Treść opublikowana przez bidzio1
-
B6 DIVISION
Mam całą masę różnych pinow do wyboru do koloru z kablami jak długimi chcecie. Piszcie pw. A nawet całe kostki jak ktoś porezebuje.
-
Oświetlenie zegarów - wymiana żarówek czy całych zegarów?
Oczywiście ze się da tylko trzeba skrobac farbę z tarcz licznika. To jest nic w porównaniu do Renault... jak robiłem podświetlenie licznika w megane 1 to się okazało ze te światłowody które rozprowadzaja światło do tarcz są pomarańczowe i one nadają kolor podświetlenia. To była tragedia...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Nie ma sprawy polecam się na przyszłość
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
No ale to już trasa. Powiem Ci tak to co jeżdżę wokół domu, do pracy itp to mam około litr więcej spalania jak miałem w afn ale passat jest cięższy niz a4 Za wiele nie dzieje się z passatem ale cały czas do przodu. Teraz wpadło nowe kolo z a6 c6 Oraz zawieszenie 1be
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Lamp nie trzeba rozklejac. Otwierasz dekielek wyciągasz stary silniczek i zakładasz dynamiczny. Wiadomo że nowa instalacja, czujnik zawieszenia z przodu i z tyłu. Sterownik o oznaczeniu 4z7 bo 4b0 jest statyczny. Do spotkania w superb, passat b5 fl, a6 c5 fl, allroad, a4 b6. Oraz silniczki dynamiczne. (Dostępne u mnie)
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Wszystko zależy w jakich cenach uda się dorwać graty. Oraz czy będziesz to sam montował.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Jak tam Artur wszystko ok?
-
Rezanie bixenonu
Juz kiedyś odpowiadałem w tym temacie. Rozkleisz bez problemu a wręcz rozpadna ci się w rękach. Zapoznaj się z karta katalogowa produktu a później zobacz z jakich tworzyw jest zrobiona lampa to znajdziesz odpowiedź dlaczego.
-
A4 B5 przewożenie dzieci
Jeżeli masz kostkę to pasuje. Kluczyk no może będzie pasował jeżeli nie to trzeba rozebrać i dopasować zapadki. I później jeszcze musisz tylko lampkę wymienić na taka z kontrolka.
-
Spoty wrocławskie
Kup a3 w 2.5 i quattro będzie lżejsze od obecnego.
-
A4 B5 przewożenie dzieci
Dokładnie jest ona od wyłącznika poduszki. Jak ktoś chce to mam na zbyciu oryginalny wyłącznik poduszki.
-
Spoty wrocławskie
Zmień ten avatar bo nie pasuje do ciebie.
-
A4 B5 przewożenie dzieci
W przypadku przedlifta nie da się wyłączyć kluczykiem w schowku bo nie występowało to Wogole. Przez vag tez mi się nie udało. Może zależy od modelu sterownika. W polifcie juz występował wyłącznik w schowku ale nie każdym. Zdejmij schowek i zobacz czy nie wisi ci tam jakaś luźna wtyczka. Jeżeli tak to znaczy ze instalacja jest i musisz zamontować wyłącznik i lampkę z kontrolka oraz wykonać kodowaniamc
-
Rezanie bixenonu
Panowie jak by ktoś miał ochotę porobić swoje lampy to jeszcze komplecik hella 3 leży u mnie.
-
Rezanie bixenonu
Bi halogen masz np roomster lub fabia.
-
Spoty wrocławskie
A co to za a klasa na dmi?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
W przypadku poziomowania statycznego ten ruch przy uruchomieniu jest minimalny. A nieraz nawet go nie widać. Wejdź w vagu na xenon i zrób test wyjść i zobacz czy silniczki pracują. Sprawdź też w blokach pomiarowych czy Wogole czujniki pracują.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Na jakiej podstawie wnioskujesz ze nie działa? W b5 poziomowanie jest statyczne i działa ze sporym opóźnieniem od np. Załadunku
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
Wiem znam historie. Taki odkop chciałem zrobić bo widzę ze temat otwarty.
-
B6 DIVISION
Panowie piszcie PW który model chcecie. Cena 140zl komplet z wysyłka
-
B6 DIVISION
Witam panowie niepotrzbuje ktoś soczewek bix na przeróbkę. Mam te z b8 oraz hella 3 z a8, a6 c7 itp Pytam tu bo batalion zamknięty a może ktoś potrzebuje. Na dniach wystawiam ogłoszenie. Jak coś to pw.
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
Bardzo ładny projekt. Jak idą dalsze prace? Bo temat trochę umarł chyba
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
W ambiente są zwykle diody soczewkowe 3mm
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Moim zdaniem sprzedawca zrobił cie w konia. Sprzedał ledy a tobie gołą lampkę. No chyba ze wiedziałeś ze kupujesz lampkę bez ledow. A najlepiej wsadzić ori jakie tam siedziały.
-
Spoty wrocławskie
A jak się czyści n75 ? Bo mi chyba tez wariuje i bym wyczyscil