Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ktoś chętny na liftowe zegary z ringami z c5? FIS w stanie idealnym. Mam też kilka zegarów w mniej idealnym stanie fisa z c5 jak by co to zapraszam na priv
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Zrób na przegubach kulowych m6 i pręt gwintowane. Zrobisz długość jaka potrzebujesz a później w razie potrzeby dobrze się wypnie
-
Rezanie bixenonu
Milion razy poruszane. Wyciągnij różowy przekaźnik od halogenow i sprawdź
-
Rezanie bixenonu
Proszę koito biled Tez mam komplet lamp na biled na handel do Passata b5fl A drugi u siebie na aucie
-
Rezanie bixenonu
Serwis opla, inter cars
-
Rezanie bixenonu
No tak ale wygląda jak by obie lampy świeciły w jeden punkt
-
Rezanie bixenonu
To jedna sztuka świeci czy jak? Bo ustawione jakoś dziwnie.
-
Rezanie bixenonu
Spryski to i tak pic na wodę co za różnica jakie założysz.
-
Rezanie bixenonu
Jak z h7 na xenon jest petarda to z xenonu na bixa hella 3 bądź intemo będzie dynamit
-
Rezanie bixenonu
Te projektory występują w nowych toyotach I Lexusach
-
Rezanie bixenonu
No właśnie z tym ze do Passata b5 fl
-
Rezanie bixenonu
Jaka wielka homologacja na drl.
-
Rezanie bixenonu
No juz kiedyś też o nim słyszałem ale nie znam go.
-
Rezanie bixenonu
Czyli projektor a tłumaczenie każdemu z osobna staje się męczące. Proponuje Grzesiu abyś wprowadził słownik pojęć w temacie bo to twój temat. Z wyjaśnieniem podstaw bo nadal wielu ludzi nie ma pojęcia co to bixenon albo wyobrażają dobie bóg wie co. Poprostu 1. Projektor - 2. Soczewka- 3. Przysłona- 4. Odblysnik- 5. Bixenon- 6. Zarnik, palnik, żarówka 7. Przetwornica Itd... Można podczepic spryski, samopoziom, drl itp Taki zbiór terminów w jednym miejsc. Nawet proste wyjaśnienie z Wikipedii. Było by to pomocne nowym użytkownikom a nawet i weteranom. Co myślisz w tej sprawie?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Gdzieś w sieci był kiedyś manual montażu do c5
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
No niestety nie jest to ruch odrazu dosyć trzeba poczekać. Wkoncu statyczne. Jak by ktoś miał chęć montować dynamiczne to mam silniczki po 50zl komplet.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Po obciążeniu trzeba czekać około pół minuty na ruch lamp. Sprawdzałeś to? Kodowanie masz dobre?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Rozumiem ze regulator manualny jest wypiety z układu.
-
Rezanie bixenonu
Mam hella intemo
-
Rezanie bixenonu
A o co miała być zjeba? Ktoś wkoncu znalazł czas aby zrobić nowa fotorelacje z fajnym opisem.
-
Rezanie bixenonu
A co mają mówić? Chłop odwalil kawał dobrej roboty. Bardzo ładny opis. Oraz fajny pomysł na wzbogacenie lamp o nowe gadżety. Mnie się podoba.
-
Spoty wrocławskie
Tomek w krotoszynie mam gościa co ładnie okleja z 7 szyb w passacie coś koło 350zl zapłaciłem
-
Rezanie bixenonu
Trudne sprawy, dlaczego ja. Dzień który zmienił moje życie.
-
Rezanie bixenonu
Żeby wszyscy mieli takie problemy...
-
Rezanie bixenonu
Kup sobie zwykle osram xenrac około 100zl sztuka. Jak chcesz to mam używane jeden komplet od nowości pracowały razem.