Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. Dzisiaj to i ja planuje się zjawić ;-)
  2. Dobry ;-)
  3. Jak za 299 będzie to i to, to dlaczego nie ;-)
  4. Moge ci dac namiary na moja ex. 299 i masz all.No brzmi ciekawie. A też pójdzie 'zaocznie' czy trzeba chodzić?
  5. Chłopaki potrzebuje zrobić na szybko wręcz w trybie expresowym uprawnienia na widlaki i inne takie wózki. Ma ktoś jakiegoś znajomego kto to robi albo coś? Gdzie robią w trybie przyspieszonym?
  6. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja się nie zajmuje przeróbka lamp. Umiem ale nie robie tego bo nie mam czasu. Poczytaj sobie Poprostu temat o wymianie soczewki w b6 i się dowiesz czy dobrze świecą. Wiesz jak masz zwykle zużyte soczewki to czego byś nie wsadził to będzie napewno lepiej niż masz.Przecież możesz wsadzic ori soczewki z a6 c5 bixenon. Przecież wychodziły.
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne... Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne... Napewno świeci dobrze jak ludzie je zmieniają na inne...
  8. A planuje wyjazd do Wrocławia w niedziele to wezmę a czy uda się zahaczyc spota to się okaże. Puśc mi SMS a na nr 725557778 i się zgadamy. Oca ty chcesz jeszcze te sprężynki do żarówek?
  9. Hella 3 z a6 c7Jak chcecie to oddam za 120zl komplet
  10. Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41] Patykiem pisane Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach Mam dobre soczewki bix. Chcesz?
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Do c5 tez wejdą. To są o tyle fajne soczewki ze nie są długie i prawie wszędzie wejdą. Na chwile obecna nie mam ale mogę załatwić. Kompletnego napewno nie będę miał. Mam sterownik z kostka, czujnik chyba i jakies mocowania
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jeżeli macie tylko możliwość ja polecam soczewki hella 3 One siedza np w bmw e60 lift, f10, audi a6 c7 i wielu innych
  13. Cholero a ze mną to kurde nie chcesz się napić! Uzupełnij PROFIL! bo już się szykują na takich
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Widzę ze zero rozeznania w temacie. Do tej soczewki pasuje każdy zarnik. D1 i d2 mają takie same mocowania. A czym się różnią to poszukaj w sieci.
  15. Dzięki Marcin kolejny raz załatwione w expresowym tempie. Polecam!!!
  16. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kolego nie ma tak ze zawsze wszystko pasuje od innego auta bez żadnej przerobki. Ale trzeba sobie zadać pytanie czy chcesz mieć dobre przetwornice i trochę pokombinować żeby je dopasować czy płacić sporo większe pieniądze za oryginalne valeo i mieć jak oryginał.
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ten model przetwornicy szedł np w Avensis, i renault velsatis. Tylko kup te srebrne na d2s bo te mniejsze kwadratowe czarne są na d4s. gdzie takie dostać? masz może na handel takie przetworki?W sumie mam jeden komplet ale leży rezerwowo. Szukaj na allegro około 120 - 150zl szt. Trafiają się też droższe to wiadomo.
  18. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Żadna hidowa przetwornica nie zasili zarnika tak jak oryginalna. A ja polecam koito pod d2s najlepsze zestawienie jakie miałem. Odpowiadając na twoje pytanie. Tak powodem kiepskiego światła może być hidowa przetwornica. Lepiej już użyć chińskich zarnikow ale z dobrą przetwornica. I wtedy to świeci.
  19. Przecież to jest przykręcone na śrubę...
  20. Rozstaw śrub w tym cięgnie tylnym od quattro to 95 mm Zresztą jak można to zgubić? Nie polamalo ci czujnika?
  21. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chłopaki co potrzebujecie mam dojście do bixów. Pisać na pw.
  22. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Sprawdź czy masz dobre ładowanie na alternatorze. Bo może być to od tego wina.
  23. Zupę można z niego ugotować.
  24. Ja bym chciał. zrobisz mi w czynie społecznym? W zamian oferuje reklamę twoich usług i będziesz mógł zrobić zdjęcia jak zrobisz ładnie. ;-)
  25. Na juz szukasz? Bo mam labradora do dopuszczenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.