Treść opublikowana przez kox_nwa
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
był to najlepszy egzemplarz jaki oglądaliśmy z mechanikiem. Zarówno wizualnie, jak i pod względem technicznym. Wyposażenie ma dosyć bogate, jestem bardzo zadowolony, a należę do kapryśnych
-
[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km
no tak, mam w sumie 9 głośników + basowy. I co, potrzebuję jakiejś specjalnej kostki żeby to wszystko grało? taką kostkę kupiłem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1716610178 , będzie ok?
-
[ALL B6] Jak rozebrać sterownik klimatyzacji?
Po pierwsze musisz wymontować radio..a potem wysuwasz panel klimy, odłączasz z tyłu wtyczki i gotowe.
-
[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km
hidden22, mam autko w podobnym wyposażeniu. Słuchaj... Ile masz w nim głośników? Bo ja mam 4 w drzwiach z przodu, 4 w drzwiach z tyłu i niskotonowy na półce. Zastanawiam się, czy to nie bose....? Nie mam żadnych logo bose, ani wpisu w ksiązce serwisowej. Mam zamiar zamontować radio kenwooda, ale w gdyby się okazało że to bose, to chyba kupiłem złą kostkę iso Jak to jest u Ciebie?
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
heh, to jak to wkońcu jest?
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Wysoko, czyli lepiej jak łapie w położeniu bardziej na dole (przy podłodze) czy bardziej na górze (w stronę kierownicy?;p) Kolego, mam tą nalepke, i książkę też, sprzęt sobie rozszyfrowałem, ale reszty nie potrafię znaleźć w internecie.
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Powiem tak: autko jest świetne. Jak dotąd nie mam z nim żadnych problemów. Wszysko jest tak jak powinno być. Wnętrze jest zadbane i czyste. Karoseria, jak na auto z 2002 roku, też jest super. Silnik jest bardzo dynamiczny. Jedyne co zauważyłem, to że gdy zapalam to strasznie nim rzuca (poduszki?) i sprzęgło wysoko łapie (dwumas?), i to tyle z moich obserwacji. A co do tej przekładki, to nie przejmuję się tym zbytnio, bo nawet jeśli zaszła taka sytuacja, to było to zrobione dobrze, poprostu chciałbym wiedzieć
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
w poniedziałek zadzwonię do aso i umówię się na diagnostykę. Panowie, a czy jest wśród was ktoś, komu mógłbym wysłać zdjęcie tej wkładki, i kto by mi to wszystko na niej rozszyfrował? Rozszyfrowałem sobie sam sprzęt.. ale reszta to czarna magia
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
32tys...lecz stan techniczny i wizualny,naprawdę jest bardzo dobry, i gdyaju pisze o taśmie, to mnie to znowu przeraża A tak wogóle, to czy sam fakt położenia włącznika ESP świadczy o tym że był to anglik? Próbowałem sam rozkodować VIN za pomocą kalkulatora, i nic tam ciekawego nie znalazłem, prócz tego że jest wyprodukowany w Inglostadt w 2002roku...
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
dwa miesiące już nim jeżdżę...
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Niestety sam na to wpadłem, i powiem szczerze, że gdy to odkryłem, to przeraziłem się strasznie... Nasłuchałem się kiedyś o przekładkach anglików i.. było to koszmarne... A czy jest to powszechne zjawisko? Czy też może auto takie traktować jako "uszkodzone"? Dodatkowo - mimo iż nie jest to "s", auto ma zamontowaną trójramienną kierownicę...
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
czy oznacza to, że był cięty, przekładany i spawany? Co sądzicie o takim aucie?
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Jestem posiadaczem audi a4 b6, jednak po zakupie dopiero zorientowałem się że coś mi tu nie gra..;p Otóż, przycisk ESP jest od strony pasażera, natomiast kubek jest po stronie kierowcy.. Czy to normalne? Czy też może był to anglik?? PS: mechanik nic takiego nie stwierdził, pod komputerem też wszystko jest ok..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ostrołęka wita