Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A z paseratti by nie podeszlo? To jest juz nowsza wersja tego czujnika ktora zastapila poprzedni. Wiem bo kupowalem w aso 1k2 945 511
  2. Ty sie nadajesz. Podeślij mi foto w pw jak ty to tam miałeś bo ja juz nie pamiętam. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Co tam sie wydarzyło? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. Dzieki kolego za radę tak chyba będzie najlepiej Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. Siema chlopaki pytanie organizacyjno wycieczkowe chce się wybrac z rodzinka do zoo powiedzcie mi w jaki dzien najlepiej pojechac aby nie przestac pół dnia w kolejce. Wiem ze weekend to napewno odpada bo już raz bylem w weekend to po 2 godzinach stania w kolejce pojechalialsmy do domu bo kolejka miała chyba z 200m Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. Chce kupić
  7. Ma ktoś może na zbyciu takie coś? Ewentualne gdzie bym dzisiaj we Wrocławiu to kupił
  8. Załóż miskę z czujnikiem przynajmniej użytek będziesz miał.
  9. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Spoko
  10. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mówimy o lifcie to od lifta
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam 160zl komplet pasuje?
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jakie cie interesują i co rozumiesz poprzez stwierdzenie rozsądna kasa?
  13. Hyhyhy passaty tez na lawetach jeżdżą
  14. Na lawecie ale jeździ
  15. Ja to chociaż elektryke na tył w pasztecie założyłem a tu nic... wkoncu znalazła się chwilą na ogarnięcia kabli bo wszystko na szybko robione i kilka rzeczy było do poprawki. I przyokazji ściema szyb.
  16. Musisz wszystko wymontowac, cala konsolę albo opcja drastyczna przeciąć go na środku pod konsola po złożeniu i tak tego nie widać.
  17. Najlepiej to rozebrać wnętrze i wykładzinę na słońce położyć to dzień dwa i wyschnie przy takiej pogodzie. Wierzchnia warstwa dywanu jest podgumowana i ciężko będzie to wysuszyć w aucie. A później kwestia poszukiwania skąd ta woda się tam znalazła. Odpływy na podszybiu na pierwszy rzut do sprawdzenia. I puszka ECU
  18. Ja dzwoniłem dzisiaj potwierdzić i jednak zrobię całe auto czyli 4 drzwi tylne karoseryjne i klapa co daje 7 szyb i mówił ze w 400zl się zmieścimy. Tylko ze szyby z drzwi dostaje luzem bo mam drugi komplet szyb i sobie sam przeloze.
  19. Ja jutro jadę do speca w krotoszynie za cały tył w passacie kombi powiedział mi 300zl ale sam będę rozbierać wszystko co trzeba. Gość pracuje u gościa który mi zaśpiewał za to samo 750zl a ten po godzinach mi machnie u siebie.
  20. a w giełdę wrzucić nie łaska ? Zbierajcie sie na spot powoli. Tak jest Panie kierowniku.
  21. To bierz komplet :-)
  22. Chłopski ktoś chętny na takie koła? Dziś dostawa do Wrocławia gratis. Cena za komplet 800zl felgi do malowania. Opony 225 50 r17 2013 rok bieżnika jeszcze sporo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.