Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok
  2. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W którym miejscu patrzeć? Na wlepie jest awx
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to chyba już ktoś był przedemna... ag podejda do avf czy nie?
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pytanie czy jest możliwość żeby w silniku awx były fabrycznie pompki z końcówka AG?
  5. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znam gościa co to robi. Mówił ze schodzi mu tego 30 szt tygodniowo. Osobiście nie montowalem.
  6. Montujesz silniczki w lampy. Doprowadzasz instalacje do nich i nie ma żadnego problemu. Jak chcesz to napisz mi na pw to ci wytłumaczę co i jak.
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Różowy przekaźnik pod osłona kierowcy wyjmij i sprawdź czy będzie dobrze. Jeśli tak to sprawdź miernikiem na którym pinie pojawia się plus po włączeniu długich. Następnie ten kabel Odcinasz i cześć która idzie w instalacje izolujesz a cześć która idzie do kostki przedluzasz i podlaczasz do masy i masz problem z głowy.
  8. No chyba tak jak coś to na pw puszczam maila
  9. Witam panowie ktoś mnie tu kiedyś ratował paczka wsadow licznika do passata b5 fl ma ktoś jeszcze potrzebuje wsad licznika superb 3u0920840a oraz passat 3b0920847a obydwa diesel pelen fis Europa. Z góry dzięki. Pozdrawiam
  10. No to odpuszczam bo mogłem mieć w cenie złomu...
  11. Dev powiedz mi zwrotnice z a6 c6 podejda do passata?
  12. Skoro taśma led jest przystosowana do pracy na napięciu 12v to jakim cudem chcesz to uruchomić na 5v Typowa dioda led pracuje na okolo 3v a czerwona na okolo 2v bez opornikow. Na taśmie są oporniki aby diody nie spaliły się pod 12v wiec na 5v nie będzie to swieciło.
  13. bidzio1 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam panowie zawieszenie tylne w b8 jest w sedanie i avancie takie samo? Czy inne? Oska.
  14. Ty to chyba jeszcze do mnie musisz podjechać.
  15. Mi przekladal cwiara ale już tu nie bywa. Poszukaj w okolicy jakiegoś elektronika co ma hot air to ci ogarnie.
  16. Daj do masy i to uciszysz
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wejść wejdą tylko trzeba podcinac obudowę od spodu. A świecą trochę gorzej niż hella 3
  18. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Bidzio tak z ciekawości ile taka usługa?[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka Ja płaciłem 70zl szt za ten odblysnik co na zdjęciu i 30zl za kierunek to jest z a6 c5
  19. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Polecam tego pana Otwór był powiększany i regeneracja odblysnikow
  20. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Soczewki z b8 z adapterami pasują tylko do lamp ori bixenon. Do zwykłych h7 i xenon moim zdaniem najfajniej pasuje hella 3. Ja takie najczęściej zakładam.
  21. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Luk448 poszło pw w sprawie evox-r
  22. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie ? Ja mam.
  23. Tez mam na 360v 3kw i jest za mocny i za duży. Kupiłem u gościa na oleanickiej. Nowy nie używany ale leżał u niego ponad rok. Dał dobra cenę.
  24. Do 1.5 kw na 230v około 1400 obr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.