Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. Gorbaczow zaprasza :-P
  2. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja polecam soczewki z Bmw e60 po lifcie. Już w trzecim aucie mam takie zamontowane i jestem bardzo zadowolony.
  3. Ustaw na 110
  4. Mozesz to jakos uzasadnic ? Bo ja jakos widze co innego... Kolego możesz powiedzieć co tam widać?? ---------- Post dopisany 04-11-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 23:05 ---------- Jeżeli dobrze sprawdziłem to kąt wtrysku mam 38, dobrze czy nie bardzo?
  5. Ok sprawdzę. A to ma być log statyczny czy dynamiczny? Aha mam coś takiego ze czasami przy ruszaniu na zimnym tak jakby się dlawil i szarpie. Muszę dac więcej gazu żeby nie zgasł.
  6. Karolu a wczoraj coś nie wypalilo? Czekałem na telefon i nic.
  7. Takie jakby było słabsze trochę.
  8. Witam Na wstępie zaznaczę że pierwszy raz robiłem logi I nie wiem czy dobrze Do rzeczy Bardzo proszę o analizę moich logów, z góry dziękuję Log (0 - 011,003,011,003) ---------- Post dopisany 03-11-2013 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 20:25 ---------- pomoże ktoś??
  9. Cwiara spojrzysz mi do tego licznika od ibizy?
  10. Jutro sprawdzę to wrzucę screena
  11. Kostka jest w drzwiach. Musisz ściągnąć boczki, i później te małe zaślepki trójkątne. I tam są kostki.
  12. z prostego rachunku matematycznego wynika ze jezeli 5l to 100% to musisz dac miedzy 15-a 20% by bylo 6l 5l=100% 1l = 20% bo 20x5=100 czyli 120% = 6l wg mnie a 105% to bedziesz mial jakies 5.25l Przecież tam pokazuje podpowiedź i jest wzór wg. Którego się wylicza wartość która wprowadzić.
  13. Da się lutownicą ;-)
  14. Już widzę te tłumy na lotnisku czekające na Karola, czerwony dywan dwie panie do towarzystwa i piękne A8 L które go zawizie do jego rezydencji w Sośni :-P
  15. Poszukaj wkładów grzanych, powiem szczerze że mam porównanie i to jest lepsze rozwiązanie. Chyba że ci za drogo to kup maty.
  16. Przy weekendzie jakoś najlepiej.
  17. Kurde Arek mówiłem że ci to ograne to kombinujesz... chyba arek ci nie ufa. On sobie nie ufa a co dopiero komuś... Jemu się niechce przyjechać poprostu...
  18. Kurde Arek mówiłem że ci to ograne to kombinujesz...
  19. W imię ojca, ducha, amen!
  20. Nie mam bo w garażu mi bateria w tel. Siadla, ale powiem ci że Ledy ładnie je oświetlają. ;-)
  21. Ja cię tu widzę gościu jak wrócisz.
  22. Wojtas fotele dziś ogarniete. Już na aucie. Jest git.
  23. Takie coś mi wyszło A ta poliftowa z bagażnika jest mniejsza jak z przedlifta. I ni cholery nie pasuje.
  24. Rzeźba z rączkami, bo poliftowe są na dystansach Alu. Ale jeszcze jest temat ze haki do siatki za bardzo nie są do ogarnięcia. Chyba że nie używasz tego. No i praktycznie wszystkie plastiki. Taniej wychodzi założyć poliftowe lampki i uwierz mi nie ma tragedii da się to dosyć ładnie wpasować. ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Oprócz lampki w bagażniku. ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.