Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kox_nwa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kox_nwa

  1. był to najlepszy egzemplarz jaki oglądaliśmy z mechanikiem. Zarówno wizualnie, jak i pod względem technicznym. Wyposażenie ma dosyć bogate, jestem bardzo zadowolony, a należę do kapryśnych
  2. no tak, mam w sumie 9 głośników + basowy. I co, potrzebuję jakiejś specjalnej kostki żeby to wszystko grało? taką kostkę kupiłem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1716610178 , będzie ok?
  3. Po pierwsze musisz wymontować radio..a potem wysuwasz panel klimy, odłączasz z tyłu wtyczki i gotowe.
  4. hidden22, mam autko w podobnym wyposażeniu. Słuchaj... Ile masz w nim głośników? Bo ja mam 4 w drzwiach z przodu, 4 w drzwiach z tyłu i niskotonowy na półce. Zastanawiam się, czy to nie bose....? Nie mam żadnych logo bose, ani wpisu w ksiązce serwisowej. Mam zamiar zamontować radio kenwooda, ale w gdyby się okazało że to bose, to chyba kupiłem złą kostkę iso Jak to jest u Ciebie?
  5. heh, to jak to wkońcu jest?
  6. Wysoko, czyli lepiej jak łapie w położeniu bardziej na dole (przy podłodze) czy bardziej na górze (w stronę kierownicy?;p) Kolego, mam tą nalepke, i książkę też, sprzęt sobie rozszyfrowałem, ale reszty nie potrafię znaleźć w internecie.
  7. Powiem tak: autko jest świetne. Jak dotąd nie mam z nim żadnych problemów. Wszysko jest tak jak powinno być. Wnętrze jest zadbane i czyste. Karoseria, jak na auto z 2002 roku, też jest super. Silnik jest bardzo dynamiczny. Jedyne co zauważyłem, to że gdy zapalam to strasznie nim rzuca (poduszki?) i sprzęgło wysoko łapie (dwumas?), i to tyle z moich obserwacji. A co do tej przekładki, to nie przejmuję się tym zbytnio, bo nawet jeśli zaszła taka sytuacja, to było to zrobione dobrze, poprostu chciałbym wiedzieć
  8. w poniedziałek zadzwonię do aso i umówię się na diagnostykę. Panowie, a czy jest wśród was ktoś, komu mógłbym wysłać zdjęcie tej wkładki, i kto by mi to wszystko na niej rozszyfrował? Rozszyfrowałem sobie sam sprzęt.. ale reszta to czarna magia
  9. 32tys...lecz stan techniczny i wizualny,naprawdę jest bardzo dobry, i gdyaju pisze o taśmie, to mnie to znowu przeraża A tak wogóle, to czy sam fakt położenia włącznika ESP świadczy o tym że był to anglik? Próbowałem sam rozkodować VIN za pomocą kalkulatora, i nic tam ciekawego nie znalazłem, prócz tego że jest wyprodukowany w Inglostadt w 2002roku...
  10. dwa miesiące już nim jeżdżę...
  11. Niestety sam na to wpadłem, i powiem szczerze, że gdy to odkryłem, to przeraziłem się strasznie... Nasłuchałem się kiedyś o przekładkach anglików i.. było to koszmarne... A czy jest to powszechne zjawisko? Czy też może auto takie traktować jako "uszkodzone"? Dodatkowo - mimo iż nie jest to "s", auto ma zamontowaną trójramienną kierownicę...
  12. czy oznacza to, że był cięty, przekładany i spawany? Co sądzicie o takim aucie?
  13. Jestem posiadaczem audi a4 b6, jednak po zakupie dopiero zorientowałem się że coś mi tu nie gra..;p Otóż, przycisk ESP jest od strony pasażera, natomiast kubek jest po stronie kierowcy.. Czy to normalne? Czy też może był to anglik?? PS: mechanik nic takiego nie stwierdził, pod komputerem też wszystko jest ok..
  14. Ostrołęka wita

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.