Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. Panowie gdzie we Wrocławiu jest jakiś sklep gdzie kupie silnik elektryczny? Lub jakiś pan Kazik co przewija/ naprawia silniki i sprzedaje.
  2. bidzio1 odpowiedział(a) na simonJVC temat w Audi A4 B5
    Podam Ci adres na pw możesz podesłać flaszkę [emoji14]
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na simonJVC temat w Audi A4 B5
    Jeżeli masz spryskiwacze reflektorów to zobacz czy działają. Mi to wygląda na wtyczkę do pompki spryskiwaczy lamp. Bo tam idą dość grube kable. A nie tak jak koledze mówią ze czujnik poziomu płynu chłodniczego. Bo raz ze tam są inne kolory kabli a dwa tam kable są ciekie. No chyba ze ktoś wymieniał wtyczkę z kawałkiem kabli...
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a niby dół wieczny...Dobrze mówisz - niby....Mnie się wydaje ze powyżej 2000r wszystkie auta są robione taj ze muszą się zepsuć. A te kurcze stare fury z lat 80 - 90 to może Blacha juz nie ta ale silnik i wszystko zdrowe. Mówię o zadbanych egzemplarzach a nie trupach i wolach roboczych. niejednokrotnie mają nalatane ponad milion km i trzymają się dobrze a teraz? Kurde auto nowe nowe z salonu wuja kupił Leona 2 2010r. 16 tys przejechane problemy z turbo. 20 tys wymiana rozrządu który jest ponoć wieczny bo jest łańcuch. Uciagnol się i dzwonił... Tragedia Poprostu.
  5. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to mój przy przebiegu 260 tys 2005r z tym ze auto jeździło w polizei w de a wiadomo auto służbowe najlepsze.
  6. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I w tym momencie kończy się historia i pancernych i bezawaryjnych 1.9... równie dobrze można jeździć 2.5 chociaż fajniej brzmi.
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmm sam nie wiem ile?Obecnie stoi na remoncie silnika i będzie dużo nowych rzeczy takich jak sprzeglo + dwumas + turbo + gora silnika + tloli wiec za 20 na pewno nie oddam. Ja widzę ze te avf to chyba mają już taki remont zaplanowany na desce kreslarskiej. U mnie było to samo. a słyszałem opinie ze avf w audi jest trwalszy niż w vw...
  8. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To ja już dawno o tym mówiłem ze takie są ceny...
  9. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wiesz co teraz nie pamiętam bo jednych nie trzeba było skracać i teraz nie pamiętam czy valeo czy depo.
  10. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Można wsadzić bez powiększania otworu ale trochę to dziwne rozwiązanie bo cześć soczewki jest przyslonieta. Jeśli ktoś chce to mam chwile wolnego czasu i dwa komplety hella 3 wiec mogę ogarnąć komuś lampy jak chce.
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Przecież w Hella3 tez jest gładkie szkło.
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Z EvoX-R jest jakby więcej światła i linia odcięcia jest jakby ostrzejsza. Co do hella 3 I intemo to wydaje mi się ze nie ma aż tak bardzo dużej różnicy obydwie świecą w podobny sposób może intemo troszkę lepiej. Ale jest trochę trudniej dostępne. Aczkolwiek ja do tej pory używałem tylko hella 3 I bylem naprawdę zadowolony.
  13. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak ktoś chętny mogę zrobić tylko juz się zrobiła mała kolejka. Bo czekam za soczewkami.
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nie Zgredek zgarnął. No w sumie mam jeden komplet ale zarezerwowany.
  15. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tak w passacie b5 fl, do a4 pchal Zgredek
  16. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    W hidretrofit 400zl i dwa tygodnie czekania. Ja miałem od reki po 350zl to nikt nie chciał.
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja tez jeżdżę na evox-r są mega.
  18. W wielu modelach bmw jest ten sam silniczek.
  19. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak chcecie to mam komplet lamp zrobiony na bix z soczewka hella 3 w idealnym stanie. Można montować pod zwykła regulacje dla tych co mają h7 lub pod poziomowanie dynamiczne czyli dla tych co mają ori xenon. Kompletne lub bez przetwornic. Jak kto chce. Z czarnym wnętrzem. Tzn ta listwa co jest w kloszu. ramka soczewki i długich ori srebrne. Info na pw.
  20. No tak właśnie coś mi się obiło o uszy ze zmiany właścicieli nastąpiły. Niech im służą jak najlepiej.
  21. Te a czyje to b6 z wgniotka na masce i Pseudo usa lampami z przodu i pewnie z tyłu tez? I niech mi ktoś jeszcze powie ze to 2.5 i multitroniku...
  22. Oczywiście musisz tylko zmniejszyć kulkę
  23. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kowi nie ma czegoś takiego jak intemo 3 To jest Hella 3 a intemo to można powiedzieć że hella 4
  24. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam panowie nie ma ktoś uszkodzonej lampy lewej (od kierowcy) potrzebuje ten srebrny plastik z klosza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.