Treść opublikowana przez bidzio1
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Koza bo u mnie wysokie progi pod domem do pokonania...
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No i stało się wlecial zderzak z s4. i światła dzienne z s6 c6. Światła dzienne z pełnym sterowaniem. Czyli po odpaleniu świecą na pełną moc pi włączeniu kierunkowskazu dana strona przygasa. I na pozycji przygasają. Jutro wrzucę filmik. Ledy były już ze zderzakiem wiec zostały narazie.
-
Rezanie bixenonu
W czym to można spotkać? Czy to raczej produkt oem.
-
Rezanie bixenonu
Według mnie projektor hella 3 np. Bmw e60 lift. A6 c7 i kilka innych nowszych modeli.
-
Spoty wrocławskie
No nie gadaj... ale ktoś coś znajdzie? Ma lampy z rozbitka.
-
Spoty wrocławskie
Witam panowie ma ktoś może coś takiego? Gniazdo elektryczne z lampy przedliftowej bosch 5 pin. Potrzebuje 2 sztuki. Nie robie adapterów . Poprostu inny cel. Lub ewentualnie wtyczki 14 pin z lamp AL a4 b8
-
Rezanie bixenonu
Wszystko zależy na ile chcesz mieć to legalnie ;-) napewno spryski bo to widać czy masz. Samopoziomowanie można zastąpić imitacja.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam wyświetlacz bo wymieniałem u siebie bo miałem drugi. Ale pan który to robił. Powiedział ze nie potrzebnie wymieniałem bo stary prawdopodobnie jest sprawny, wystarczyło tylko poprawić łączenie. Także jak chcesz to za 40zł z wysyłką oddam.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie taka sytuacja. Jadę sobie spokojnie. Nagle licznik zgasł za piszczał. I włączył się os nowa. O co to chodzi?
-
Spoty wrocławskie
Jaka zarowka ? Wciskana w5w?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
popieram kolege w 100% wiele jest leniwcow ale i wiele osob co czytaja.... Oj leniwcow nie brakuje ale tak naprawdę wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko chcieć! Ja już nawet tu nie wchodzę bo w kółko te same pytania, jak by było trudno cofnąć . Kilkanaście stron i przeczytać. PS czorny. Cienki żółty kabelek przy ECU jest tam tylko jeden taki.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Spoko jak coś to pisz służę pomocą.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ja miałem oryginalna ramkę
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
No dobrze by było.
-
Rezanie bixenonu
Mnie osobiście zarowka nie przeszkadza. Przydaje się każde źródło światła. Dużo jeżdżę przez lasy i w nocy to wiesz. Zawsze to coś daje. Takie ot. Bylem ostatnio żony Ibiza na przeglądzie i gościu powiedział ze mu zepsułem statystyki. Pytam dlaczego? Bo wszystkie żarówki mam sprawne.... bo każdy kto przyjeżdżał to nie miał jakiegoś światła.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Przód przykrecasz w oryginalne miejsca. Tylna jest na wcisk.
-
Rezanie bixenonu
Ja jestem zadowolony.
-
Rezanie bixenonu
Ja mam coś takiego u siebie.
-
Spoty wrocławskie
Jak odpier**le program to klekajcie narody A potem to już tylko anielski orszak... :-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie to nie działało... U mnie to zadziałało tylko na czerwony komunikat, ale pozostał jeszcze żółty, który denerwuje, bo podpiąłem sobie radio i wolałem tam mieć dane z RDS, a nie wielki napis sensor. Mam już emulator i teraz mam z głowy. Co prawda nie mam temp. oleju, ale i tak z niej nie korzystałem nigdy, więc strata mała. A robił ktoś myk z diodą od immo? Chodzi mi o wylutowanie minusowej nóżki i podpięcie pod nią kabelka od ori immo. Teoretycznie powinno się to udać, ale chciałbym też przeczytać opinię kogoś, kto to zrobił faktycznie i może powiedzieć, że działa i że się da tę nóżkę wylutować i podpiąć pod nią kabelek. I czy robił też ktoś podmiankę diody AirBag na żaóweczkę? Ja robiłem tak u siebie i u kumpla z diodą immo. Działa bezproblemowo. AirBag nie ruszyłem. Na pewno nie jest to kwestia wymiany diody na żarówkę. Bo miałem licznik z angola do testów i tak zrobiłem. Ale efektu niebyło.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie to nie działało...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam emulator i jest dobrze. Tyle że dla zgaszenia alladyna.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Z tego co się orientuje jest to minimalna wartość która pokazuje klimatronik. U mnie też tak jest.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
No tylko ze w tym zderzaku ktoś zamontowal ledy z s6 c6 i kratki są wycięte. Więc ledy zostaną bo nie będę kupował nowych kratek. Zobaczę czy będzie tam jakieś miejsce na halo...
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Niedługo wpadnie zderzak z s4 i na nowo będę kombinować z halo... Bo tam nie ma.