Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
O widzę kolejny kolega z milicza. A dokładnie kolego w którym miejscu mieszkasz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bankowo miał spryski bo xenon miał ori. Zaraz ci wyśle numer to sobie zadzwonisz ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- A jak chcesz same spryski to mam dwie sztuki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
2.5 tdi 150 koni rok chyba 99 mie pamiętam dokładnie, miała xenon, fis ale czy coś jeszcze z bajerów to nie wiem. Chcesz to dam ci nr do gościa.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak podłączasz vaga i wejdziesz w bloki to tam każdy jest opisany jedź po kolei a znajdziesz. Kombinuj chłopie. Ja też wiele razy czegoś nie wiedziałem ale zazwyczaj zdążyłem wykombinować zanim ktoś mi odpisał :-P
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Stoi nie daleko a6 w rozbiórce.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kuba jest gotowy. Ogarne wszystkie lampki i leci do ciebie. Myślę że poniedziałek-wtorek powinienem wysłać. Co do zawieszenia to ja u siebie miałem -40 jak go kupiłem ale tak na żaden kraweznik Nie wjechałem , na progach niektórych przycieralo. To ja mam w nosie taki interes żebym się zastanawiał co chwile czy czegoś nie urwałem. Panowie a może ktoś wie czy obudowa kierownicy z a3 lub a6 c5 podejdzie do mnie zamiast poliftowej?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zaraził się moim ex, bo tak miał raptem bixy, a teraz chłopak idzie do przodu z modami, daje rade Oj tam oj tam. Nie wlewaj już tak sobie. :-P moja lista planów na mody była długa tylko fundusze nie zawsze pozwalały. I nie tyko bixy tylko wiele rzeczy było poprostu nie zauważalne dla zwykłego śmiertelnika :-) ale gwintu i tak nie będzie bo mnie to jakoś nie rusza jak widzę stan naszych dróg. Więc do battalionu mi daleko... Grunt że wiele rzeczy potrafię zrobić sobie sam. A dzięki temu też inni są zadowoleni prawda Karol ;-) ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No dałem radę i pasuje. Teraz kolej na kierownicę.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Obudowa z ringami z a6 na pokładzie. I pływak z passata też już założony i pokazuje już dobrze paliwo :-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie da radę coś zrobić z licznikiem z a6 po lifcie? Angielska benzyna. Czy to tylko już raczej na części? Czy zrobił by z tego naszego diesla?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiesz nie tyle co patrzeć na ręce tylko może bym się coś nauczył. ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To jak mi padnie to się do ciebie zgłosze. Bo hota jeszcze się nie dorobilem. Jesteś w stanie zrobić to od ręki że tak powiem. Bym byśmy się ustawili. I bym przyjechał i już. Czy tak nie bardzo?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przyszedł dzisiaj zegar polift z a6, jutro obudowa z ringami ląduje u mnie i fis sobie zostawię jak mój się skończy a coś już go bierze a ten jest ładny. Jak by ktoś kostki potrzebował to mam komplet do sprzedania bo były przy liczniku a ja już nie potrzebuje bo mam. Ktoś robił wymianę fisa? Czym to najlepiej przelutowac?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chyba...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany a kto mi powie w czym rzecz jeżeli na fis giną linie ale potem się pojawiają od nowa. Teoretycznie mam kilka linii wypalonych ale czasem one się pojawia, a czasem inne znikną później się pojawia. Tak mnie w hu... Robi :-P
-
Spoty wrocławskie
Zwłaszcza jeśli zalales do pełna. To szybko nie ruszy. Ale jeśli by się okazał zepsuty to po niedzieli będę miał taki do sprzedania bo muszę u siebie założyć z a6 bo mam licznik z a6 i odwrotnie paliwo pokazuje na pływaku z a4
-
Spoty wrocławskie
Odkręcasz dwa te haki w bagażniku do siatki co są. Ściągasz wykładzine i jest styropian i tam ściągasz otwór i jest zaslepka na 3 śruby i tam jest pływak.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie powinno być błędu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Emulator tylko robi to że nie wywala błędu na fis. Nie pokazuje temperatury.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Założyć zbiornik z polifta
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam ten mini lift z a6 a chce obudowę pełny lift z a6
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany chce sobie założyć ramki do licznika i mam dylemat. Czy brać od dido za 100zł czy brać licznik z a6 po lifcie też za 100zł z tym że angol. Ale sama obudowę przełoże a fis tam całkiem ładny to były na zapas.
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
No tak jest. Właśnie w tych blokach pomiarowych. Jak dam sprzęgło albo hamulec to w odpowiednich miejscach zmienia się 0 na 1 więc wydaje mi się że to działa. Tylko że po włączeniu tempomatu na manetce wartość powinna być 000011 a jest 000001. Jeżeli wcisne guzik fix czy dam na aufn to wszystko prawidłowo się pokazuje odpowiednio się zmieniają wartości jak trzeba. Tylko właśnie przy włączeniu z aus na EIN nie jest prawidłowo.
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Tak ale przy wygaśnięciu sprzęgła czy hamulca pokazują odpowiednie wartości. Mówisz że jeżeli jest uszkodzony to komputer poprostu nie pozwala na uruchomienie tempomatu?
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
W b5 nie ma kontrolki tempomatu ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- Panowie a u kumpla w a3 też jest tempomat tylko że ktoś już to wcześniej zakładał. Teoretycznie podłączony dobrze w kablach. Ale po włączeniu na EIN wartość w blokach pomiarowych powinna być 11 na końcu a tu jest 01 i tempomat mie działa... Co to możne być? co sprawdzić?