spotach i tak nikt o tym nie pamięta... No chyba że Kaju ale jemu trzeba wybaczyć bo to kryptodresiarz w żółtych spodenkach ze sponge bobem Fakt nie zawsze jestem na bieżąco no ale cóż zrobić nie zawsze jest czas. nie wspomnę o tym jak sie wybieram na spota i wybrać się nie mogę a we wrocku jestem dosyć często z tym że zawsze jest coś innego do załatwienia:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
nie chce się z nikim kłócić każdy powiedział swoje i starczy. hornet zgoda ??
-
Spoty wrocławskie
Hornet ciekawe czy ty we wszystkim jesteś taki przepisowy. Jak sie trafi kumaty policjant jak mówisz to i pewnie u ciebie w aucie by coś znalazł a jak już by cie zatrzymał to nie za darmo tylko za jakieś przewinienie. nikt nie jest święty. a proponuje niech każdy pilnuje swojego tyłka. każdy ma swoje zdanie na ten temat. A jak ci tak bardzo to przeszkadza to proponuje wstąp do Policji i zacznij polowanie na dowody rejestracyjne.
-
Spoty wrocławskie
Wiem do czego służy samopoziomowanie. I mam świadomość że może razic dlatego używam ręcznej regulacji jak biorę pasażerów Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
A czy Bmw serii 5 z oryginalnym xenonem cie razi w deszcz i innych warunkach pogodowych? Bo soczewki pochodzą z tego bmw. A przeróbka jest podobną jak w naszych audi, 3/4 osób które zrobiły bixa nie miało oryginalnego xenonu a nie wspomnę o poziomowaniu, ale to jest fajne a co tam. Moje lampy były ustawione na stacji diagnostycznej więc nie martw się o rażenie, może samopoziomowania nie ma ale wiem do czego służy regulacja i jest używana. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
co Panowie nikt nie czuje się na siłach żeby samemu wymodzić bixa? ja w a4 sam robiłem ale to był pikuś. za to do żony v40 to było wyzwanie ale się udało a tak to wygląda. Jak wam się to podoba??
-
Spoty wrocławskie
Za 100zł oddam komplet soczewek. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
Wysłałem ci pw. Masz jakieś pytania to pisz na pw Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
Jeśli czujecie się na siłach do przeróbki to mam soczewki bixenon do sprzedania oddam niedrogo mogę pomóc w przeróbce ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Kaju jak tam nasze spotkanie?? dojdzie do skutku?? mamy nie daleko a ciężko się zgadać byłem ostatnio w sośni, jak bym miał numer to bym zadzwonił.
-
Spoty wrocławskie
no panowie ja też tak od dłuższego czasu sie zbieram i zebrać się nie mogę ale kto wie może jutro uda się zawitać bo mam w planach wyjazd do wrocka
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
teraz nie. bo już przerabiałem wcześniej przy poprzednich halogenach poczytaj wcześniej było opisywane