Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. Karol a co z lampami robimy? Kierunki damy morgalowi? Czy już odpuszczamy temat? Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
  2. no szkoda że to tak wyszło... projekt nie dokończony... A zapowiadało się tak dobrze.
  3. może jutro zrobię przymiarkę na auto.
  4. Da się to jakoś rozebrać? Daj fotki samej lampy z tylu zwłaszcza. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
  5. Ty faktycznie czarne. Sorki nie dopatrzyłem. Jak tam? Działamy z tymi ledami? Nowe fotki są u Kaju w temacie. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
  6. Dzięki chłopaki za słowa uznania. Mam nadzieję że komuś się to przyda. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
  7. to nawet nie jest różowy... ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- jeśli jest ktoś zainteresowany lampami to pisać na pw mam 3 komplety wkładów zrobionych więc przysyłać lampy i pójdzie szybko ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 23:27 ---------- Proszę bardzo. Płytka w kierunku pomalowana na czerwono.
  8. odsunięty spoko wygląda, nie widać ledów a światło się fajnie rozprasza. jutro bede malował na czerwono zobaczymy co to będzie. szkoda że ten klosz ma taki głupi kolor.
  9. dawaj na pw dogadamy się
  10. w tych lampach kierunek ma kolor... no właśnie h.. wie jaki i dlatego to tak wychodzi u karola kierunek jest czerwony i to już będzie inaczej. przemaluje płytkę zobaczymy co wyjdzie ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- jeszcze filmik do kompletu.
  11. Spartan pytanko do ciebie. był Kaju u ciebie?? pokazywał ci lampy tylne?? jak ci się to podoba??
  12. czyli mówisz że nie tak źle wygląda ten kierunek?? to może ja przewrażliwiony już jestem
  13. jeszcze wygląd na "surowo" czyli wyłączone ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- moim zdaniem ten kierunek wygląda jak wygląda... takie ledy przyszły... lepsze by były na brązowym podłożu, bo w pozycji stop to wiele nie widać.
  14. jak chcesz to ci też zrobie
  15. Pisz na pw dogadamy się. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 19:00 ---------- witam:hi: dla zainteresowanych tematem zamieszczam kilka fotek lamp EU led czyli z pomarańczowym kierunkiem pozycja + kierunek stop + kierunek ze względu na pogodę nie było jeszcze przymiarki na aucie bo zimno.
  16. A cóż to za przeróbka bo coś nie widać ;-)
  17. no te moje są gumowe (neopropen) tak to się chyba nazywa
  18. Według producenta około 50tys godzin. W praktyce to diody są osłabione na pozycji więc nawet nie dostają tego prądu co producent przewidział dopiero na stopie jest pełna moc. Więc powinno to długo wytrzymać. Co do wymiany to można rozebrać i wymienić i zmontować od nowa. Nie na tragedi.
  19. Tak kupisz ale bez tej uszczelki. Ją też kupowałem w pl tylko gumki kupiłem w niemczech. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
  20. Możliwe. Zamien plus z minusem i zobacz. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 19-02-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 22:26 ---------- Jak tam poradziłes sobie z tymi spryskami. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
  21. No to git majonez
  22. No wiem że tak jest. więc trzeba się dostosować. przecież nie damy pomarańczowych led do czerwonych kloszy:doh: ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- A jak ci się to widzi?? może być??
  23. jak się nie ma co się lubi to się lubi ci się ma
  24. ściema za momencik wrzucę kilka fotek kierunków w wersji led. ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Tak by to mniej więcej było. ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- to akurat wersja dla Karola (czerwone) ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- O Karol wstał
  25. Szukaj na forum prędzej znajdziesz i taniej. Na allegro sami nie wiedzą ile wołać. Mi gościu zaśpiewał za jeden czujnik tyle co ją dałem za komplet.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.