Treść opublikowana przez bidzio1
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
W którym miejscu patrzeć? Na wlepie jest awx
-
B6 DIVISION
No to chyba już ktoś był przedemna... ag podejda do avf czy nie?
-
B6 DIVISION
Panowie pytanie czy jest możliwość żeby w silniku awx były fabrycznie pompki z końcówka AG?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Ja mam
-
B6 DIVISION
Znam gościa co to robi. Mówił ze schodzi mu tego 30 szt tygodniowo. Osobiście nie montowalem.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Montujesz silniczki w lampy. Doprowadzasz instalacje do nich i nie ma żadnego problemu. Jak chcesz to napisz mi na pw to ci wytłumaczę co i jak.
-
Rezanie bixenonu
Różowy przekaźnik pod osłona kierowcy wyjmij i sprawdź czy będzie dobrze. Jeśli tak to sprawdź miernikiem na którym pinie pojawia się plus po włączeniu długich. Następnie ten kabel Odcinasz i cześć która idzie w instalacje izolujesz a cześć która idzie do kostki przedluzasz i podlaczasz do masy i masz problem z głowy.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No chyba tak jak coś to na pw puszczam maila
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam panowie ktoś mnie tu kiedyś ratował paczka wsadow licznika do passata b5 fl ma ktoś jeszcze potrzebuje wsad licznika superb 3u0920840a oraz passat 3b0920847a obydwa diesel pelen fis Europa. Z góry dzięki. Pozdrawiam
-
Większe hamulce audi a6 c5 2,7 biturbo
No to odpuszczam bo mogłem mieć w cenie złomu...
-
Większe hamulce audi a6 c5 2,7 biturbo
Dev powiedz mi zwrotnice z a6 c6 podejda do passata?
-
Przeliczenia W na V
Skoro taśma led jest przystosowana do pracy na napięciu 12v to jakim cudem chcesz to uruchomić na 5v Typowa dioda led pracuje na okolo 3v a czerwona na okolo 2v bez opornikow. Na taśmie są oporniki aby diody nie spaliły się pod 12v wiec na 5v nie będzie to swieciło.
-
B8 TrOOOOp
Witam panowie zawieszenie tylne w b8 jest w sedanie i avancie takie samo? Czy inne? Oska.
-
Spoty wrocławskie
Ty to chyba jeszcze do mnie musisz podjechać.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mi przekladal cwiara ale już tu nie bywa. Poszukaj w okolicy jakiegoś elektronika co ma hot air to ci ogarnie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Daj do masy i to uciszysz
-
Rezanie bixenonu
Wejść wejdą tylko trzeba podcinac obudowę od spodu. A świecą trochę gorzej niż hella 3
-
Rezanie bixenonu
Bidzio tak z ciekawości ile taka usługa?[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka Ja płaciłem 70zl szt za ten odblysnik co na zdjęciu i 30zl za kierunek to jest z a6 c5
-
Rezanie bixenonu
Polecam tego pana Otwór był powiększany i regeneracja odblysnikow
-
B6 DIVISION
Soczewki z b8 z adapterami pasują tylko do lamp ori bixenon. Do zwykłych h7 i xenon moim zdaniem najfajniej pasuje hella 3. Ja takie najczęściej zakładam.
-
Rezanie bixenonu
Luk448 poszło pw w sprawie evox-r
- B6 DIVISION
-
Spoty wrocławskie
Tez mam na 360v 3kw i jest za mocny i za duży. Kupiłem u gościa na oleanickiej. Nowy nie używany ale leżał u niego ponad rok. Dał dobra cenę.
-
Spoty wrocławskie
Do 1.5 kw na 230v około 1400 obr.