Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak by ktoś chciał to coś tam od czasu do czasu robie
  2. Siema chłopaki poratuje ktoś? Na prędko potrzebuje przednie proste wahacze z a4 b5 w dobrym stanie. Oraz śruby do przykrecenia zacisku z a6 c6 bądź a4 b6
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wiadro sylikonu
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tak to prawda nie są hermetyczne. Oryginalnie w lampie np Avensis jest specjalna kieszeń na przetwornice
  5. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    to jest to samo.
  6. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Do dajesz dwie wsowki i tez będzie dobrze. Koito nie mam
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tylko wtyczkę do przetwornicy
  8. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Depo są na miękkim kleju dlatego fajnie się je rozkleja. Ori niestety jest twardy. Ja robiłem teraz do Passata tez całe czarne
  9. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Każdy ma swoje sposoby. Można multiszlifierka, ja znowu ostatnio robie otwornica
  10. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Powiększyć otwór. Dorobić mocowania i będzie Jeśli jest ktoś zainteresowany to mam kilka kompletów hella 3 na zbyciu. Jak coś to pw.
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Poszło
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Dawaj na pw foty jak to wygląda. Jak się uda to uratujemy.
  13. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mogę Ci ogarnąć na hella 3 z a6 c7.
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    500 razy mówione... w c7 jest hella 3 A EvoX-r jak sama nazwa mówi Lancer Evo X (10)
  15. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro jadę do tego warsztatu szef ma obejrzeć zobaczymy co stwierdził
  16. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kij z tym czy to passat czy nie passat mógł to być nawet trabant. Sam fakt ze zdjęło lakier.
  18. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto to passat był polerowany ale nie był dwa razy malowany. Na początku ze myślałem ze to klej został ale po przypatrzeniu to clar zszedł
  19. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema chłopaki. W czwartek wymieniałem szybę z ubezpieczenia w link4 co do szyby i usługi nie mam zastrzeżeń natomiast zrobił się problem bo zostawili mi te taśmy zabezpieczające i kazali zerwać rano następnego dnia. I tak zrobiłem tylko ze z taśma zerwalo mi clar z dachu I teraz pytanie do kogo mam się z tym udać? Dzwoniłem do szklarza i mi wpieraja ze było kiepsko pomalowane i to dlatego a wiem ze jest ori lakier bo byłem zmierzyć powłokę i na dachu jest 80-100 um czyli nie był drugi raz malowany.
  20. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja to spinam mechanicznie. Żeby nic się nie rozeszlo
  21. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ten sie nada?http://allegro.pl/butyl-sznur-walek-butylowy-6mm-8m-uszczelniacz-i6120632446.html Będzie dobry Nie
  22. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tylko nie kup tego sznura do łatania opon. Ja mam 6mm. Wiesz co zależy od piekarnika bo każdy inaczej grzeje. Daj na 80 C i z 10 minut powinno być dobrze.
  23. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Co jest delikatne klosz? tzn na jaki klej nazwe mozesz podac? Bo wlasnie mam a6 c5 i chce przerobic na bixa tylko nie chce na klej do szyb tego kleicC5 to w piekarniku rozklejasz i sklejesz na to samo. Tez w piekarniku i jest dobrze. Ja mam sznur butylowy z terosonu Butyl nie zastyga całkowicie.
  24. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pytałes o klosz a nie o chromy. Chromy to sama mikrofibra
  25. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja kleje na miękki klej coś jak jest w a6 c5 lampa sklejona. Wadą jest to ze lampę trzeba spiąć mechanicznie. Co jest delikatne klosz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.