Treść opublikowana przez bidzio1
-
B6 DIVISION
A z paseratti by nie podeszlo? To jest juz nowsza wersja tego czujnika ktora zastapila poprzedni. Wiem bo kupowalem w aso 1k2 945 511
-
Spoty wrocławskie
Ty sie nadajesz. Podeślij mi foto w pw jak ty to tam miałeś bo ja juz nie pamiętam. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Co tam sie wydarzyło? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Dzieki kolego za radę tak chyba będzie najlepiej Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Siema chlopaki pytanie organizacyjno wycieczkowe chce się wybrac z rodzinka do zoo powiedzcie mi w jaki dzien najlepiej pojechac aby nie przestac pół dnia w kolejce. Wiem ze weekend to napewno odpada bo już raz bylem w weekend to po 2 godzinach stania w kolejce pojechalialsmy do domu bo kolejka miała chyba z 200m Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Chce kupić
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś może na zbyciu takie coś? Ewentualne gdzie bym dzisiaj we Wrocławiu to kupił
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Załóż miskę z czujnikiem przynajmniej użytek będziesz miał.
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Mówimy o lifcie to od lifta
-
Rezanie bixenonu
Mam 160zl komplet pasuje?
-
Rezanie bixenonu
Jakie cie interesują i co rozumiesz poprzez stwierdzenie rozsądna kasa?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Niestety raczej chyba nie.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Hyhyhy passaty tez na lawetach jeżdżą
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Na lawecie ale jeździ
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ja to chociaż elektryke na tył w pasztecie założyłem a tu nic... wkoncu znalazła się chwilą na ogarnięcia kabli bo wszystko na szybko robione i kilka rzeczy było do poprawki. I przyokazji ściema szyb.
-
Spoty wrocławskie
Musisz wszystko wymontowac, cala konsolę albo opcja drastyczna przeciąć go na środku pod konsola po złożeniu i tak tego nie widać.
-
Spoty wrocławskie
Najlepiej to rozebrać wnętrze i wykładzinę na słońce położyć to dzień dwa i wyschnie przy takiej pogodzie. Wierzchnia warstwa dywanu jest podgumowana i ciężko będzie to wysuszyć w aucie. A później kwestia poszukiwania skąd ta woda się tam znalazła. Odpływy na podszybiu na pierwszy rzut do sprawdzenia. I puszka ECU
-
Spoty wrocławskie
Ja dzwoniłem dzisiaj potwierdzić i jednak zrobię całe auto czyli 4 drzwi tylne karoseryjne i klapa co daje 7 szyb i mówił ze w 400zl się zmieścimy. Tylko ze szyby z drzwi dostaje luzem bo mam drugi komplet szyb i sobie sam przeloze.
-
Spoty wrocławskie
Ja jutro jadę do speca w krotoszynie za cały tył w passacie kombi powiedział mi 300zl ale sam będę rozbierać wszystko co trzeba. Gość pracuje u gościa który mi zaśpiewał za to samo 750zl a ten po godzinach mi machnie u siebie.
-
Spoty wrocławskie
a w giełdę wrzucić nie łaska ? Zbierajcie sie na spot powoli. Tak jest Panie kierowniku.
-
Spoty wrocławskie
To bierz komplet :-)
-
Spoty wrocławskie
Chłopski ktoś chętny na takie koła? Dziś dostawa do Wrocławia gratis. Cena za komplet 800zl felgi do malowania. Opony 225 50 r17 2013 rok bieżnika jeszcze sporo
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Zaraz wrzucę jak to ma być
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
80zl komplet plus wysyłka