Treść opublikowana przez bidzio1
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No ;-) francuska myśl technologiczną. Czyli clio w ledach :-P
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Nie ma czasu :-P
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Co by nie było nudno doszedł grill z polifta :-) niedługo wpadnie elektryka na 4 szyby. Może z czasem jakieś fotele ładne. Chyba że zdążę sprzedać auto :-P ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Aha jeszcze jest plan na dekory Alu :-) ---------- Post dopisany 09-08-2013 at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 22:22 ---------- No i elektryka na 4 szyby zrobiona, do tego podświetlane klamki wewnątrz.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak chcesz to mam kilka takich pinów z kabelkami.
-
Spoty wrocławskie
Oszukuje coś ci ten fis :-P
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Pokaż jak wygląda.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest na forum schemat możesz to samemu zrobić.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sensor jest oryginalny w misce olejowej. Ty możesz sobie zrobić emulator żeby nie wywołało błędu na fis ale wskaźnik nie będzie pokazywał temperatury.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli polift tak? Czyli sensor.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli koło której? Puść mi swój numer. ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- A jaki licznik zakładasz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tam wychodzi żółty cienki kabelek do którejś kostki. Jest tylko jeden żółty także tego. To jest sygnał spalania.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolego nic się nie zmieniło. Przedlift Czujnik w filtr, polift czujnik w miskę o tyle ;-) przejściówki możesz zrobić. Ja tak mam i chodzi ;-)
-
[B5 AJM] Moja srebrna Audica w sedanie :) ! 2000 r. AJM
Mirek coś tu cisza u ciebie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spokojnie. Po południu powinno być dobrze. Najwyżej Arleta będzie prowadzić jak będzie chciała jechać.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra to ty mnie powiedz jak to uruchomić w minilifcie z c5 kanał 19 nie dostępny a licznik praktycznie taki sam. Przyjedź do mnie w niedziele, to coś pokminimy. Wiedz o tym że w niedzielę jestem u ciebie. Tylko jak dojde do siebie bo teściowa w sobotę robi imprezę.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra to ty mnie powiedz jak to uruchomić w minilifcie z c5 kanał 19 nie dostępny a licznik praktycznie taki sam.
-
Spoty wrocławskie
Spartan ty Masz blachy dtr? Nie byłeś czasem w okolicach milicza ostatnio?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zabawy jest ale wszystko do ogarnięcia.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Teraz to już chyba wymiana miski i ori czujnik.
-
Spoty wrocławskie
Eee to tanioszka Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem? http://www.autochemia24.pl/data/gfx/pictures/medium/3/8/1183_1.jpg W biedronce było coś takiego z k2 za 10zł stawiasz za fotelem ustawiasz obieg wewnętrzny i wciskasz zawór na puszce i to samo się rozpyla i chyba 15 minut auto ma chodzić. Niewiem dobre to? Bo do pianki nie jestem przekonany. Ojcu gościu wpuścił piankę to radio się zalalo i się zepsuło...,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Niestety nie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chcesz czujnik z uszczelka za 15zł plus kw ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak chcecie to mam czujnik płynu na zbyciu. ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech ci żona nago tańczy ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Będzie problem podłączyć się pod lampkę z tym. Bo by było tak że przy każdym włączeniu lampki wewnątrz świeciły by światła na zewnątrz. Jak już to lampki w lusterkach by można tak zrobić jak mają passaty czy Nowe mondeo. Ja ta funkcję mam na przekazniku 456 i działa bez problemu.