Treść opublikowana przez bidzio1
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
No nie, producent nie przewidział takich atrakcji
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jihad masz rację xenon ma DC ale w przypadku lamp Depo to na kloszu są jedynie wybite "rodzaje żarówek" pod soczewką D2S i pod odbłyśnikiem H7 Przy ori Valeo są homologacje HC HR DC czyli przystosowane do wszystkiego
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jeżeli chcesz zmienic lampy na 2x h7, i przerobić na bixa czyli zostaje ci h7 (drogowe) + D(1,2,3,4)S w mijania, (Zależy jakie chcesz zastosować bo praktycznie wszystkie mają to samo gniazdo) To gdzie ty chcesz wsadzić to H4?? w soczewkę?? czemu akurat h4??? na pewno nie będzie ci to działało tak że z tej żarówki h4 w soczewce będą dlugie i krótkie (zasada działania bixenona się kłania) Po pierwsze nawet nie zmieścisz tej H4 w soczewką po drugie ta żarówka ma inna ogniskową niż palnik xenonowy, i nie świeciło by to za dobrze po trzecie jeśli już bardzo chcesz wsadzić żarówkę w soczewkę bi to wsadź H7 ma podobną ogniskową co xenon i może bedzie ci to "jakoś" świecilo.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Nie dużo pracy ok 30 min na spokojnie, Jak masz z tym problem to zapraszam do siebie to chętnie pomogę. Co do spotkania to może jutro, pojutrze?? Daj na pw wymienimy się nr. i się ustawimy jakoś bo tak przez neta to czesto się "mijamy" Ciesze się że się podoba, a jeszcze jak się je uruchomi to już całkiem bajer
-
Spoty wrocławskie
Gobi jak możesz to podeślij jakieś fotki tych felg
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś może jakieś felgi 16-17" z oponami do sprzedania??
-
Spoty wrocławskie
Z londynu do kuźnicy to faktycznie kawałek
-
Spoty wrocławskie
Kaju ty z piekarni familijnej woziłeś pieczywo?? Ja niedaleko tej piekarni mieszkam. a ty gdzie mieszkasz??
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Przetwornice pasują, możliwe że w przyszłym tygodniu będę miał takie soczewki bix na handel to w razie co pytaj.
-
Spoty wrocławskie
Witam Jeśli ktoś nosi sie z zamiarem przeróbki na bixenon to od siebie mogę polecić soczewki z bmw e60 po liftingu, małe zgrabne i ładnie świecą sam osobiście na takich sobie zrobiłem bixa, zresztą już drugiego, wcześniej miałem na soczewach z a6 c6 i jakoś to nie było to, jeśli ktoś chce to moge postarać się załatwić jakieś soczewki. Może uda mi się w niedziele zagościć w końcu na spota, bo już się od jakiegoś czasu wybieram i wybrać się nie mogę
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Buszek powiedz mi jakim klejem to sklejałeś i jakie koszty tej operacji??
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Tak poniżej mijania
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Ja nie mam od Felicji tylko od FABII i halogen prawy jest po prawej stronie a lewy po lewej. tak one wyglądają w skodzie http://simr.blox.pl/resource/SkodaFabia.jpg , i jest regulacja i wszystko jest już dobrze ustawione. Od Felicji mogło by być tak jak mówisz, podobnie jak od golfa. a jeśli chodzi o te z e39 to troche za duże jak dla mnie, i za dużo roboty z nimi bo tam już wchodzi modyfikacja zderzaka.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Na allegro podać sprzedawców??
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
komplet hid 118zł z przesyłką komplet halo 78zł z przesyłką razem 196zł czyli nie tak źle
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
i w końcu się nie gubią w xenonie z mijania, jak sie w nocy leci przez las to jest super, pobocza elegancko doświetlone [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 00:51_________________________________________________Mogłem odrazu wsadzić xenon w halogeny ale obawiałem się że żarniki sie nie zmieszczą a w praktyce okazało się że jest jeszcze trochę luzu Każdemu polecam taki zabieg, naprawdę warto
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Halogen jest mały i jeśli dostanie tyle ciepła to jest to dla niego zabójcze... teraz większość odbłyśników jest plastikowa... rozbierałem ori lampe z a6 c6 i odbłyśnik od drogowych jest plastikowy...[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 20:18_________________________________________________No i jest :> halogeny z xenonem, no i teraz mogę przyznać że "jakoś" to świeci :gwizdanie: Oczywiście zamieszczę fotki. zestaw xenon H3 barwa 4300k z małymi przetwornicami. Te przetwornice są o wymiarach 5x6 cm czyli bardzo malutkie i udało się je przykręcić do tylnej ściany halogenu :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:29_________________________________________________A oto efekt:
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Wandej masz rozebrane lampy?? czy w b6 nie trzeba rozbierać do wymiany soczewki?? Podeślij mi jakieś fotki jak to wygląda może coś pomogę
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Spróbuj na dwóch zewnętrznych stykach podłączyć, ja tak chyba je sprawdzałem...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja mam od fabii, pasują idealnie P&P
-
[ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
Z tego co dobrze kojarzę to tylne lampy są stopione razem więc się chyba nie da ich rozkleic
-
[ALL B5] Sposób na rezanie i mocowania soczewek :)
priorytetem?? Mam nadzieje że szybko dojdzie.
-
[ALL B5] Sposób na rezanie i mocowania soczewek :)
Witam Wysłałeś?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Z tego co ja się orientuje to różnica między D1S a D3S jest tylko w napięciu zasilającym żarnik (D1S 85v, a D3S 45v) z wyglądu i mocowanie jest chyba takie samo, jeśli się mylę proszę mnie poprawić. [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 23:06_________________________________________________Pozwolę sobie dodać link do forum elektroda na którym to właśnie jest poruszony temat różnic między D1S a D3S oraz D2S i D4S. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic631045.html
-
Rezanie bixenonu
Wiem tylko nad kolorem się zastanawiam