Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
Przejście na d2s jest bardzo proste. Palnik d1s ma zintegrowany ze sobą Zapłonnik ( cewke) Aby przejść na d2s musisz sobie dokupić sam taki Zapłonnik np z laguny 2 bo tam takie były i zwykle zarniki d2s I wtedy możesz pakować zarniki d2s a już sama cewkę to ta która padnie w przyszłości.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Odezwij się na pw pomogę Ci coś skompletować.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Możesz zastosować do h7 tez nie ma problemu. Bez regulacji elektrycznej najczęściej można spotkać modele ze Szwajcarii lub usa. Jeśli nie masz wcale instalacji to warto się pokusić o poziomowanie dynamiczne z tego względu ze i tak musisz kupować silniczki, musisz ciągnąć instalacje do lamp, wiec robota taka sama. A dynamiczne jest o wiele lepsze.
-
B6 DIVISION
Ile i czemu tak drogo?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Użytkownik Norbert91 zamawia paczki za pobraniem po czym ich nie odbiera. A kontakt się urywa po powrocie paczki. Przestrzegam przed robieniem interesów z tym panem.
-
Spoty wrocławskie
Poszla raptem tydzień temu na Wrocław za fajne pieniądze.
-
B6 DIVISION
Gaśnice miej w pobliżu
-
Klimatronik błąd 01206 czego się on dotyczy?? jak usunąć?
Tak udało się. Sprzedałem auto.
-
Rezanie bixenonu
No niestety nie obejdzie się bez rozklejania. Jak by ktoś potrzebował to mam soczewki bix do sprzedania
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Chce ktoś lampkę liftowa z pokrętłem szyberdachu do testów? Za 35zl z wysyłka
-
Rezanie bixenonu
Zwykła ma 2,5 cala bix ma 3 cale (większość)
-
Spoty wrocławskie
Bo była lalka. Przyjechał obejrzał. Nawet się wiele nie targowal to poszło w świat. To było naprawdę super auto. A żeby spalilo 6l on to trzeba było się naprawdę dobrze postarać. Normalnie kolo 5. I całkiem Sympatycznie się odpychalo. W silniku nie robiłem nic tylko olej i rozrząd. W ostatni. Czasie heble przód i tył zrobione. Tylko klimy nie miała. ..
-
Spoty wrocławskie
Poszla na Wrocław do roboty na juz to było lac paliwo i jeździć. Ja tam wszystko co trzeba to zrobiłem bo nie planowałem jej sprzedawać nawet.
-
Rezanie bixenonu
Jak by ktoś chciał to mam kolejne projektory hella 3 oraz z b8 lift
-
B6 DIVISION
Ja chyba coś takiego widziałem na stronie lepard.eu
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki mam kilka szt żarówki kierunkowskazów philips silver vision cena 25zl kpl (2szt) Żarówki mają srebrna banke a świecą na pomarańczowo. Jak coś to pw
-
B6 DIVISION
Chłopaki mam kilka szt żarówki kierunkowskazów philips silver vision cena 25zl kpl (2szt) Żarówki mają srebrna banke a świecą na pomarańczowo. Jak coś to pw
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Nie miałem możliwości porównać do ori. Wg mnie te z 500 lepiej świeciły
-
B6 DIVISION
Może dlatego że dosyć krótko ale lampy z b5 przy 150 juz zaczynają być bardzo miękkie
-
B6 DIVISION
Robiłem w piekarniku i da radę Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut. Przy 200 c to plastik juz płynie...
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ładny atak... hehe
-
Rezanie bixenonu
Z tego co wiem to nie ma zbyt wiele tanich zamienników d4s.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wymień zbiornik wyrównawczy na poliftowy.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
W5w podpięte pod przetwornice wygląda będzie jak spawarka.
-
B6 DIVISION
To ja wam podam jeszcze inny przykład. Pierścień mocujący zarnik do soczewki hella 3 no kurde kawałek plastiku a ceny są następujące w poszczególnych aso Opel - około 20zl szt Bmw - około 28zl szt audi - 70zl szt Pytania? Bo ja nie mam żadnych