Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
Panowie już nam prawie wszystko założone. Jutro jadę wkleić szyby. Ale mam pytanie do osób które przyklejaly te listwy do szyb. Nie odstaje ta listwa trochę bardziej od reszty. Chodzi o łączenie z górną częścią. Bo tak przymierzalem to wygląda mi że będzie trochę odstawalo. Czy poprostu trzeba coś przyciąć?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak byś potrzebował to nam od avanta na zbyciu.
-
Opis pionów pompki centralnego a4 b5
Dzięki ci! O to właśnie chodziło. ;-)
-
Opis pionów pompki centralnego a4 b5
Dlatego szukam kogoś kto biegle zna niemiecki.
-
Opis pionów pompki centralnego a4 b5
Ta stronę znalazłem ale szukam coś po polsku. Bo jeszcze chce podłączyć otwieranie klapy z pilota. A ja po niemiecku nie bardzo.
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
No mam tą szybę razem zuszczelka ale moje mam przyciemniane i to takie nie typowe. 'Black Steel' czy jakoś tak. Ale to już było. Kriss mówił że to tak się nazywa i szkoda mi trochę tego
-
Opis pionów pompki centralnego a4 b5
Witam panowie poszukuje schemat / opis pionów do pompki centralnego zamka w b5. Zmieniam pompke na poliftowa z obsługą zdalnego sterowania (nr pompki 8d0 862 257) i muszę dołożyć antenę i niewiem gdzie i jak ona wygląda? Czy tylko kawałek kabelka wystarczy czy to jest jakąś specjalna. I gdzie jest wyjście na otwieranie klapy z pilota bo ta pompka ma taką funkcję a instalacje i siłownik mam już podłączone teraz tylko do nowej pompki. Trafiłem kiedyś na taki temat na forum ale nie mogę go odszukać:-/ z góry dziękuję za pomoc.
-
Spoty wrocławskie
Moja chrzestna mieszka na bajana ;-)
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
No to po niedzieli do dzieła. A powiedzcie mi jak montowaliscie listwe na tylnej szybie. Bo ta oryginalna ma zaczepy. A da się ta uszczelkę przełożyć? Czy trzeba wkleić?
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
Dobra chłopaki pytanie za 100 punktów. :-P te chromy z polifta pasują do przedlifta. Bo byłem kupiłem a teraz się zastanawiam.
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
No to elegancko. Do szyb zabiorę się z nożykiem. Jest kolego jeszcze coś na co uważać? Na co zwrócić uwagę?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ludzie czytajcie ze zrozumiem. Jak można mieć problem z podłączeniem 4 kabelków? Np pin 1 w kierownicy to 4 w drugiej strony taśmy 2 to 3, 3 to 2. 4 to 1. I na przykład w kierownicy pin 1 i 2. Mają kostkę do poduszki. To z drugiej strony to są piny 4 i 3. Nie pamiętam teraz czy dokładnie takie jest oznaczenie. Sprawdź sobie. Wiesz jaką jest zasada to już sobie poradzisz.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No niedługo też poznam Kubę osobiście. Muszę jechać po ramki chrom do niego. Tylko kurde nie wiem kiedy.
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
To może tym nożem by poszło. Muszę podjechać do szklarza zapytać jak on to robi?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Dobrze zaśpiewać ci "on jest temu winien..."? Ale widzisz współpraca jest z zadowoleniem obu stron.
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
Z zewnątrz czy od środka?
-
Montaż Chromowanych listw w avancie
Witam panowie. Będę u siebie montować ramki ale muszę sobie jechać je zdemontować i mam pytanie czy taki nóż zda egzamin do wycięcia szyb? http://www.karba.com.pl/noz-do-wycinania-szyb-samochodowych-yato.html czy lepiej linka to wycinać?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
To przy weekendzie cię nawiedzę ;-)
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Kuba no bardzo dobry dostawca. Ale z drugiej strony to niektórzy sami nie wiedzą ile mają brać. A powiedz mi te chromy masz kompletne? Może koło weekendu bym cię odwiedził.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Wiesz z tego co mierzylem to powinno wejść na styk. Jeszcze tego nie robiłem bo nie ma kiedy Ale jak zrobię to napewno się pochwale.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Wyprofilowania dla lampki nie ma. Weź długą igłe sobie wbij i będziesz wiedział ile miejsca jest między dachem a podsufitka. Ja tak sprawdzałem i mi wyszło że lampka wchodzi na styk
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jak inaczej profilowana? Tyle że jest dłuższa do bagażnika a tak to jest to samo. Podsufitka jest około 3-4 cm od blachy a akurat tyle ma lampka jak ładnie wytniesz to powinno grać. Ja już dawno miałem to robić tylko ciągle czasu brakuje.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Chodzi ci o środkowa dla pasażerów tak? Z podłączeniem nie ma problemu miejsca też jest wystarczająco. Jeszcze nie założyłem ale już robiłem przymiarki i powinno pasować.
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No prosi się. I chyba będzie. Ale na przyszły miesiąc bo w tym fundusze się skończyły. A tak w ogóle ostatnio widziałem relingi chrom na allegro za 500zł myślałem że walne...
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Ten szprej chrom to jest gowno. Komara kiedy tym malowalem ;-) dzień na deszczu i zrobił się szary mat :-/ taka akcja nie wchodzi w grę. Już chyba bym wolał chrom na metry. ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2013 at 21:47 ---------- Fotki nowych modów Kierownica poliftowa w skórze. Światła dzienne na bazie świateł drogowych. Relingi chrom