Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I co?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie ktoś pisał że ma do sprzedania obudowę z ringami z a6 proszę info na pw ;-)
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
W sprinterze też jest podobny ;-)
-
Spoty wrocławskie
Panowie szukam komplet felg stalowych do ibizy 2000r 4x100 14cali jak ktoś coś ma pp cenie złomu to chętnie przyjmę. ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zależy jakiej okolicy? Ja bede niedługo robił kolejną operację u kumpla.,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spoko to wiem bo akurat u siebie tak robiłem. Kontrolke podłączyłem i działa. Ale ja swój licznik wysłałem do cwiary. A z kontrolka airbag ktoś już coś wymyślił?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany jak do przedlifta się pakuje licznik z polifta to immo nawet mnie nie interesuje? Nie muszę nic kombinować? Bo mam poza licznikiem. Czy trzeba wyłączyć to w liczniku?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie czy licznik z a6 w automacie do a4 manual będzie robił? Czy lepiej od manualna szukać?
-
Spoty wrocławskie
No ;-) mało mi się w aucie nie zesikal:-P jak zobaczył poswiate ze wskazówek wedrujaca po ringach
-
Spoty wrocławskie
Przecież wiesz ;-) kumplowi spodobał się mój blat. I niedługo pewnie czeka mnie rzeźba ;-)
-
Spoty wrocławskie
To co Karol ka też mam odpuścić 2 Din?
-
Spoty wrocławskie
Skontaktuj się z kolegą cwiara
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie sugeruj się obrazkiem. Bierz po symbolu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki. Jutro sptawdze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spoko dzięki. ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Maciej poszedł mail.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podpowiedz jak? Która komórka itp.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No próbowałem tam i niby zmieni w programie, ale na liczniku nie zmienia. No to odlaczylem aku. Bo może reset potrzebny. Podłączyłem od Nowa i nic to samo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam wsadzony z a6, oprócz przejściówki do kabli. To w sumie tylko pływak do wymiany. No i dalej kwestia czy chcesz mieć wyświetlane informacje o niskim poziomie płynu, o zużytych klockach itp. To musisz dorobić instalacje jak nie masz. I oczywiście alladyn. Jeżeli masz czujnik w misce olejowej to nie ma tematu. Jeśli nie masz to albo emulator który oszuka licznik. Albo wymiana miski na taką z czujnikiem. Jeśli nie zależy ci na pokazywaniu otwartych drzwi to będzie ok ;-) no i może to tylko tak wygląda na dużo roboty. Ale nie ma tragedii. A pływak możesz szukać też od passata b5. ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- Aha pany taka sytuacja. Przekladalem u kumpla licznik z przedlifta i jest włożony przedlift z fisem. Ale dupe mi truje żebym mu przebieg poprawił żeby był taki jak miał. Jak to Zrobić? Może być na pw.
-
Spoty wrocławskie
Mam komplet lamp do przedlifta z tym że jeden kierunek jest nie oryginalny
-
Klimatronik błąd 01206 czego się on dotyczy?? jak usunąć?
Za to odpowiada jakiś przekaźnik czy panel sterowania klimatronikiem?
-
Klimatronik błąd 01206 czego się on dotyczy?? jak usunąć?
Witajcie koledzy. W ostatnim czasie wywala mi na klimatroniku błąd Address 08: Auto HVAC Labels: 8L0-820-043-2D.lbl Control Module Part Number: 8L0 820 043 B Component and/or Version: A4 KLIMAVOLLAUTOMAT_D72 Software Coding: 04143 Work Shop Code: WSC 06325 VCID: 2759FFAFEF6B 1 Fault Found: 01206 - Signal for Duration of Ignition Off Time 27-10 - Implausible Signal - Intermittent W kodach klimatronika 1c wyświetla mi 50.1 Z tego co zaobserwowałem w działaniu to jakoś nic specjalnego się nie dzieje. czy ktoś się orientuję o co chodzi? czego dotyczy ta usterka, jak ją usunąć, co sprawdzić? Pozdrawiam.
-
Spoty wrocławskie
Szymek coś pisał o jakichś odpowiednikach s2 z HTC Mam taką Nokię jako zapasowy. Bateria na czuwaniu miesiąc trzyma.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Roman poszło pw do ciebie.