Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra to niech będzie "wieczny odpoczynek racz mu dac panie... " ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- Czy po numerach pionów będzie tak samo w przedlifcie? Ja mam okrągłe piny i inaczej ułożone, dwa rzędy po 3 piny.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ktoś ma rozwiązanie na podłączenie mojej manetki przedliftowej gdzie i jak podłączyć te 6 pionów? Które za co odpowiadają?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Luki ja widzę że ten temat już po malu zabiera angielski orszak... Najpierw zdziwienie wielu że nikt już nie zakłada liczników a jak już się znają chętni do tego to nikt niechce odpowiedzieć.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Szyba jak wygląda podłączenie manetki fis w avant przed liftem mam 6 okrągłych pinów. I co z tym zrobić. ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- I jak byś mógł mi jakieś schematy instrukcje podrzucic jak to ogarnąć będę wdzięczny.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Powiem tak już go mam więc za późno. Ja tam wymagający nie jestem chce tylko żeby to dobrze chodziło bez żadnych niespodzianek. Wszystkie funkcję nie są mi potrzebne. Piszecie coś o czujnika oleju ale to jest od ciśnienia czy poziomu? Powiedzcie mi jeszcze z ecu jakie sygnały muszę wyciągnąć? Napewno spalania. Czy coś jeszcze? Który to będzie kabel?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A co z jakimiś dodatkowymi czujnikami, oleju czy coś? Mam to załatwiać?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Rozwine co mialem na mysli. W poliftowej manetce gniazdo do podłączenia fisa jest chyba 7 pinowe bo oprócz 4 pinów do fisa są tam jeszcze piny do sterowania czasem pracy wycieraczek. W przedliftowej manetce tyle ze e avancie jest gniazdo 6 pinowe z czego 2 piny sa do spryskiwacza tylnej szyby a pozostałe 4 do fis Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Możliwe że jest tak jak mówisz bo mam avanta. To przy wymianie ufać kolorom kabli czy ma ktoś rozpiske jak to podłączyć? ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 06:04 ---------- Panowie będę miał licznik z a6 czy poza pływakiem trzeba jeszcze coś wymieniać dokładać aby wszystko dobrze chodziło bo akurat mam a6 w rozbiórce nie daleko to bym sobie wziął co trzeba.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja mam przedlifta i w kostce jest 6 pinów do których idzie 6 kabli z manetki. to ja już niewiem...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak Jakie 6? moja manetka ma na kostce 6 pinów tylko pytanie czy wszystkie są wykorzystane??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Karol ile idzie kabli z manetki do licznika? Wszystkie 6 jest podłączonych?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
poszło pw poszedł mail doszło dzięki, poszło jeszcze pytanko ode mnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
poszło pw
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie na której stronie znajdę rozpiskę pinów?? bo przewalić te wszystkie strony to ze 3 dni... ewentualnie czy ktoś może mi to podesłać?? nosze się z zamiarem wymiany licznika na taki z fisem i chciałbym się do tego dobrze przygotować.
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Panowie poszukuje kostke do manetki tempomatu i fis, nie ma ktoś na zbyciu??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie na ktoś może wtyczki to manetki fis i tempomat do przedlifta? Lub chociaż zna ich numery? 6 okrągłych pionów.
-
Rezanie bixenonu
To jak regulacja w lampach nie wiele daje to czym ty chcesz je wyregulować? Jak masz regulacje zepsuta to trzeba to naprawić.
-
Rezanie bixenonu
Jechać na stacje diagnostyczna. Tam ci ustawia na odpowiednich przyrządach tak żeby lampy świeciły dobrze.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
niedługo też mnie czeka przekładka licznika na fisa. Na razie zbieram graty, kostki mam, manetka w drodze, i jeszcze niechcący tempomat będę musiał podłączyć bo taka manetka się trafiła. Obecnie mam licznik uk-nsi, czy jest coś na co trzeba uważać przy takiej przeróbce?? czy postępować zgodnie z instrukcją i schematami i będzie ok. Mam nadzieję że kaju mi pomoże w razie co:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie ja aktualnie mam licznik uk-nsi czy te schematy będą pasowały do montażu licznika z fisem po 2 lifcie?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Niestety nie. Od a6 mam z szybrem
-
Spoty wrocławskie
napisz mi na pw tak orientacyjnie chciałbym się dowiedzieć
-
Spoty wrocławskie
Siema!Szrot Audi masz pod Sobótką. Nie mają strony www a tel. gdzieś zapodziałem. Mają głównie manele od Audi właśnie.[ Ślicznie dziękuję udało mi się już ogarnąć ale na przyszłość przyda sie info:hi: P.s tak przy okazji chciał bym polecić nowo poznanego kolegę który dziś zakładał mi wtryski i robił program:decayed:, chłopaczek zaczyna dopiero ale autko magia jeździ :wink:urzęduje na Milickiej we WRO jak coś to przekaże jakiś kontakt Jak ktoś będzie zainteresowany to jutro jakieś kreski wrzucę jaki jest koszt programu??
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jeśli jest jeszcze ktoś chętny do zamontowania lampki z polifta do przedlifta to posiadam kilka kompletów takich lampek. Również w wersji led zamiast żarówek ;-)
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
A wiesz dlaczego tak mogło być? Bo opis pionów brałem z niemieckiej strony i opis był do polifta i może źle sprawdziłem u siebie i nie postawiłem.
-
Spoty wrocławskie
Spoko może trafie ;-)