Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
Gorbaczow zaprasza :-P
-
Rezanie bixenonu
Ja polecam soczewki z Bmw e60 po lifcie. Już w trzecim aucie mam takie zamontowane i jestem bardzo zadowolony.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ustaw na 110
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Ok tak zrobię i wrzucę.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Mozesz to jakos uzasadnic ? Bo ja jakos widze co innego... Kolego możesz powiedzieć co tam widać?? ---------- Post dopisany 04-11-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 23:05 ---------- Jeżeli dobrze sprawdziłem to kąt wtrysku mam 38, dobrze czy nie bardzo?
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Ok sprawdzę. A to ma być log statyczny czy dynamiczny? Aha mam coś takiego ze czasami przy ruszaniu na zimnym tak jakby się dlawil i szarpie. Muszę dac więcej gazu żeby nie zgasł.
-
Spoty wrocławskie
Karolu a wczoraj coś nie wypalilo? Czekałem na telefon i nic.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Takie jakby było słabsze trochę.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Witam Na wstępie zaznaczę że pierwszy raz robiłem logi I nie wiem czy dobrze Do rzeczy Bardzo proszę o analizę moich logów, z góry dziękuję Log (0 - 011,003,011,003) ---------- Post dopisany 03-11-2013 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 20:25 ---------- pomoże ktoś??
-
Spoty wrocławskie
Cwiara spojrzysz mi do tego licznika od ibizy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jutro sprawdzę to wrzucę screena
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Kostka jest w drzwiach. Musisz ściągnąć boczki, i później te małe zaślepki trójkątne. I tam są kostki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z prostego rachunku matematycznego wynika ze jezeli 5l to 100% to musisz dac miedzy 15-a 20% by bylo 6l 5l=100% 1l = 20% bo 20x5=100 czyli 120% = 6l wg mnie a 105% to bedziesz mial jakies 5.25l Przecież tam pokazuje podpowiedź i jest wzór wg. Którego się wylicza wartość która wprowadzić.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Da się lutownicą ;-)
-
Spoty wrocławskie
Już widzę te tłumy na lotnisku czekające na Karola, czerwony dywan dwie panie do towarzystwa i piękne A8 L które go zawizie do jego rezydencji w Sośni :-P
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Poszukaj wkładów grzanych, powiem szczerze że mam porównanie i to jest lepsze rozwiązanie. Chyba że ci za drogo to kup maty.
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Przy weekendzie jakoś najlepiej.
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Kurde Arek mówiłem że ci to ograne to kombinujesz... chyba arek ci nie ufa. On sobie nie ufa a co dopiero komuś... Jemu się niechce przyjechać poprostu...
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Kurde Arek mówiłem że ci to ograne to kombinujesz...
-
Spoty wrocławskie
W imię ojca, ducha, amen!
-
Spoty wrocławskie
Nie mam bo w garażu mi bateria w tel. Siadla, ale powiem ci że Ledy ładnie je oświetlają. ;-)
-
Spoty wrocławskie
Ja cię tu widzę gościu jak wrócisz.
-
Spoty wrocławskie
Wojtas fotele dziś ogarniete. Już na aucie. Jest git.
-
Spoty wrocławskie
Takie coś mi wyszło A ta poliftowa z bagażnika jest mniejsza jak z przedlifta. I ni cholery nie pasuje.
-
Spoty wrocławskie
Rzeźba z rączkami, bo poliftowe są na dystansach Alu. Ale jeszcze jest temat ze haki do siatki za bardzo nie są do ogarnięcia. Chyba że nie używasz tego. No i praktycznie wszystkie plastiki. Taniej wychodzi założyć poliftowe lampki i uwierz mi nie ma tragedii da się to dosyć ładnie wpasować. ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Oprócz lampki w bagażniku. ;-)