Treść opublikowana przez bidzio1
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Ja to zamontowalem w taki sposób ze jest regulacja. Kostka... nie pamiętam. Ja sobie wprowadziłem swoje kostki inne.
-
Rezanie bixenonu
projektor obrócony o 180.( przesłona od góry) A potem komentarz. Zrobiłem sobie bix ale lipa straszna wogóle to nie daje światła ma drogę. Świeci po drzewach... Grzesiu pw
-
Spoty wrocławskie
Widzę, że ktoś rynny z Kościoła podpier*** i założył do EVO Tak też można. Panowie potrzebuje przerobić kostki pod licznik. Audi `96r. z kostkami 26 pinów (kostka niebieska i żółta) pod licznik 32 pinowy (kostka niebieska i zielona). Dokładnie pod coś takiego: http://imageshack.com/a/img577/5882/hyvo.jpg http://imageshack.com/a/img849/7235/n3zc.jpg Znacie jakiegoś elektryka/elektronika we wro i okolicach który by mi to zrobił? Nie lepiej odrazu przejść na licznik poliftowy 3x32 pin. ? robota ta sama a efekt lepszy.
-
Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
Jest to do zrobienia jeśli masz slizgi do siatki które są przykręcone do fotela. Sam robiłem ten zabieg przy wymianie foteli na liftowe.
-
Rezanie bixenonu
Oj tam Grzesiu. Po prostu niektóre pytania nie powinny być zadawane zanim ktoś sobie nie przeczyta tematu.
-
Rezanie bixenonu
A kolega wogóle wie co to bixenon? Czy robi bo wszyscy to mają?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie sugeruj się schematem przy podłączeniu tego tranzystora, bo program w którym był tworzony ten schemat nie odróżnia różnych typów tranzystorów. Zapoznaj się z karta katalogowa tego tranzystora. Złożyłem kilka sztuk tych emulatorów i chodzą dobrze. Rezystory 0.25 w wystarczają. Natomiast kondensatory 16v chyba dawałem. Nie pamiętam teraz.
-
Spoty wrocławskie
Dziwne.... plastiku juz nie potrzebujesz.
-
Spoty wrocławskie
Oho pewnie coś potrzebuje...
-
Spoty wrocławskie
daj na PW na którym dziale i nazwisko, może znam Familijna - łączy ludzi, jednoczy rodziny i odnajduje zagubionych przyjaciół. Familijna twój sposób na udany dzień :-)
-
Spoty wrocławskie
matka zatrudniła mnie do składania szafek i regałów.:facepalm:Idę właśnie kończyć tą męczarnie. Przyjechać pomoc? Mam to na codzień.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Diody smd 3528
-
Spoty wrocławskie
Ja bym mógł to ogarnąć. Juz kilka zrobiłem. Z tym ze u mnie to kiepsko z czasem. Każda sobotę mam pracująca. A jak nie pójdę to 100zl mniej do wypłaty.
-
Spoty wrocławskie
Jak chcesz to dzwon teraz
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Nie wiem od czasu kiedy mam te to nie sprawdzałem nic innego.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Będę miał chwile to zmierze. A tak z doświadczenia powiem ci ze te wszystkie halogeny firmy krzak świecą co najmniej dziwnie. Jakoś te firmowe co są oryginalnie montowane świecą dużo lepiej. Juz nawet polskie wesemy nawet dobrze świecą.
-
Spoty wrocławskie
ja szukam felg do tysiaka - półtora a ludzie tak szastajo flaty z a8d3 5 sztuk, zainteresowany? Daj no mnie foto tego, parametry i cenę na pw
-
Spoty wrocławskie
Nelson napisz mi jaka cena za gwint i felgi ze zdjęciami jak możesz. Kumpel szuka. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Maciek jak coś to jestem dostępny możesz dzwonić.
-
Spoty wrocławskie
Spoko kolo 22
-
Spoty wrocławskie
O której. Bo później idę się trochę kimnac bo na nocke idę. Bo wczoraj awaria w firmie. Główny transformator się spalił.
-
Spoty wrocławskie
Gwint gwintem. Ja ostatnio na 1ba przytarlem we Wrocławiu. Jak zjezdzalem z chodnika na Czarnieckiego. Ale przynajmniej na niego wjechałem :-) a na gwincie mogło by być wesoło hehe. Maciek myślisz coś z tematem jak ci pisałem?
-
Spoty wrocławskie
To chyba się skończy tak ze pojadę do Cwiary i on mnie zaprowadzi do swojego kolegi. Skoro on poleca to musi być dobrze.
-
Spoty wrocławskie
1100zł zawołał ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Na forum jakiś koleś sprzedaje same kości po 200zł z programem na 140 koni bierz bo okazja ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- Będą śmigali na poprawy i naprawy mechaniczne ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- Jestem umówiony na 16 stycznia bedzie Będę nadzorował proces Już nie ma sprzedany niestety. Ale jest nadzieja. Gościu będzie robił kopie kości. Z tym samym programem. Normalnie będą kolejne okazję. A tak na serio to bym się nie odważył tego wsadzić. Pewnie tyle samo warte co box. Widziałem że w poznaniu robią po 600 a spanky chce 500. Teraz narzuca się pytanie dlaczego jest tak duża różnica? Od 500zł w Otwocku przez 600 w poznaniu do 1100 we Wrocławiu ? Praktycznie za te sama robotę.
-
Spoty wrocławskie
1100zł zawołał ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Na forum jakiś koleś sprzedaje same kości po 200zł z programem na 140 koni To zamiast 200 zł to wolałbym wysłać sterownik do Spankiego i za 350 zł masz fajnie napisany program z pewnej ręki. Korzystasz z tego? Jesteś zadowolony? Pewny program do seryjnego auta?
-
Spoty wrocławskie
1100zł zawołał ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Na forum jakiś koleś sprzedaje same kości po 200zł z programem na 140 koni