Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Denaturatem ale to jak mam rozebrane
  2. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chodzi ci o polerke? Czy w środku?
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz gdzie jest przetwornica. Jeżeli z tyłu na dekielku to bix jeżeli pod lampa to xenon. Aby przejść na bixenon musisz kupić nowe projektory bixenonowe. I je wymienić. Jak chcesz to mam soczewki.
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B8 pasuje idealnie na adapterach tylko i wyłącznie do ori bixenonu w b6. Jeśli masz zwykle bądź sam xenon trzeba rozklejac i rzeźbic mocowania. I w tym wypadku o wiele lepiej podchodzi projektor hella 3 który też bardzo ładnie świeci
  5. Może silniczek się skończył. ..
  6. I po odpaleniu robi test czyli lampy na dol i do góry.
  7. Wcale nie. Wymiana sterownika, silniczki w lampach, dołożyć kilka kabli oraz poprzekladac w obecnym sterowniku. Jak coś to silniczki mam.
  8. Nawet 20 sek od zmiany nacisku
  9. To nie będziesz widział ruchu lamp po odpaleniu. Odpal auto włącz światła stan od ściana i załaduj bagażnik i czekaj aż się lampy przestawia.
  10. Masz statyczne czy dynamiczne? Znaczy ori czy po modzie?
  11. Musisz przeprowadzić adaptacje
  12. Nie znam tego błędu "xenon range czy coś tam "
  13. Od podłączenia vaga i sprawdzenia błędów.
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To w tym momencie możesz sobie odpuścić Evo no chyba ze razem z obudowa wytniesz kawałek przetwornicy
  15. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    W a6 c6 szły dwa rodzaje Helka 3 dopiero po lifcie była montowana. Ale też była w bmw e60 lift. Mnie osobiście te valeo wogole nie podeszlo. A jeśli chodzi o to jak mocno świeci soczewka to zależy czym ja zasilisz. Co tam teraz masz za przetwornice?
  16. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Było już wtedy hella 3 ale tych valeo to ja sprzedawalalem po 30zl w hurcie to wiesz czemu je pchali...
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Te valeo to padlina straszna osobiście miałem tego w rękach sporo ale nikomu tego nie założyłem... Ze zdjęć nie ma co oceniać trzeba na żywo to oceniać
  18. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chyba do mnie... Michałów się tu narobilo
  19. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Osobiście do lamp b5 widzę tylko i wyłącznie hella 3 bądź intemo. Pod resztę trzeba będzie ciąć lampę... no może poza AL ale one są dosyć długie.
  20. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    mam intemo świecą bajerancko ... Jak się dźwiga przesłona z długich to widać odblaskowe tablice na autostradzie na dobrym kilometrze Miałem helle 3 z q7 i był super przeskok ze zwykłej żarówki halogenowej ... Wiadomo Ale to co jest teraz jest jeszcze lepsze . W q7 było valeo a to w porównaniu do hella 3 to kupa straszna....
  21. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Z tobą to nigdy nie wiadomo. Wszyscy wiedzą że ty wariat jesteś na różne gadżety
  22. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Łukasz to nie jest takie proste. Najpierw muszę swoje ukończyć. A można kupić takie OEM ledowe kosztują w granicach 350zl.
  23. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Na co?
  24. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja mam jeszcze doświetlanie zakretow. To akurat często używane. To jest brewka z bmw f10 lift.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.