Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. Dzięki Grzesiu. Teraz nie pamiętam Wymiarów ale jak znajdę te oryginalne to zmierze i ci podam.
  2. Jeśli masz jakieś pytania pisz. Sam teraz mam passata i montowalem
  3. Jak padnięty to już mu czyszczenie nie pomoże.
  4. Ta ale to dalej pastuch...
  5. Ja? Właśnie nic... ten typ tak ma... Passat to ścierwo i tyle.
  6. Głowica poszła do planowania itp full service. Wróci będę wiedział co i jak. Dam znać jak coś.
  7. Jak zrobię tego mojego paszteta to z kolega podlecimy.
  8. Panowie regeneracja turbo gdzie polecacie?
  9. bidzio1 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    c**ja warte, próbowałem z tym, to jak kabel przepuszczałem przez tapicerkę, to albo się rwało, albo nie trzymało, albo nie wiadomo co jeszcze. po drugim odpadnięciu z taśmy wrzuciłem to w piec. lut to lut. amen I tu cie popieram! Amen! te złączki to zemsta Chin.
  10. W silniczku wykorzystane są 4 piny. Czujniki zawieszenia 2 jeden z przodu drugi z tyłu. Poprawiony pierwszy post. wszystkie informacje dot. samopoziomowania dynamicznego są już widoczne. (do moderatora: Proszę o podwieszenie tego tematu ponieważ bardzo wiele osób do mnie pisze w sprawie montażu bo ciężko znaleźć temat, a tak będzie można pomóc wszystkim oficjalnie na forum.)
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wymiar 3 cale czyli jak większość bix
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Soczewka Hella 3 np a6 c7. BMW e60 lift
  13. Oj tam liczą się chęci. A sam niedawno krążył po moich okolicach.
  14. He he. Dobra nie ma sprawy. Który tam tak mnie najbardziej polecał.?
  15. Chyba mnie szukasz.
  16. Udał
  17. I co jęczysz [emoji14] ciesz się że nie masz TYCa , bo by Ci po dwóch dziurach zączęła skakać i wtedy byś był dopiero szczęśliwy Valeo też parują . Bix już w ogóle A to zależy kto robi i czym klei mi ani jedne nie parowaly. Oryginalne Hella w passacie mi paruja a nie były rozklejane
  18. Depo 150 stopni i tak z 10 - 15 minut Valeo zapomnij ze tak rozkleisz.
  19. Sprawdze ile mnie to kosztowało wszystko i do wieczora dam znać , ale napewno taniej niż na allegro bo mam kumpla w IC i prajs był mega dobry bo miał wtedy jakieś dodatkowe rabaty na ruvilla To zobacz i daj znać. w Twoim?No niestety moim. Wiesz niby uszczelka tylko wydmuchana. Ale płyn nie poszedł w olej ani w druga stronę tylko pompuje powietrze w płyn i nie ma ogrzewania i bulgocze w nagrzewnicy. A przy tym przebiegu jak juz robić to na cacy żeby to trochę posluzylo jeszcze. A dziś na obiad.
  20. Chopin daj na pw info o tych częściach. Mam głowice do robienia w avf i bym zrobił kompleksowo.
  21. Kolego b6 ma już poziomowanie dynamiczne
  22. Nie pamiętam dawno to czytałem
  23. Golas wersja Basis. Wczoraj wpadł tempomat. z taką skrzynia kupiłem. A jak czytałem forum passata z tematem wymiany skrzyni to piszą tak. Jak dla siebie to lepiej zakładać 5 jak na handel to 6
  24. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Teoretycznie powinno iść bez problemu nawet bez opalarki. Ponieważ klej do szyb nie wiąże się z tworzywem z jakiego zrobiona jest obudowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.