Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
Panowie gdzie we Wrocławiu jest jakiś sklep gdzie kupie silnik elektryczny? Lub jakiś pan Kazik co przewija/ naprawia silniki i sprzedaje.
-
Regeneracja reflektorów przednich - Gdzie najlepiej wysłać ?
Co tam ktoś o mnie wspominał?
-
nie podłączona wtyczka
Podam Ci adres na pw możesz podesłać flaszkę [emoji14]
-
nie podłączona wtyczka
Jeżeli masz spryskiwacze reflektorów to zobacz czy działają. Mi to wygląda na wtyczkę do pompki spryskiwaczy lamp. Bo tam idą dość grube kable. A nie tak jak koledze mówią ze czujnik poziomu płynu chłodniczego. Bo raz ze tam są inne kolory kabli a dwa tam kable są ciekie. No chyba ze ktoś wymieniał wtyczkę z kawałkiem kabli...
-
B6 DIVISION
a niby dół wieczny...Dobrze mówisz - niby....Mnie się wydaje ze powyżej 2000r wszystkie auta są robione taj ze muszą się zepsuć. A te kurcze stare fury z lat 80 - 90 to może Blacha juz nie ta ale silnik i wszystko zdrowe. Mówię o zadbanych egzemplarzach a nie trupach i wolach roboczych. niejednokrotnie mają nalatane ponad milion km i trzymają się dobrze a teraz? Kurde auto nowe nowe z salonu wuja kupił Leona 2 2010r. 16 tys przejechane problemy z turbo. 20 tys wymiana rozrządu który jest ponoć wieczny bo jest łańcuch. Uciagnol się i dzwonił... Tragedia Poprostu.
-
B6 DIVISION
No to mój przy przebiegu 260 tys 2005r z tym ze auto jeździło w polizei w de a wiadomo auto służbowe najlepsze.
-
B6 DIVISION
I w tym momencie kończy się historia i pancernych i bezawaryjnych 1.9... równie dobrze można jeździć 2.5 chociaż fajniej brzmi.
-
B6 DIVISION
Hmm sam nie wiem ile?Obecnie stoi na remoncie silnika i będzie dużo nowych rzeczy takich jak sprzeglo + dwumas + turbo + gora silnika + tloli wiec za 20 na pewno nie oddam. Ja widzę ze te avf to chyba mają już taki remont zaplanowany na desce kreslarskiej. U mnie było to samo. a słyszałem opinie ze avf w audi jest trwalszy niż w vw...
-
Rezanie bixenonu
To ja już dawno o tym mówiłem ze takie są ceny...
-
Rezanie bixenonu
Wiesz co teraz nie pamiętam bo jednych nie trzeba było skracać i teraz nie pamiętam czy valeo czy depo.
-
Rezanie bixenonu
Można wsadzić bez powiększania otworu ale trochę to dziwne rozwiązanie bo cześć soczewki jest przyslonieta. Jeśli ktoś chce to mam chwile wolnego czasu i dwa komplety hella 3 wiec mogę ogarnąć komuś lampy jak chce.
-
Rezanie bixenonu
Przecież w Hella3 tez jest gładkie szkło.
-
Rezanie bixenonu
Z EvoX-R jest jakby więcej światła i linia odcięcia jest jakby ostrzejsza. Co do hella 3 I intemo to wydaje mi się ze nie ma aż tak bardzo dużej różnicy obydwie świecą w podobny sposób może intemo troszkę lepiej. Ale jest trochę trudniej dostępne. Aczkolwiek ja do tej pory używałem tylko hella 3 I bylem naprawdę zadowolony.
-
Rezanie bixenonu
Jak ktoś chętny mogę zrobić tylko juz się zrobiła mała kolejka. Bo czekam za soczewkami.
-
Rezanie bixenonu
Nie Zgredek zgarnął. No w sumie mam jeden komplet ale zarezerwowany.
-
Rezanie bixenonu
Tak w passacie b5 fl, do a4 pchal Zgredek
-
Rezanie bixenonu
W hidretrofit 400zl i dwa tygodnie czekania. Ja miałem od reki po 350zl to nikt nie chciał.
-
Rezanie bixenonu
Ja tez jeżdżę na evox-r są mega.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
W wielu modelach bmw jest ten sam silniczek.
-
B6 DIVISION
Panowie jak chcecie to mam komplet lamp zrobiony na bix z soczewka hella 3 w idealnym stanie. Można montować pod zwykła regulacje dla tych co mają h7 lub pod poziomowanie dynamiczne czyli dla tych co mają ori xenon. Kompletne lub bez przetwornic. Jak kto chce. Z czarnym wnętrzem. Tzn ta listwa co jest w kloszu. ramka soczewki i długich ori srebrne. Info na pw.
-
Spoty wrocławskie
No tak właśnie coś mi się obiło o uszy ze zmiany właścicieli nastąpiły. Niech im służą jak najlepiej.
-
Spoty wrocławskie
Te a czyje to b6 z wgniotka na masce i Pseudo usa lampami z przodu i pewnie z tyłu tez? I niech mi ktoś jeszcze powie ze to 2.5 i multitroniku...
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Oczywiście musisz tylko zmniejszyć kulkę
-
Rezanie bixenonu
Kowi nie ma czegoś takiego jak intemo 3 To jest Hella 3 a intemo to można powiedzieć że hella 4
-
B6 DIVISION
Witam panowie nie ma ktoś uszkodzonej lampy lewej (od kierowcy) potrzebuje ten srebrny plastik z klosza.