Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z tego co patrzyłem w etce to do a6 i a4 afn to jest taki sam tylko literek ma inna na końcu no i początek. Ale po wpisaniu w google jednego i drugiego to wychodzą że po zdjęciach są takie same. (wyglądem)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No tak właśnie odnośnie pływaka to dotarłem do swojego i mam taki. Muszę do gościa zadzwonić niech mi przyśle zdjęcie. Mam na jedną kostkę 4 piny. Teraz ciekawe jak ma ta z 2.5 bo etka nic konkretnego nie pokazuje tam są chyba tylko rysunki poglądowe.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to był tak na chwilę tylko podłączone, teraz będę składał emulator sensora oleju i zobaczymy, spróbuje też z tą masą. co zrobił nie wiem jego pytaj
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie a takie pytanie co to jest i za co odpowiada zacisk / terminal 58, 58d, 58de oraz 58s,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tyle obrotów pokazuje. No i paliwo odwrotnie. Powiedzcie ci w starych kostkach mam kilka kabli które mi zostaną. To nie podłączam ich nigdzie tak? Czy próbować dopasować?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No doszedłem do ładu. Licznik wstępnie uruchomiony. Mam natomiast taki problem że wskazuje za niskie obroty silnika. Prędkości jeszcze nie sprawdziłem. Zrobię kable na gotowo to będę sprawdzał dalej.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Łoda faaak? ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- k**wa ładny ten FIS nawet. W ręce go nawet nie miałem a był mój No nawet ładny fis nie powiem. W domu jak podłączam wszystko jest ładnie. Ta przejściowka kabli musi mieć błąd... A robiłem wszystko wg opisu który znalazłem na forum. Mam tylko nadzieję że liczników nic się nie stało.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na stole robi ok. Tylko ta przejściowka coś chyba du d*py...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie zrobiłem sobie przejściowke kabli według schematu co jest na forum. Podłączam i cisza i ciemność... Obecnie mam licznik uk-nsi a podłączam vdo z a6 jakieś rady? Przejściowka dobra. Wg schematu. Sprawdzone 3 razy...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na stronie dido patrzyłem za ramkami i jest różnica w cenie a na zdjęciach nawet ten sam licznik. A ramki fajne bo wyjadają jak te oryginalne z a6 po lifcie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeszcze jedno pytanie. Czy ramki na licznik są takie same w a6 i a4 bo mam zamiar sobie kupić i u jednego sprzedawcy te z a6 100zł a z a4 75zł a wygląd taki sam dlatego pytam.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
http://a4-klub.pl/showthread.php?p=3277441
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Widzisz jakie ludzie mają pomysły... Bo jemu o ramki chodzi. ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ---------- Jak wrzuce z a6 to mu sprzedam swoje ramki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie pytanie z innej beczki. Kolega się mnie pyta czy podejdzie licznik z passata b5 po lifcie do a4
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Przy obecnym podłączeniu bezpiecznik jest tak jakby na wyjściu z tempomat a tak powinien być na wejściu czyli na początku układu. Porównywałem kilka innych tematów i osoby które miały oryginalną wiązkę to właśnie kabel z pinu 1 ma kolor czerwono siwy a pin 5 idzie przez bezpiecznik..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Daj zdjęcie z przodu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Śpiewa tańczy recytuje daje d*py i haftuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To może niech się Kaju wypowie bo ja to tylko wysłał gdzie trzeba.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No list polecający zrobił swoje ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No musimy ;-) teraz czekam na licznik aż przyjdzie od fachowca co robi z nim co trzeba :-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Już niedługo ja zacznę ta nierówna walkę z licznikiem z tym że ją będę zakładał z a6. Mam nadzieję że przy pomocy kilku osób z forum uda się to ogarnąć bez problemu.
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Ją od sobie bym coś delikatnie zmienił w podłączeniu. A mianowicie pin nr 1 zamiast do czerwonego z białym paskiem w żółtej kostce, podłączył bym do czerwonego z szarym paskiem w bezowej kostce a pin nr 5 przez bezpiecznik do plusa. A reszta tak samo jak jest. Ale to tylko moja sugestia. Ale wszystko chodzi dobrze ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To może jakiś kiepskiej jakości ten wyświetlacz. W telefonach też nie raz tak jest.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Według moich testów wychodzi tak. Pin 1 - reset Pin 2 - masa Pin 3 - strzałka w górę Pin 4 - strzałka w dół Oczywiście manetka przedliftowa Pin 5 i 6 jest zwarty po naciśnięciu przycisku spryskiwacza tylnej szyby.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dłuuuuga historia Mamy czas chętnie wysłuchamy ;-)