Treść opublikowana przez bidzio1
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Jedyna fajna rzecz w passacie. Pozatym nie jest fajny.
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Tez miałem afn w audi jak się człowiek postarał to nieco ponad 4 l na 100 a avf to smok... Trzeba trochę odświeżyć kotleta. Taki nowy modzik
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki ma ktoś w okolicy blachy do a3 98r? Przedni lewy błotnik i nadkola i drzwi kierowcy. Wersja 3 drzwi. Pilny temat.
-
Rezanie bixenonu
Jak by ktoś potrzebował soczewki to zapraszam na pw
-
Rezanie bixenonu
Teraz w lampach praktycznie wszystkie kabelki są czarne.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
No tak jest oryginalnie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A no widzisz sorry ze nie odpisałem ale nie miałem jeszcze czasu z czytać. Poszukam ten bez literki. Dzięki za pomoc.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jesteś w stanie to ogarnąć? Auto jest ori usa i chce żeby dalej tak zostało włącznie z licznikiem. A chce dużego fisa. I Dorwalem eu z diesla i trzeba go przerobić na uk usa benzynę. Jeśli jesteś mi w stanie mi pomóc napisz na pw.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tam właśnie większość była 849 czyli eu A ten 949a to już coraz bliżej z tym ze to diesel i potrzebował bym 949b od benzyny chyba ze ma jeszcze inne oznaczenie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki widzę ze większość jest eu. A ja nietypowo potrzebuje uk/ usa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam panowie. Ma ktoś tu jakaś bazę wsadow z licznika? Potrzebuje wsad do licznika z passata b5 fl pełen fis benzyna wyskalowany w milach. Czyli uk/ usa nr obecnego licznika diesel eu. 3b0 920 849a A prawdopodobnie nr benzyny uk to będzie 3b0 920 949b
-
Dwuletnia walka z 1.9 TDI AVF 131HP
W samej głowicy to zawory, uszczelniacze, szklanki, gniazda, płaszczyzny popychaczcze i co tam jeszcze jest. Sam wałek tylko został przepolerowany bo miał ryse pozatym ok. Koszt 1400zl z częściami oryginalnymi. Do tego na pompkach całe zestawy naprawcze. Czyli Oringi, podkładki i takie coś czarne niewiem jak się to nazywa. Oryginalne takie zestawy bosch kupowałem. Na wszystkie 4 pompki. I powiem że znacznie się poprawiły wartości bipow bo na niektórych pochodziły juz pod 70. A teraz wszytko równo około 20 na wolnych obrotach.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Zdjęcie zapożyczone z tematu kolegi wrclaguna http://imageshack.com/i/5txenon2p
-
Dwuletnia walka z 1.9 TDI AVF 131HP
U mnie są takie drgania ale w zakresie 1800 - 2200 obrotów. Robiłem teraz kapitalny remont głowicy i wymianę turbo. I trochę jest lepiej ale drgania nadal się zdarzają...
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Ja juz nie mam a4 to ci nie powiem. Ale sprawdzę w passacie jakie mam.
-
[ALL TDI PD] Głowica - używka czy regeneracja ?
Na liczniku 260 tys.. i potwierdzony z serwisu mam przebieg.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Nie wyświetla ci podpowiedzi przy kodowaniu?
-
[ALL TDI PD] Głowica - używka czy regeneracja ?
Mam dwa lata gwarancji na głowice. A kupił bym używke za np 1500zl i planowanie tez trzeba zrobić. .. a co siedzi w środku nikt nie wie.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Jaki błąd ci wyświetla? Masz licznik z a6? Musisz przeprowadzić adaptacje i zobaczyć czy są błędy jeśli są to skasować. Jeśli pojawiają się nowe to podaj jakie i będziemy myśleć.
-
[ALL TDI PD] Głowica - używka czy regeneracja ?
Ja mam passat b5 lift z silnikiem avf i jestem po remoncie głowicy. Kosztowało mnie to 1400zl ale miałem właśnie robione gniazda, plaszczyzne, wymiana szklanek. , zaworów, uszczelniaczy i ogólnie kapitalka głowicy. Dodam ze jest made in Poland. ( prawdopodobnie produkowane są w zakładzie mahle w Krotoszynie oni produkują części silników do wielu marek) i moja głowica tez była naprawiania w Krotoszynie. Śmiałem się ze wróciła do domu. :-) A powiem szczerze że nie kupiłbym używki. Chyba ze moja by się rozpadła.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Te kable brązowe z paskami cie juz nie interesują. Zostają sobie nie używane. Sygnał włączony świateł możesz również wziąć ze skrzynki bezpieczników. Plus po zapłonie masz na zacisku srubowym pod półka pod kierownica. Zacisk 75x Sygnał gala masz w kilku miejscach. W ori kostce radia, w liczniku, w klimatroniku. Kabel biały z niebieskim paskiem.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Ok sprawdzę u siebie i dodam.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Nie bo w nowym sterowniku nie ma b5. Musisz sobie popróbować ja ostatnio chyba kodowalem na passata. Bo na audi a6 ( chyba nie pamiętam już dokładnie ) opuszczał lampy zbyt nisko w pozycji 0 i był problem z regulacją. Musisz popróbować bo juz nie pamiętam.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Silniczek prawy - sterownik 1 - 1 2 - 6 3 - 7 4 - 8 Silniczek lewy - sterownik 1 - 3 2- 4 3 - 5 4 - 2 W przypadku gdy silnik by działał odwrotnie należy zamienić piny 1 z 4 oraz 2 z 3 Wiec obydwa schematy mogą być prawidłowe. Kwestia zależna od modelu silniczka.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
O panie weź kątownik 5x5cm i będzie dobrze.