Treść opublikowana przez bidzio1
-
Rezanie bixenonu
Napewno są lepsze od tych po 70zl zestaw no one to gorzej od zwykłej żarówki świecą
-
Rezanie bixenonu
Jeżeli to jest palnik d2s to tak. Bo palników hid masz ze 40 typów
-
Rezanie bixenonu
Jeżeli to nie jest hid za 20zl z odpustu to pewnie
-
Rezanie bixenonu
Całe projektory z lamp depo
-
Rezanie bixenonu
Mam nowe depo w idealnym stanie bierz takie. Świecą całkiem dobrze napewno lepiej jak stare valeo.
-
Spoty wrocławskie
będę pamiętał bidzio ile? i jaki stan? Poszło pw
-
Spoty wrocławskie
A może ktoś chętny na taką kierownicę? Po nowym roku będzie na sprzedaż.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
I to była pierwsza próba dynamicznego. Powinno być tak że najpierw w dół potem do góry. Później zostało to poprawione
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur mam gościa co rozbiera te 2.5 z tym ze passaty ale turbo chyba to samo. Za grosze pewnie odda. Pisz na fb jak coś
-
Rezanie bixenonu
Tak samo hella 3 są różnice między tymi z bmw a tymi z audi
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Powinien pasować
-
Rezanie bixenonu
Bixenon hella EvoX-r + osram cool blue intense, przetwornica ori hella Koito bi led niestety we mgle.
-
Rezanie bixenonu
To jest trochę inna konstrukcja lamp ledowych na kilku pojedynczych projektorkach w aucie nie ukrywając ze średniej półki. Tym bardziej ze tiguan ma dobrego bixa intemo A leon no cóż nigdy nie miał dobrych świateł
-
Rezanie bixenonu
Młotek i przecinak
-
Rezanie bixenonu
Masz racje Grzesiu ale dla osób które naprawiają lampy dla handlarzy to co lepiej przywieźć i zrobić bixa do golfa czy laser led do bmw czy audi? I pewne jest to ze projektory bixenon będą raczej drożaly niż tanialy bo jednak będzie tego mniej na rynku. Pod hella 3 nie trzeba wogole obudowy ciąć w b6
-
Rezanie bixenonu
Jest tak jak mówisz ale intemo znacznie trudniej dostac niż hella 3. A niestety rynek soczewek zostaje wypierany przez lampy ledowe. Bo lepiej opłaca się robić lampy ledowe niż bixenonowe bo lepsza kasa.
-
Rezanie bixenonu
Projektorów jest całe mnóstwo. Bardzo dużo Japońskich konstrukcji robi naprawdę dobra robotę. Ale są duże i nie wszędzie wejdą oraz mało dostepne. Moim zdaniem najbardziej optymalnym projektorem który jest dobrze dostępny i naprawdę fajnie świeci jest hella 3. A dla zwykłego użytkownika różnica w swieceniu między hella 3 a intemo jest nie zauważalna.
-
Rezanie bixenonu
Tak to samo co hella 2 ale świeci dużo lepiej niż hella 2 i trochę inny ma Odblysnik.
-
Rezanie bixenonu
Dopiero będę może jutro wrzucał na auto zobaczymy w praktyce jak to świeci.
-
Rezanie bixenonu
Hella EvoX-r + osram cool blue intense + przetwornica hella. Prawa lampa Na dole widać led Lewa strona koito bi led
-
Rezanie bixenonu
To nie przecież to nie mi zależy.
-
Rezanie bixenonu
Odezwij się po nowym roku coś pomyślimy
-
Rezanie bixenonu
Nie spróbujesz nie będziesz wiedział
-
B6 DIVISION
Cześć laski. Jak to podłączyć najlepiej pod nie ori radio kenwood 2 din.
-
Spoty wrocławskie
Bry na wieczór