A jest może ktoś z Zamościa kto mógłby jutro znaleźć chwilkę czasu? Bo od wtorku to już w Lublinie będę a sprawa jest dosyć pilna bo szykuje mi się wyjazd do Krakowa...
Tylko oryginalny moduł zapłonowy bosha to przy moich zniżkach to i tak koszt 170zł... A nie chce kasy w błoto wpakować jeśli okaże się że to nie to...[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:57_________________________________________________
Możesz opisać jak wyglądał Twój problem dokładnie?
Robiłem już podmiane cewek, świec i wtryskiwacza, oleju nie ma ani kropli. Ale dziwne jest też że tuż po pierwszym odpaleniu po dłuższym postoju przez pierwsze 3 sekundy zanim obroty się nie ustabilizują działają wszystkie cylindry, więc może jednak problem z elektryką jest? Ale wziąłem inną świecę, włożyłem do cewki dotykając obudową świecy do silnika to iskra była, wtryskiwacz też na 100% działa... Już nie wiem jaka może być przyczyna takiego zachowania ;/
Witam, po uruchomieniu silnika gdy jest zimny nie pali na jeden cylinder, jak silnik rozgrzeje się do 80 stopni wszystko działa prawidłowo. Sprawdzałem cewki zapłonowe - iskra jest, wtryskiwacz podaje paliwo - podmieniałem z innym wtryskiwaczem i do tego świeca mokra, sprawdzałem vagiem i nie pokazuje żadnych błędów. Jaka może być przyczyna takiego zjawiska? Nie mam jak sprawdzić kompresji w cylindrach ale sądzę że to może być hydrauliczny popychacz zaworu? Tutaj podobny temat ale nie znalazłem odpowiedzi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156661.0;highlight=nie+pali+na+cylinder
Witam wszystkich użytkowników forum Kilka dni temu stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.8T AEB. Już w tym momencie mam kilka pytań i problemów z którymi chciałbym się uporać. Byłbym również chętny na różnego rodzaju spoty i spotkania posiadaczy Audi
Pozdrawiam
Dawid