Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przy założeniu licznika z a4 też musisz piny zmieniać. Ja mam licznik z a6 i jestem zadowolony. Co prawda nie pokazuje drzwi ale to szczegół.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak chcesz to mam pływak pasujący pod ten licznik z a6 ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Będzie świecić jak to na zwykłej zarowce pewnie bez szału. Mogę ci zrobić oświetlenie na ciepłych ledach jak chcesz.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Arek zgadamy się ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Mogę zrobić nie ma problemu ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
ja też ide spać
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
może inaczej, efektywne wykorzystanie czasu kiedy mały śpi albo ja nie moge spać ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- nie i chyba ciężkie do zrobienia w avancie ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- a gdzie ty tam masz elektromagnes :eusathink:
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Karol to tak zwane nudy. ;-) jak miałem 80-tke to było to samo... Tylko myślenie co by tu jeszcze i gdzie dołożyć. Mam jeszcze w planach włożyć Ledy w lusterka żeby świeciły w dół po otwarciu auta z pilota. Dużo nowych aut tak ma. Ale zobaczymy.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
oto moje lampki w bagażniku. Postaram się jeszcze zrobić fotki lepszym aparatem. Ale nie dzisiaj bo pada:-/ i może z góry bo powiem wam że naprawdę ładnie oświetlają. Jak to z wieczora zobaczyłem to byłem w lekkim szoku :-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
To było trochę i mnie w temacie i trochę u Karola ale osobnego nie ma ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Otwieranie klapy z pilota zamontowane ;-) teraz w najbliższych planach lampki z tyłu w drzwi :-P i w dalszym ciągu walczę jak zrobić wyłącznik poduszki pasażera:-/ ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 21:08 ---------- I kolejny oświetleniowy mod w aucie. W tylnej klapie obok czerwonych lampek znalazło się miejsce na białe skierowane w dół oświetlające przestrzeń wokół auta. W każdej małej lampce po 21 led a lampki są dwie. Fotki niedługo. Efekt zrobił na mnie wrażenie.
-
Spoty wrocławskie
Panowie jest ktoś na forum co sprawdza historię auta po vinie?
-
Spoty wrocławskie
Prowizja za sprzedaż samochodów i motorów jest stała. Auta chyba 30zł a motor 15zł o ile dobrze pamiętam. W tym przypadku nie ma od kwoty.
-
Spoty wrocławskie
Przecież to sprzedający wycofuje oferty. Kupujący nie ma możliwości samemu się usunąć z licytacji. Chyba gościu się zorientował że go w konia robią.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
oj Karol ty się nadajesz... za nie zachowanie BHP w pracy masz pińcet mandatu a tak serio to ciesz się że żyjesz u nas ze wsi już jednego po upadku z rusztowania przywieźli w skrzyni z Bułgari, bo był na robocie w delegacji.
-
AIR BAG przełącznik
I co Panowie jakieś postępy?? Ja gromadzę schematy podłączeń starego sterownika i sterownika z polifta z wyjściem na wyłącznik i chyba zrobię przekładkę sensora... wrzuciłem temat też na elektrodę może tam magicy coś doradzą...
-
AIRBAG OFF wyłączenie
Również ponawiam pytanie jak sprawa wygląda z przedliftem? ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 19:47 ---------- według twojego opisu teoretycznie da się dołożyć wyłącznik już w przedlifcie, tylko z tym numerem nadwozia jakoś nie ogarniam... ja mam numer nadwozia 8DzVA096550 a rok to 96, modelowo po vin nawet 97 Ta kostka do podłączenia włącznika poduszki jak wygląda?? w którym miejscu jej szukać?? jest jakoś mocno schowana czy w widocznym miejscu??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam poliftowy z a6 na części. To mówisz że ten zegar jest analogowy?
-
AIR BAG przełącznik
A niewiem nie patrzyłem. A jak ma pisać?
-
AIR BAG przełącznik
Co znaczy pełny full vag?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Witam koledzy, mam problem z kodowaniem sterownika airbag. stosowałem się do tej instrukcji, lecz u mnie kanał 01 jest nie aktywny, i nie mogę wyłączyć poduszki pasażera, proszę o pomoc.
-
AIR BAG przełącznik
Kolego mam identyczny problem co ty, też nie mogę wyłączyć poduszki vagiem i chciałem założyć jakiś wyłącznik, ale widzę że na tym forum nie ma osób które potrafią nam odpowiedzieć, i pewnie skończy się tak że wypne poduszkę na kostce i tyle. już myślałem żeby całą instalacje airbag z polifta wrzucić ale niewiem czy zdało by to egzamin.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Mam druga taśmę. Zrobię zamianę i zobaczymy.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam panowie. Jestem świeżo po wymienię kierownicy. Wydaje mi się ze wszystko dobrze podłączyłem. (mam oryginalne kostki do taśmy) lecz pojawia się błąd 00588 driver side ignition, resistance too low. Co to może być? Taśma zepsuta?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie kontrolki w moimi liczniku z a6 sterowane są plusem czy minusem?