Treść opublikowana przez haras
-
Nowa turbina-Czy cena nie za wysoka? znajde taniej?
Witam, również poszukuję turbo do AEB'a najlepiej k04 k03s ale ostatecznie też zwykłe k03, najlepiej nówka ale może być też używane ale nie po regeneracji.
-
Wymiana turbo - kilka pytań
A może ktoś z klubu od nas brał od tego użytkownika turbinę i może się wypowiedzieć? Rozmawiałem dzisiaj z tym sprzedawcą i powiedział że za 1500zł może sprzedać oryginał nie po żadnej regeneracji i daje rok gwarancji. I powiedział że to nie jest wtedy hybryda tylko oryginalna k03s
-
Wymiana turbo - kilka pytań
Witam, dzisiaj padła moja turbawka, nagle za samochodem chmura dymu i brzęczenie z turbiny. Planuje zakup nowej, w przyszłości będę myślał o modowaniu na jakies 200KM. Z tego co zauważyłem k03s i k04-015 bardzo ciężko dostać. Znalazłem za to coś takiego http://allegro.pl/vw-audi-1-8-tb-k03-k04-180-km-turbo-tuning-i2322510831.html Warto o tym pomyśleć? Rok gwarancji niby jest...
-
Wymiana miski olejowej, jaką kupić?
No właśnie chodzi o to że takiej nigdzie nie ma. Pewnie nie są już produkowane... Ma ktoś może taką do sprzedania?
-
Kupię miskę olejową do silnika 1.8T AEB rok produkcji 96
Witam, poszukuję miski olejowej do wyżej wymienionego silnika.
-
Wymiana miski olejowej, jaką kupić?
Nikt mi nie pomoże?
-
Wymiana miski olejowej, jaką kupić?
Witam, jak w temacie, mam do wymiany miskę oleju. Na allegro są do kupienia po 150zł około, ale... Z tego co ja widzę po zdjęciach to te miski nie przypominają wyglądem miski z mojego silnika (mam 1.8T AEB 96r) do tego są w nich duże otwory na jakiś dodatkowy czujnik którego u mnie nie ma, co mam robić? Przykładowa aukcja (jest napisane w aukcji że pasuje do mojego silnika): http://allegro.pl/miska-olejowa-oleju-audi-a4-8d2-8d5-b5-1-8t-1-8-t-i2162554309.html
-
[B5 AEB] Turbina K04-15 oryginał i czy warto kupić?
Hmm, mój budżet zamyka się w 2000zł, więc zregenerować moje K03 czy kupić K04 po regeneracji? Słyszałem też coś o turbinach od karambola?[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 14:49_________________________________________________Może ew. używkę kupić?
-
[B5 AEB] Turbina K04-15 oryginał i czy warto kupić?
No właśnie mnie też to zdziwiło z tą ceną. Tutaj np. za 259USD z USA Link [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 13:06_________________________________________________Jenak widzę że to nie ma sensu, wszystko z chin... Sam sprzedawca napisał... A znacie może jakiś dobry zakład w Polsce, który przygarnie moje wysłużone K03 i da mi za dopłatą oczywiście K04-015?
-
[B5 AEB] Turbina K04-15 oryginał i czy warto kupić?
Witam, na ebay amerykańskim dużo jest turbin k04-015 i kosztują mniej więcej 220USD w przeliczeniu z przesyłką koszt to około 1100zł, są to turbiny oryginalne czy jakieś zamienniki lub hybrydy? Moje turbo jest już wysłużone i chce zmienić na coś delikatnie mocniejszego żeby w przyszłości zrobić program. Tutaj przykład: http://www.ebay.com/itm/Audi-A4-A6-VW-PASSAT-1-8T-K04-015-Turbo-charger-New-53049880015-k03-upgraded-/150731441732?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item23184b4644
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Ok, to teraz następne pytanie, znacie jakiegoś chip tunera w Lublinie lub okolicy?
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
To nie wiecie skąd mogę dostać taką kostkę? Bo z Czech trochę mi się nie opłaca sprowadzać... ;/
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Ok, już wszystko wiem, mam taki ecu 8d0907557 nr pamięci eeprom: 355966 To miałby ktoś na sprzedaż gotowca podnoszącego osiągi?
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Ok, sprawdzę jutro i dam znać
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Tzn chodzi Ci o numer ze sterownika i nr kostki?
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
A ma ktoś dobrze zrobiony program i ma jego kopie lub może ją zrobić? Chętnie kupie
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Z immo nie ma problemu Ale tak jak mówię, nie mogę nigdzie w pl znaleźć takiego gotowca, tylko na ebay znalazłem...za 250zł gotowy chip
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
A możecie mi dać jakiegoś linka do takiej kostki? Bo szukam a w pl nigdzie tego znaleźć nie mogę... Ewentualnie może ktoś z forum może zrobić kopie?
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
A możecie mi polecić jakiegoś gotowca którego można dostać gdzieś w polsce? Chodzi mi o samą kostkę eeprom, mam sprzęt wiem sam mogę sobie wlutować. Albo ewentualnie sam program, to dam komuś i mi na programatorze wrzuci.
-
[B5 AEB] Gotowy chip - opinie
Witam, znalazłem aukcję http://www.ebay.com/itm/Audi-A4-1-8T-TURBO-Power-Chip-Tuning-Chiptunig-/320779488989?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4aaff28edd . Warto się tym zainteresować? Powiecie że tylko tunerzy dobrze zchipują auto... Ale większość z nich i tak pewnie na gotowcach leci. Więc, jak są wasze opinie?
-
[B5 AEB] 1.8T jaka turbina najmniejszym kosztem w miejsce k03?
A możemy się jakoś ustawić i zobaczyć jak to wygląda i ocenić osiągi?
-
[B5 AEB] 1.8T jaka turbina najmniejszym kosztem w miejsce k03?
Witam, jaką turbinkę wstawić w miejsce wysłużonej k03 w silniku aeb 150km? Chodzi mi o podniesienie mocy i możliwie jak najmniej modyfikacji. Pomyślałem że zamiast regenerować starą turbinę kupię jakaś k04 po regeneracji. Np czytałem że idealnie pasuje k04-015 a co z k04-022? Potrzebne są jakieś przeróbki czy po prostu kupuję tą turbinę i montuję w miejsce k03?
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
No właśnie to było dziwne bo kompresja wychodziła dobra nawet temu mechanikowi co mi głowice ściągnął...
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
Kompresja sprawdzona, na wszystkich cylindrach jest 13 barów, więc to nie jest usterka mechaniczna, wydaje mi się że może szwankować sterowanie wtryskiwaczem albo iskra pokazuje się w nieodpowiednim momencie, wstawiłem dzisiaj jeszcze 2 nowe czujniki temperatury cieczy(jeden na 4 przewody i jeden na 2) zero efektu...[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 20:57_________________________________________________Byłem u elektronika samochodowego, do wymiany przepustnica na dzień dobry, okazuje się że kont wychylenia zapłonu mam na -16 gdzie powinno być najwięcej -3, elektronik powiedział żebym sprawdził czy rozrząd nie przeskoczył, sprawdziłem z mechanikiem, rozrząd jest w porządku, więc prawdopodobnie jakiś czujnik albo komputer, wydaje mi się że może to być wina czujnika spalania stukowego?[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:51_________________________________________________Wszystko już wiadomo, wygięty zawór dolotowy na czwartym cylindrze...
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
No tylko gdzie teraz szukać? Ale to chyba jednak nie usterka mechaniczna bo na zimnym silniku, zanim obroty się ustabilizują pali na wszystkie gary, dopiero 2-3 sekundy po odpaleniu jeden nie pracuje.