Treść opublikowana przez bidzio1
-
B6 DIVISION
Ludzie macie towar nie wiecie nawet od kogo na forum nie ma żadna go qwertego!!!! Jest za to gwerty Kolego golf Us miał obrysy w listwach zderzaka tak samo jak passat czy bora. A ja sobie wymodzilem obrysy w pasku
-
Rezanie bixenonu
Tak wszyscy którzy rozklejali lampy valeo. Ze tak to ujme Ameryki nie odkryles.
-
B6 DIVISION
Chłopaki co powiecie o silniku 3.0 benzyna w b6 warto się w to pchać? Czy się psują?
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki zna ktoś to auto?
-
B6 DIVISION
Ja używam radia Alan 199a i do tego antena Siro na stałe 70cm długości i dla moich potrzeb jestem zadowolony.
-
B6 DIVISION
Czyli rwie przez środek tuż pod logo tak? Nie idzie po okregu.
-
B6 DIVISION
Chłopaki powiedzcie mi w którym miejscu rozrywa ta poduszkę przy wystrzale?
-
B6 DIVISION
No pewnie ze pasuje. Trafiła się okazja to wziąłem a te 3 ramienne z vw mi nie podchodzą.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jeśli ktoś chce to mam na sprzedaż lampkę liftowa pod szyber. Kompletna z ambiente i mikrofonem. Gratis dorzucę samo pokrętło do nauki żeby nie zepsuć tego.
-
Spoty wrocławskie
Maciek temat już ogarnięty. Ale zapytaj go ile u niego obszycie kiery 3 ramiennej z b5 i czy jest możliwość zmiany logo na poduszce bo mam z audi a chciałbym do paska ja założyć. Bo vw nie ma żadnych ładnych kierownic.
-
Spoty wrocławskie
Koza bedzie dziabał na manel A6 to powinien mieć Taniej wymienić alarm. Cyba że masz fortece z gps/gsm Możesz zapytać w niedzielę na giełdzie gościa od alarmów albo zadzwonić na Braniborską koło domaru. Może się podejmą. Na spoty z tamtych okolic nikt nie wpada.Maciek to popytaj go czy ma i daj znać ok? Ja dzisiaj lecę na Wrocław to bym odebrał jak coś. Jeszcze w trzebnicy mam zjechać do gościa bo może ma.
-
Spoty wrocławskie
Siema panowie nie ma ktoś przypadkiem 2 szt oprawek żarówek kierunkowskazów w błotniki Na żarówkę w5w ale w takiej gumowej
-
Spoty wrocławskie
Ale sprężarka się niby załącza po włączeniu na panelu.
-
Spoty wrocławskie
No kurde właśnie nigdzie nie jest kolorowo. Klima jakby się normalnie zalaczyla, wentylator chodzi. Sprężarka uruchomiona a zimna w środku nie ma...Panowie potrzebuje 2 lub 4 takie lampki na juz. Ma ktoś?
-
Spoty wrocławskie
Siema chłopaki potrzebuje jakiś dobry serwis klmatyzacji. Trzebnica, wroclaw. W zeszłym roku nabijalem i ledwo co to chlodzilo. W tym roku to już Wogole nie chłodzi... ewentualnie co mogę samemu sprawdzić.
-
Rezanie bixenonu
Polecam się : ) Na chwile obecna posiadam 2 ładne komplety z b8 oraz jeden komplecik hella 3. Ale naprawdę wręcz idealne.
-
B6 DIVISION
Sama przetwornica nie ma nic do gadania czy xenon czy bixenon. Jak również przetwornica czy też palnik nie ma nic do gadania czy lampa uk czy eu.W przypadku różnicy xenon i bixenon jak również uk czy eu pierwsze skrzypce gra projektor i to od niego wszystko zależy. Także jeśli masz lampe z uk na graty to bierz śmiało. Tylko soczewka ci się z niej nie przyda.
-
Rezanie bixenonu
Możesz szukać w nowych byle nie te 5050 bo one są kiepskie chyba ze zapłacisz więcej za żarówkę to może będą dobrej jakości. Ogólnie te co ja spotkałem to kiepsko świeciły na dodać 5050
-
Rezanie bixenonu
Ja tylko soczewki w stanie bdb sprzedaje. Wszyscy do tej pory zadowoleni. Poszukaj sobie tego typu ale żeby miały kolo 80 led minimum i będzie igła
-
Rezanie bixenonu
Na chwile obecna mam 3 komplety hella 3 z pierścieniami za 160zl komplet powiem ci tak w hidretrofit to tez nie są nowe. Bo niby skąd? Producenci nie sprzedają osobno soczewek. Chyba ze ma się jakieś super dojście. Jeżeli chcesz to powiem Ci ze są nowe i jak mi udowodnisz ze nie skoro są igły? A skąd wziąć naprawdę nowe soczewki nie używane? Chyba jest tylko jeden sposób. Kupić nową lampe np a6 c7 w aso i wyciągnąć soczewkę. No bo jak inaczej? Ja mam najczęściej z lamp uszkodzonych z młodych roczników i to z lampami drl dzięki czemu soczewki nie są wypalone przez jazdę w dzień na światłach mijania. no i cena prawie połowę niższa niż na hidretrofit. A praktycznie to samo w idealnym stanie. I pozatym tam nie jest napisane że są nowe. Chyba ze ja jestem ślepy. ..
-
Rezanie bixenonu
H7 ma taki sam kształt przysłony jak w d2s
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Jak juz będziesz rozklejac to warto za jednym razem wrzucić bixy i nie bawic sie kilka razy w rozklejanie. Ja używałem farby w sprayu wysokotemperaturowej. Co do klejenia to różnie ostatnio kleje na sylikon akwarystyczny i trzyma natomiast gwerty z tego co wiem to kleił kiedyś na k+d z wurtha i do tego primer. Jak byś potrzebował to mam wszystkie graty do bixa potrzebne.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To samo. Potrzebujesz? Mam trochę takich wtyczek.
-
Rezanie bixenonu
Bo cree to jest dioda led wysokiej mocy i musi mieć dobre odprowadzenie ciepła bo mocno się grzeje i się szybko spali.