Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. Ktoś chętny na liftowe zegary z ringami z c5? FIS w stanie idealnym. Mam też kilka zegarów w mniej idealnym stanie fisa z c5 jak by co to zapraszam na priv
  2. Zrób na przegubach kulowych m6 i pręt gwintowane. Zrobisz długość jaka potrzebujesz a później w razie potrzeby dobrze się wypnie
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Milion razy poruszane. Wyciągnij różowy przekaźnik od halogenow i sprawdź
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Proszę koito biled Tez mam komplet lamp na biled na handel do Passata b5fl A drugi u siebie na aucie
  5. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Serwis opla, inter cars
  6. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    No tak ale wygląda jak by obie lampy świeciły w jeden punkt
  7. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To jedna sztuka świeci czy jak? Bo ustawione jakoś dziwnie.
  8. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Spryski to i tak pic na wodę co za różnica jakie założysz.
  9. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak z h7 na xenon jest petarda to z xenonu na bixa hella 3 bądź intemo będzie dynamit
  10. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Te projektory występują w nowych toyotach I Lexusach
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    No właśnie z tym ze do Passata b5 fl
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jaka wielka homologacja na drl.
  13. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    No juz kiedyś też o nim słyszałem ale nie znam go.
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Czyli projektor a tłumaczenie każdemu z osobna staje się męczące. Proponuje Grzesiu abyś wprowadził słownik pojęć w temacie bo to twój temat. Z wyjaśnieniem podstaw bo nadal wielu ludzi nie ma pojęcia co to bixenon albo wyobrażają dobie bóg wie co. Poprostu 1. Projektor - 2. Soczewka- 3. Przysłona- 4. Odblysnik- 5. Bixenon- 6. Zarnik, palnik, żarówka 7. Przetwornica Itd... Można podczepic spryski, samopoziom, drl itp Taki zbiór terminów w jednym miejsc. Nawet proste wyjaśnienie z Wikipedii. Było by to pomocne nowym użytkownikom a nawet i weteranom. Co myślisz w tej sprawie?
  15. Gdzieś w sieci był kiedyś manual montażu do c5
  16. No niestety nie jest to ruch odrazu dosyć trzeba poczekać. Wkoncu statyczne. Jak by ktoś miał chęć montować dynamiczne to mam silniczki po 50zl komplet.
  17. Po obciążeniu trzeba czekać około pół minuty na ruch lamp. Sprawdzałeś to? Kodowanie masz dobre?
  18. Rozumiem ze regulator manualny jest wypiety z układu.
  19. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam hella intemo
  20. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A o co miała być zjeba? Ktoś wkoncu znalazł czas aby zrobić nowa fotorelacje z fajnym opisem.
  21. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A co mają mówić? Chłop odwalil kawał dobrej roboty. Bardzo ładny opis. Oraz fajny pomysł na wzbogacenie lamp o nowe gadżety. Mnie się podoba.
  22. Tomek w krotoszynie mam gościa co ładnie okleja z 7 szyb w passacie coś koło 350zl zapłaciłem
  23. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Trudne sprawy, dlaczego ja. Dzień który zmienił moje życie.
  24. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Żeby wszyscy mieli takie problemy...
  25. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kup sobie zwykle osram xenrac około 100zl sztuka. Jak chcesz to mam używane jeden komplet od nowości pracowały razem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.