-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
Witam serdecznie pisze bo mam podobny problem w swoim autku przy wysokich temperaturach zewnętrznych około 25stopni i wyżej autko jedzie i po chwili odcina moc zero przyśpieszenia bardzo powoli się rozpędza i zapala się kontrolka od rozgrzewania świec żarowych po zjechaniu wył. silnika i odpaleniu wszystko wraca do normy jest OK. nie dzieje się to regularnie tylko czasami i przy wysokich temp. zewnętrznych. Jak ktoś miał taki problem lub jakieś doświadczenie to poradźcie. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Problem z tempomatem
Witam panowie ja mam też problem z tempomatem a mianowicie teraz przy niskich temp.to si nie zdarza tylko przy wysokich temperaturach zewnętrznych około 30 stopni , jadąc na tempomacie rozłącza go i autko traci moc kręci sie do 2500 obr/min i kompletny brak mocy sprawe wyjaśnia zatrzymanie się i ponowne uruchomienie silnika zdarzyło mi sie to parę razy tylko latem przy wysokiej temperaturze powietrza zimom nie ma problemy. Co może być powodem odpowiedzcie jeżeli ktoś do tego wątku jeszcze zagląda.
-
[B5 AHH] Wymiana turbo
Witam serdecznie czy możecie polecić jakąś firme w okolicach Poznania ( Wolsztyn, Nowy Tomyśl ) która zajmuje się regeneracją turbiny ? Dzięki za odpowiedzi szukam naprawde dobrych fachowców.
-
[B6 AVF] Dymienie przy przyspieszaniu
Witam ponownie kolegów troszkę już jeżdżę moją audi i problem z dymieniem nie ustaje autko ma chwilówki czasem jest ok a czasami zaczyna dymić na taki biały dym i przytym jest dziwny zapach taki jak przy kładzeniu nowego asfaltu dziwne troszkę z początku myślałem ze do tłumika przyczepił sie kawałek gorącego asfaltu i pod wpływem temp. wypala sie i przez to taki swąd. Czy może być to spowodowanie DPF ? wypalanie sie filtra
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu - w jaki sposób?
No tak np w ASO zadzwonie i zapytam dzięki
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu - w jaki sposób?
kupiłem Ruville tak że góran półka, zadzwonie dogościa i zapytam czy zapomnieli zapakowac lub czy sprzedają oddzielnie a może wy wiecie gdzie można takie kupić ? Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu - w jaki sposób?
Witam wszystkich panowie mam pytanko nedługo wymieniam rozrząd w autku zakupiłem wszystko tylko nie mam śrub mocujących rolki tzw. szpilek nie było ich z rolkami niewiem czy powinny byc w komplecie czy dokupuje sie osobno jeżeli tak to podajcie namiarki bo szukam i nie mogr znaleść. Dzięki z góry pozdrawiam
-
[B6 AVF] Dymienie przy przyspieszaniu
Witam kolegów mam mały problemik z moją A4 B7 2005 BPW a mianowicie kupiłem ją jakie 2 tygodnie temu i wczoraj zauważyłem po opuszczeniu roletki z tył że widać dymek za tylną szybką i to w granicach 100km/h 5,6 bieg wczesniej nie widziałem bo była roleta , dymek nie jest czarny delikatnie biały autko ma 192 tyś. km. Wcześniej miałem golfa V 1,9 i nie było zadnego dymienia co może być przyczyną ? Z góry dzięki za odpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów
mati303
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta